Vliv alkoholu na sexuální výkon

Kdo by neznal situaci, kdy si dal jednu dvě skleničky alkoholu na kuráž, aby se lépe uvolnil a sex s vyvolenou či vyvoleným byl o to zajímavější? Alkohol uvolňuje napětí a dodává lidem sebevědomí. Jak je to ale s jeho vlivem na sexuální výkon?

Alkohol je velmi vítaným pomocníkem pro ty, kteří si chtějí užít sex s partnerem či partnerkou. Uvolňuje jazyk, dodává lidem sebevědomí, je pomocníkem při smyslu pro humor a pod jeho vlivem stojí sex opravdu za to. Někteří si alkoholem k sexu pomáhají, jiní si dokonce bez něj již nedovedou sex ani představit. Alkohol zkrátka lidi uvolňuje a dopřává jim lépe se poznat. Pokud se však přesáhne určitá míra, může být alkohol na škodu a sex si neužije ani muž, ani jeho partnerka.

Alkohol jako afrodiziakum

Alkohol je považován za jedno z nejstarších afrodiziak vůbec. Pomáhá člověku krásně se uvolnit, díky alkoholu z něj opadnou určité zábrany, zapomene na své komplexy, na předsudky a cítí se být silnější, vyrovnanější, sebejistější. Člověk ale musí znát svou míru a také odhadnout, kdy už má dost a kdy už by byl alkohol na škodu. Když se to s alkoholem přežene, pak je** touha po sexu** tatam, s člověkem již žádná vášeň nelomcuje a jediné, co alkohol způsobuje, že se s ním točí svět a je mu špatně. Pokud máte rádi alkohol, rádi se jednou za čas dáte skleničku a víte, kdy máte dost a kdy je potřeba s alkoholem přestat, pak je dobré si před seznámením s dívkou, před prvním randem nebo před sexem dát skleničku dobrého alkoholu na kuráž. Pokud odhadnete tu hranici, kdy se již necítíte střízliví, ale zároveň jste nepřekročili hranici, kdy se s Vámi točí svět, může sex probíhat zábavně, rajcovně, divoce.

Vliv alkoholu na sexuální výkon muže

Pokud se chcete před svou partnerkou předvést a ukázat jí, jaký jste kanec, a jak dlouho vydržíte, pak si můžete dát s klidem dvojku vína. Pokud s partnerkou sedíte celý večer v restauraci, vinotéce nebo na diskotéce, kde alkohol teče proudem a nevyhýbá se ani Vám, pak opět svou partnerku jistě překvapíte výdrží, ale nějaké velké vyvrcholení zásadně nečekejte. Alkohol totiž velmi neúměrně prodlužuje dosažení vyvrcholení. Co Vám ale zůstane, je výdrž a dobrá nálada. I pro to stojí za to si čas od času přihnout a užít si divoký, dlouhý a zábavný sex. Díky alkoholu můžete vyzkoušet různé polohy, na které se jindy z důvodu vyvrcholení již neodstane. V důsledku vypití většího množství alkoholu není často možné udržet penis stále pevný a jeho erekce se tak v průběhu milování může několikrát ztratit. Navíc pokud se muž věnuje pití alkoholu často, pak to může vést k vážným problémům s erekcí.

Vliv alkoholu na sexuální výkon ženy

Pokud žena vypije více množství alkoholu, než na které je zvyklá, výrazně se tím snižuje její citlivost a ani žena není kolikrát schopna dosáhnout orgasmu, neboť penis ve své vagíně sotva cítí. Stejně tak jí až tolik nevzrušují doteky, líbání a hlazení, neboť je až tolik nevnímá.

Co způsobuje alkohol?

