Vliv velikosti penisu na sexuální prožitek

Tak jako muži se mohou jen dohadovat, zda žena má taková ňadra, jak napovídá svetřík či halenka, tak i ženy mohou jen tipovat. Přeci jen to však mají těžší, pokud zrovna nemá muž na sobě plavky. Má však velikost penisu vliv na sexuální prožitek?

 

To, jestli bude sex skvělý, neurčuje jen délka penisu, potažmo i jeho tloušťka, ale také celkový přístup muže. Muž může disponovat pořádným „mackem“, může být skutečně dobře vybavený, ale v sexu bude pasivní, či zaměřený jen na sebe, svůj prožitek apod. A pokud by byl muž nejen pasivní, ale současně jeho mužství dosahovalo malých rozměrů, pak by si protějšek s největší pravděpodobností moc neužil.

Ani těsné oblečení nenapoví, co ukrývá

Jenže, jak již bylo řečeno, i kdyby se dívka, žena podívala sebezkoumavěji na poklopec u kalhot, nemůže moc poznat, co se za ním ukrývá. A to dokonce ani u těsných plavek, protože je možné si v současné době zakoupit důmyslné vycpávky. Ostatně, to i ženy mohou. Po sundání spodního prádla tak může následovat šok pozitivního, nebo negativního směru, údiv, překvapení. Svým způsobem je to jako při rozbalování dárků. Tušíte podle obalu, velikosti, co by to tak mohlo být, ale mnohdy pak balíček obsahuje zcela něco jiného, než bylo očekáváno. A takto to může být i po odhození posledního kousku prádla.

Malý penis – signál k odchodu

Nikdo z nás není dokonalý, a má nějaké to slabé místo. A pokud je v případě mužů oním slabým místem právě ne zrovna velký penis, pak je důležité zachovat patřičné dekorum. Jak se zachováte, či možná jste to již zažila, kdy muž před Vámi stojí „na Adama“, a Vy při pohledu směrem dolů zjistíte, že na to, jak je muž stavěný, se v porovnání s ním, penis nemůže nijak rovnat? Vyprsknete smíchy nad „malým kašpárkem“? Budete se snažit nevybuchnout smíchy, ale Vaše tvář bude natolik čitelná, že jen rouška tmy by mohla skrýt, co si zrovna myslíte? Rozhodně není na místě smíchu, posměšků, opovržení a podobných výlevů. Pokud je však penis sotva pár centimetrů dlouhý, a ani ztopoření to moc nezachrání, co nyní? Je čas na odchod, čímž skončí i vyhlídka na sex, který by však mohl být totálním propadákem?

Velký penis – signál k odchodu

Čas na odchod však může nastat i v opačném případě, kdy se naopak zaleknete penisu obrovských rozměrů. A při pomyšlení, jak do Vás muž vniká, Vás možná již dopředu sužuje nepříjemná bolest. Jak jsme však již výše předestřeli, jde také o šikovnosti a zkušenosti muže. Disponuje-li muž příliš malým penisem, pak si může vypomoci různými erotickými hračkami, pomocníky. A naopak, pokud je jeho penis na Vaši jeskyňku až příliš dlouhý, tlustý, pak ho přeci nemusí zasouvat na doraz, či opětovně vyžít erotických pomůcek. Je tedy na zvážení, zda se dát hned „do zaječích“, nebo vyčkat, co se bude dít. Může se jednat o Vaše ne zrovna vydařené rande. Můžete však také být nakonec mile překvapena.

Vliv velikosti penisu na sexuální uspokojení

Velikost penisu rozhodně má do značné míry vliv na to, jak budete v sexu spokojeni. Ovšem, jak jsme již uvedli výše, není to jediný rozhodující parametr. Muž může být od přírody bohatě vybaven, ale také může mít paradoxně problémy s erekcí. No, a ne vždy platí, že čím větší, delší, tím také sex bude lepší. A opačně zase nemusí platit, že když je penis malý, tak sex nebude stát za nic. Vše je o možnostech, invenci, vnitřním rozpoložení. Určitě také není třeba nijak více zdůrazňovat, že i s malým kašpárkem se dají dělat velké věci. Krom toho, pro řadu žen není vždy samotná soulož ta nejhlavnější. Dívky, ženy jsou stavěné na něžnosti, mazlení, předehru. Jen málokteré ženě by stačila „jen“ soulož, bez patřičné předehry a závěrečného hlazení. To je, jakoby si dala rovnou hlavní chod bez polévky a dezertu. A onen hlavní chod zrovna nemusí být podle jejího gusta.

