Vztah s ženáčem

Říká se, že láska si nevybírá. Nevěra je dnes tak běžná, že ji mnohé páry respektují a učí se s ní žít. Ženatí muži jsou pro jisté ženy vysoce atraktivní. Vztah s ženáčem totiž znamená nezávazný sex a nový vzrušující zážitek. Nebo ne?

Dostat se do manželského trojúhelníku je snad to největší peklo, které si můžeme v oblasti citových vztahů představit. Co prožívá milenka ženatého muže a jak se v noci spí nevěrníkům? Proč si ženáči hledají mladé přítelkyně a co jim v manželství chybí? Na tyto a další otázky se Vám nyní budeme snažit odpovědět.

Buď moje milenka!

Vztahy ženatých mužů s mladými milenkami jsou opravdu nečekaně rozšířené. Jiní ho akceptují, jiní odsuzují. Proč se ženy pouští do vztahů se zadanými muži? Proč chtějí úmyslně rozbít cizí rodinu? Ženy, které si s ženatým mužem začnou, bývají znuděné svým dosavadním životem, touží po novém dobrodružství. Ze začátku se může jednat pouze o flirt a dvojice spolu stráví dvě tři noci bez toho, aby se dále kontaktovali. Horší situace nastane, když se do všeho zamotají city. V tomto případě nastává konfrontace, výčitky svědomí a touha vlastnit. Chcete se přesto stát milenkou ženatého muže? Mějte na paměti pár důležitých zásad! Zatloukat, zatloukat, zatloukat! Rodina ani přátelé by o Vašem vztahu neměli vědět. Buďte si jistá, že by ho stoprocentně netolerovali. Předem si s milencem ujasněte pravidla. Rozhodně mu v noci nevolejte ani neposílejte smsky se vzkazem, jak se Vám stýská. Nechtějte po něm žádné peníze. Mohl by Vás brát jako majetek, který bude na každý povel přibíhat. Na společné výlety a společenské akce rovnou zapomeňte. Jste povinná zdržovat se veškerých aktivit, na kterých by Vás mohli společně vidět jeho známí. Některé ženy tyto aspekty neberou v potaz a poté se diví, že s nimi muž vztah přeruší. Drtivá většina z nich je totiž paradoxně ve svém rodinném životě spokojená a za žádnou cenu by od své rodiny neodešla.

Výhody i nevýhody

Ženatému muži jde většinou pouze o sex a znovuzískání sebevědomí. Muži jsou ješitové a rádi si nechávají zvyšovat svá ega. Nebudou po Vás chtít, abyste jim vařila a uklízela. Nechtějí se vázat, takže si můžete být jistá, že nebude sledovat každý Váš krok. Nemusíte s ním rozebírat žádné problémy a potíže, on je s Vámi řešit také nebude. Ženáči mohou být vtipní a okouzlující. Jsou také zkušení, takže v posteli se s ním rozhodně nudit nebudete. Bohužel mají tyto vztahy i své nevýhody. Pro každou ženu je obtížné smířit se s tím, že by měla být ve vztahu ta druhá. Od Vás se to však bude přímo očekávat. Domluvili jste se na společné večeři, ale odvolal ji, protože musí hlídat děti? Ano, i taková situace může nastat. Musíte v sobě nalézt všechnu oddanost a toleranci, o které jste dosud pochybovala. Budete se také muset smířit s tím, že ve Vás občas zahlodá červíček černého svědomí. Třeba když mu během sexuálních radovánek s Vámi zavolají jeho děti se slovy: ,,Tatínku, kde jsi? Přijď už domů.,, Se svým přítelem se také nemůžete nikde ukazovat, představovat ho přátelům ani doma. Vánoce s Vámi trávit taky nikdy nebude. Buďte realistka a nepočítejte s tím, že se kvůli Vám rozvede.

Jak ukončit vztah s ženáčem?

Rozchody jsou vždycky těžké, zvlášť když jsou city obou aktérů silné. Jeden z Vás bude rozhodně strádat víc než ten druhý. Třeba jste posbírala svou hrdost a řekla si, že tohle vlastně nechcete. Že i Vy máte právo na plnohodnotný vztah a nechcete se za něj stydět. Vztahy nejsou jen o sexu! Chcete se se svým ženáčem rozejít? Udělejte to! Ignorujte jeho zprávy, nezvedejte telefony, neodepisujte. Budete smutnit, ale všechno chce svůj čas. Nakonec si uvědomíte, že jste udělala správně. Budiž Vám útěchou, že jste ještě mladá a celý život máte před sebou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9524 (magazinerotika.cz#384)


Přidat komentář