Vyzkoušejte sex pro líné

Máte chuť na sex, ale nejlépe na takový, který by byl bez námahy? Rady, jak si užít, a přitom se při milování nenadřít uvítají např. ti, kteří jsou přejedení nebo kteří se vrátili zrovna z pláže, a jsou unavení ze sluníčka. Vyzkoušejte také sex pro líné.

Sex pro líné

Rady, jak si užít sex pro líné, jistě uvítá zcela každý. Každému se někdy nechce milovat, nebo se chce, ale bez námahy. Každý je někdy unavený, bolí ho nohy, ruce, nebo je přejedený a rychlé pohyby by mu nemusely udělat dobře. Nezáleží na tom, zda jste muž nebo žena, ani na tom, jaké důvody máte pro to, že se Vám do sexu moc nechce. Vyzkoušejte sex, který je vhodný buďto pro líné, nebo pro přejedené** zájemce o sex.**

Když nemáte sílu se hýbat

Možná znáte situaci, kdy jdete s partnerem nebo s partnerkou na večeři nebo na oslavu, kde nevíte, co dřív byste do pusy vzali, abyste ochutnali úplně všechno. Pivo, víno nebo limonády tečou plným proudem, do toho trocha zákusků. Pak se odeberete domů a partner po Vás chce, abyste se s ním milovali. Co teď? Je lepší ho odbýt s tím, že nemáte náladu ani energii, nebo se pokusit o nějaké to erotické číslo? Pokud na sex náladu nemáte, pak je nejlepší nechat jej na jindy. Jestliže byste se však rádi milovali, pouze Vám brání plný žaludek, nebo pohodlnost, pak můžete uplatnit naše rady. Můžete zvolit líné a pomalé milování. Alespoň budete mít jistotu, že se Vám z natřásání nezvedne žaludek.

Nezatěžujte břicho

Rozhodli jste se pro milování, při kterém se moc nenadřete? Pak rovnou vynechejte misionářskou polohu. U této byste se zbytečně trápili oba dva. Především je tato poloha náročná pro muže, který musí váhu svého těla držet na rukách, přitom se ještě hýbat. Ze všech poloh je pro líné jedince nejlepší ta, kdy si oba partneři lehnou pěkně na bok, muž zasune penis a jen pomalu a líně se tře. Tato poloha je oblíbená a vyhledávaná také u těhotných žen, protože bříško je dobře a pohodlně podložené a nic ho nezatěžuje.

Používejte erotické pomůcky

Pokud si chcete užít pohodlný sex pro líné, použijte erotické pomůcky, kterou převážnou část práce udělají za vás. Pořiďte některou z moderních hraček, kterých je plný sexshop. Možná jste dostali některou z pomůcek k Vánocům. Pak je nejlepší čas ji vytáhnout a použít. Vybrat pomůcky si můžou jak ženy, tak i muži. Je z čeho vybírat.

Jak se při sexu neunavit

Při sexu se můžete nechat svým partnerem obsluhovat. Např. jej požádejte, zda by Vás nenamasíroval. Taková erotická masáž jistě stojí za to a uvidíte, že ji Váš partner rád spojí i se stimulací Vaší intimní partie. Nechejte se hladit, laskat, líbat, sát přesně tam, kde je Vám to nejpříjemnější. Po takové předehře zřejmě nebude sex příliš dlouhý a únavný. Je také možné, že vyvrcholíte již během této předehry.

Jak při sexu používat svaly vagíny

Jste-li žena, nemusíte při sexu pohybovat ničím jiným, než svaly Vaší vagíny. Jde o jeden z nejlepších způsobů, jak připravit muži dokonalé potěšení z prožitého milování. Mačkání penisu vagínou patří k nejpůsobivějším trumfům výborných milenek, které neponechávají nic náhodě a chtějí, aby si jejich partner užil skvělý sex. Je potřeba, aby svaly pánevního dna byly pevné a dokázali penis krásně sevřít. K tomu Vám dopomůžou jednoduché** Kegelovy cviky**, při kterých dochází k opakovanému stlačování a uvolňování svalstva vagíny. Jde o naprosto snadnou metodu, kterou zvládne naprosto každá. Stahujte vaginální svaly, kudy chodíte. V obchodě, v zaměstnání, doma, při sledování Vašeho oblíbeného seriálů, nebo např. ve frontě na poště. Jeho penis se Vám bude díky pevnějšímu vaginálnímu svalstvu zdát mnohem objemnější a delší. Navíc i partner bude s Vaší pevnou pochvou zaručeně spokojen.

Jak si pomoci při stahování svalů pánevního dna

Stahování svalů pánevního dna není nic složitého. Stačí si jen představit, že chcete penis totálně vysát. Vedle svalů pánevního dna zapojte do vysátí penisu i svaly zadečku, abyste sání zintenzivněla. Svaly vagíny by měla každá žena dokázat stahovat izolovaně. Do stahování je možné zapojit i břišní svaly, které se nachází v podbřišku. Stahujte svaly v jednotlivých vlnách. Po každém stažení svalů je všechny uvolněte, jak je to jen možné. Aby měl možnost muž pocítit skutečný rozdíl oproti stavu, kdy byly zatnuté.

Proč stahovat svaly pánevního dna?

Jestliže se žena naučí** stahovat svaly pánevního dna** a bude je umět dokonale na povel ovládat, nemusí pak předvádět žádné jiné převratné kousky v posteli. Svaly pánevního dna přemůžou všechno. Není snad větší slasti pro muže, než když je jeho penis v pochvě** pevně semknut**. Kdejaké krkolomné polohy jsou pak na stahování vagíny krátké. Když se tedy ženě nechce milovat, je unavená nebo prostě jen líná, postačí klidně tato metoda sexu a muž bude blahem bez sebe.

Jakou milostnou polohu zvolit, když jste líní?

Sex pro líné se hodí jednou za čas každému. Některý využije naše rady jednou za dlouhou dobu, někdo se k sexu musí přemáhat často, nebo pravidelně a pak se mu můžou hodit pokaždé. Je na každém, která sexuální poloha je pro něj nejpohodlnější. My jsme Vám nabídli polohu zboku, kdy se nenadře ani muž, ani žena. Je však více pravděpodobné, že unavený a líný k sexu bude pouze jeden z Vás. Pak tomu i přizpůsobte polohy. Pokud se nechce do sexu pouze muži, je unavený, nebo přejedený a uvítal by polohu, při které by se nemusel hýbat, pak může zvolit polohu na koníčka, kdy je žena nahoře a partner leží pod ní. Při této poloze se nenadře, a pokud ženě nevadí, že bude při sexu aktivní a sama se zřejmě zadýchá, má muž vyhráno. Navíc tuto polohu mají rády i ženy, neboť si sami můžou zvolit hloubku a rychlost penetrace. Pokud je unavená a líná žena, zatímco partnerovi nevadí vyvinou úsilí k tomu, aby ženu i sebe uspokojil, můžou zvolit misionářskou polohu, při níž leží na zádech zase žena a ten, kdo je zde aktivní, je muž. Při misionářské poloze navíc může žena dosti dobře stahovat svaly pánevního dna a uspokojovat tak muže bez úsilí a dřiny. Pokud se dobře vzájemně znáte, sami nejlépe víte, které polohy Vám vyhovují pro jaký druh sexu a také na sobě sami poznáte, zda se partnerovi do sexu chce nebo ne. Tomu také přizpůsobte scénář Vaší noci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9511 (magazinerotika.cz#308)


Přidat komentář