Vhodné polohy podle velikosti penisu

Někdo nedá dopustit na misionářskou polohu, jiný zase polohu „na koníčka“, apod. Milování nabízí nespočet milostných poloh, od nijak zvlášť složitých, až po téměř akrobatické kousky. Jednotlivá poloha může pak přinášet trochu jiné vzrušení, ale také možnosti stran zasouvání, a stran braní v potaz „mužskou vybavenost“. Pokud tedy zrovna Váš protějšek nedisponuje „zlatou střední velikostí“, a jeho penis je buď menší, nebo naopak větší, můžete experimentovat právě díky možnostem poloh. Vyberte si takové, které Vám oběma vyhovují, a přináší slast. Vyberte takovou, při které cítíte požadovanou míru rozkoše. Můžete si hrát na tzv. hledače pokladů, dobyvatele, a sex tak rozhodně nebude nudný. Naopak můžete zažít spoustu zábavy.

Erotické pomůcky vyřeší problém s velikostí penisu

Milostné polohy nejsou však jediným Vaším spojencem a pomocníkem. Pokud se nestydíte, nemáte zábrany, pak určitě zavítejte do sexshopu, kde si budete moci vybrat různé erotické pomůcky, jež Vám pomohou s „malým“ problémkem. Jste-li ostýchavými, pak stále není nic ztracené. Můžete si patřičnou erotickou pomůcku zakoupit pěkně v pohodlí domova přes internet, kdy Vám pak bude vybrané zboží diskrétně doručeno až domů. Při další schůzce pak můžete novou pomůcku hned vyzkoušet. Svým způsobem to mají pak jednodušší ti muži, kteří mají menší penis, protože si mohou zakoupit rozličné nástavce, návleky, kroužky, apod. Menší penis jde poměrně lehce erotickými pomůckami zvětšit. Větší penis však jen tak nezmenšíte. Zde si holt budete muset „vystačit“ milostnými polohami, které budou pro partnerku ne jen snesitelné, ale přinesou i rozkoš.

Způsoby jiného vzrušení než jen vaginálně

Pokud by se přes veškerou snahu nedařilo klasickému milování, tj. souloži, jsou přeci i jiné možnosti, a to jak na straně partnerky, tak partnera. Partnerku může muž dráždit, stimulovat prsty, vibrátorem, ale také ústy. A prakticky to samé platí opačně. Ostatně, kdybyste si udělali průzkum, co by si který muž v posteli přál, pak pomineme-li například dvě ženy naráz, pak to bude zcela jistě „kouření“, tj. uspokojování orálním způsobem. Partnerka tak může muži s malým, ale i velkým penisem dopřát mnoho rozkoše, udělá-li ho ústy. To, zda bude i polykat, záleží opět čistě na ní. I zde by mužské protějšky více potěšilo, kdyby tomu tak bylo. Ovšem ne každá dívka, žena je k tomu svolná. Krom toho, asi by nebylo zrovna vzrušující, kdyby těsně po mužském vyvrcholení dívka „hodila šavli“, protože se jí zvedl žaludek při polykání, či prostě jen polykání nezvládla. A tak, jak se snažilo něžné pohlaví, může stejnou měrou oplatit i muž, kdy bude ženu rozmazlovat, až ji úplně celou „umazlí“.

Velikost penisu ve vedlejší roli

Velikost penisu tak zcela jistě nemusí být tím jediným, stěžejním ukazatelem spokojeného sexu. A pokud náhodou protějšek muže po zjištění nevyhovující velikosti zhnuseně, opovržlivě odejde, mohlo by to být také signálem, že je na čase hledat štěstí jinde. Ten, kdo hodnotí, soudí druhého jen podle vizáže, vybavenosti, je do značné míry povrchní, ale také sobecký. Je pak otázkou, zda ten, kdo odejde, je skutečně dokonalý po všech stránkách. Naopak můžeme dojít k závěru, že má více másla na hlavě, než by bylo záhodno. Ať už je tedy penis malého, středního, velkého rozměru, vždy může být sex báječný, neopakovatelný. Vždy totiž záleží na dvojici, jak s danou „výzvou“ naloží, a postaví se k ní, a to doslova.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9466 (magazinerotika.cz#95)


Přidat komentář