Alkohol zvyšuje sebevědomí, takže při balení v baru nebo na diskotéce je přímo ideální. Muž i žena se v jeho opojení cítí být více přitažliví, krásní a zajímaví. Sebevědomé vystupování má vždy něco do sebe a takový člověk na sebe spíše upoutá pozornost než někdo, kdo dřepí v koutě a mlčky přihlíží. Ale pozor. Přemíra vypitého alkoholu způsobuje ztrátu soudnosti a sebekontroly. Není snad nic horšího, než opilá žena, která se neovládá, padá a je vulgární. Alkohol dokáže výrazně tlumit centrální nervový systém těla. Proto se může stát, že se jednoho dne probudíte vedle někoho, koho se leknete, ačkoliv se Vám večer před tím zdál tak krásný a sympatický. Sklenička dobrého vína ale rozhodně nemůže být nikdy na škodu. Budete se po ní cítit dobře, uvolněně, budete mít dobrou náladu, a budete více pozorní ke svému partnerovi či partnerce. Jestliže plánujete** noc plnou sexu**, pak vyberte nějakou dobrou láhev a již Vám nic nebude bránit v romantickém večeru.

Sex a alkohol – zlatá střední cesta

Chystáte se na sex s partnerkou nebo náhodnou známou a přemýšlíte, zda požít alkohol nebo zůstat raději střízliví, abyste něco nepokazili? Nevíte, kolik skleniček vypít, abyste byli všeho schopní? A není lepší zůstat zcela střízliví? Samozřejmě pokud si nedáte ani kapku alkoholu, nic tím nezkazíte, své chování budete mít naprosto pod kontrolou a užijete si takový sex, na který jste zvyklí od doby, co jste začali souložit. Pokud však máte účinky alkoholu na sobě vyzkoušené, což zřejmě ano, a to i ve spojitosti se sexuálním životem, pak sami nejlépe víte, jaké množství Vás dokáže uvolnit a zajistit lepší prožitek ze sexu. Velmi často mají lidé sexuální zážitky spojené s popíjením alkoholických nápojů. Alkohol totiž k těm nejlepším sexuálním zážitkům bezesporu patří. Ne vždy se člověku podaří dodržet tu správnou míru. Pokud tedy víte, jaká míra alkoholu je pro Vás ta nejlepší, dopřejte si trochu toho ověřeného afrodiziaka. Sex bude rozhodně zajímavější.

Alkohol uvolňuje tělo i mysl

Alkoholické nápoje zaručeně povzbudí Vaše libido. Odstraní ve Vás zábrany, a pokud je požijete v přiměřeném množství před sexem, pak znásobí Vaše vzrušení. Alkohol má při sexu pozitivní účinky, neboť uvolní tělo i mysl. Člověk nepřemýšlí nad starostmi všedních dní, uvolní se a dokáže si vychutnávat tuto konkrétní chvilku. Všechny pozitivní  účinky alkoholu jsou ale spojeny  pouze s malým množstvím alkoholu. Jestliže se napijete jen trochu, povzbudíte sexuální touhu a zvýšíte vzrušení.

Negativní účinky alkoholu při sexu

Hlavně pijte s rozumem. Pokud to s alkoholem přeženete, snížíte tak citlivost vůči sexuálním podnětům. Ženy nejsou většinou schopny po požití většího množství alkoholu dosáhnout orgasmu. Muži zase mají problémy s dosažením erekce. Pokud již erekce dosáhnou, penis je zpravidla pevný pouze ze začátku soulože a po prvních minutách ochabne. Navíc ani mužova výdrž není taková, jak když není posilněn alkoholem. Pokud byste to s alkoholem přeháněli často, pak se u Vás může projevit dlouhodobě snížená sexuální výkonnost i libido.

Na závěr

Suma sumárum, pokud se chcete cítit dobře, uvolněně a přitažlivě, jistě si skleničku dobrého vína nebo panáka něčeho tvrdšího neodpírejte. Jednou za čas je potřeba si** užít sex se vším všudy,** divoký, vzrušující, dlouhý a nabitý erotikou. Nabídněte skleničku i partnerovi či partnerce, ať jste oba naladění na stejnou erotickou vlnu a jednou za čas tuto jízdu zopakujte. Můžete si být jisti, že se Vám z milostného vztahu nevytratí touha a jiskra.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9505 (magazinerotika.cz#293)


Přidat komentář