Vibrátor na prst

Vibrátor na prst je velmi drobná erotická hračka, která slouží k ženské masturbaci a nejen to. Své uplatnění najde i při sexu v páru. Jak takový vibrátor vypadá a jaké funkce nabízí?

Vibrátor na prst

Vibrátor na prst patří k miniaturním erotickým pomůckám, jejichž velikost však neodpovídá tomu, co umí. Vibrátor na prst dokáže přes své malé rozměry naprosté divy. Tento vibrátor je skvělým dráždidlem, neboli masérem, klitorisu a dalších citlivých míst. Vibrátory na prst dokážou uspokojit každou ženu. Dokonce i tu, která běžně používá** obří erotické pomůcky,** jako nadměrné vibrátory a dilda. Vzhledem k tomu, že je tento vibrátor určen primárně pro dráždění klitorisu a přivodění orgasmu touto cestou, své zalíbení najde v ložnici každé ženy.

Jak vibrátor na prst funguje?

Vibrátory v převážné většině případů pořídíte hned dva v jednom balení. Každý z nich je jiné barvy. Oba jsou však jinak naprosto stejné a mají shodné funkce. Vibrátor na prst je vyroben ze** silikonového povrchu**, což mu zaručuje velkou hebkost, stejně jak dobře znáte u 100 % silikonu, ze kterého je vyrobena velká část erotických pomůcek. Vibrátor na prst má pouze** jednu intenzitu vibrací.** Je potřeba zmínit, i přes tuto drobnou nevýhodu je jejich intenzita dostačující a dokáže přivést k orgasmu každou ženu, která s orgasmy nemá problémy. Vibrátor na prst se velmi snadno ovládá. Obsahuje tlačítko, kterým zapínáte a vypínáte vibrace. Žádná změna intenzity, žádné další jiné funkce. Vibrátor na prst se ovládá malým tlačítkem, které je umístěno na vibrační patroně. Ta je ukryta v barevném lékařském silikonu.

Z čeho je vibrátor na prst vyroben

Celý vibrátor je vyroben z lékařského silikonu, který je absolutně hypoalergenní. Můžou ho používat i ženy, které trpí alergiemi na různé materiály. Díky perfektnímu zpracování a kvalitním materiálům přináší teplo a je naprosto zdravotně nezávadný. Splňuje tak vše, co má ideální erotická hračka splňovat.

Jaké jsou rozměry vibrátoru na prst?

Vibrátor na prst je dlouhý pouhé 4 cm, a jeho průměr je 1,6 cm. Průměr poutka je v základu 1.5 cm a při natažení dělá tento průměr 2,5 až 3 cm.

Ovládání vibrátoru na prst

Vibrátor na prst se ovládá velmi snadno. Nikdo s ním nebude mít sebemenší problémy. Pokud máte obavy, že by se do** vibrační patrony** přes tlačítko mohla dostat tekutina a tato miniaturní hračka zkratovat, nic Vám nebrání v tom vložit patronku do silikonového pouzdra obráceně, čímž se spouštěcí tlačítko dostane dovnitř a nebude tak hrozit vůbec žádné nebezpečí a Vy nemusíte mít žádné obavy. Abyste zapnuly nebo vypnuly vibrace, je potřeba silněji stisknout konec patrony. Na to jak je patrona malá, je dosti silná. Do patrony se vkládají 2 miniaturní baterie, které jsou typu SR41. Na baterie, které jsou součástí balení, vydrží vibrátor na prst fungovat nepřetržitě cca 40 minut. Díky tomu, že jsou v balení vibrátory dva, můžete si s nimi hrát v páru při sexu. Využít je samozřejmě můžete i sami, ale i při společné sexu, kterému dodají ten správný náboj. Pro používání v páru je nejhodnější poloha zezadu, při které může muž perfektně dráždit klitoris ženy. Vibrátor se na prst upevňuje silikonovým kroužkem. Ten je poměrně silný a dá se tak navléknout skutečně pouze na prst. Určitě se nepokoušejte je používat jako škrtící kroužek na penis.

Pro koho je vibrátor na prst určený?

Vibrátor na prst je užitečnou erotickou miniaturní hračkou, kterou ocení především ženy každého věku, neboť dráždění klitorisu je s touto hračkou velice intenzivní. Vibrátor ocení i páry při sexu, které si rády milování zpestřují a zpříjemňují. Vibrátor můžete použít jak při milostné předehře, tak při samotném sexu. Tato parádní hračka najde uplatnění kdykoliv a kdekoliv.

Výhody vibrátoru na prst

I tento vibrátor vyniká svými klady. Mezi ty největší patří to, že v balení najdete hned** dva vibrátory,** které můžete střídat, které můžete používat oba dva najednou, a které jistě využijete i v případě, kdy u jednoho dojdou baterie. Další výhodou je, že je vyroben z výborného, příjemného a hypoalergenního materiálu. Nevýhodou vibrátoru do prstu může být skutečnost, že funguje pouze na jeden stupeň vibrací. Tato nevýhoda však za nevýhodu ani považovat nelze, neboť vibrace jsou velmi silné a plně dostačující. Vibrátor na prst vyniká také** zajímavým designem.**

Proč vibrátor na prst pořídit?

Takto malým vibrátorem můžete překvapit svou partnerku. Pokud byste rádi zapojili do Vašeho sexu erotickou pomůcku, ale dosud s nimi nemáte žádné zkušenosti a nevíte, jak by na dildo nebo klasický vibrátor Vaše partnerka zareagovala, nebo zda by se jí používání erotických pomůcek líbilo, pořiďte pro začátek vibrátor na prst. Jeho velikost se jí bude líbit, stejně jako jeho funkce a efektivita. Vibrátor můžete darovat partnerce, která jej bude používat o samotě, nebo jej můžete na své partnerce vyzkoušet Vy sám, nebo může vibrátor posloužit pro partnerské hrátky a dráždit jím nejen klitoris, ale i další citlivá místa.

Nové vibrátory na prst nahradily původně vyráběné

V minulých letech jste se mohli setkat s vibrátory na prst, které však neoslovily tolik lidí, kolik by si výrobci a prodejci přáli. Zřejmě to bylo tím, že se nejednalo až o tolik vychytané zboží, které by plnilo spolehlivě svoji funkci. Některé vibrátory vibrovaly slabě, u některých nešly vyměnit baterky, některé byly tvrdé, jiné zase dosti měkké, atd. Až postupem času se vibrátory na prst vypracovaly do dnešní podoby, a dá se říct, že již s těmi původními nemají téměř nic společného. Současné vibrátory nejenže skvěle vypadají, ale také spolehlivě fungují. Dají se používat několik měsíců až let, jsou jednoduché na použití, drží pevně na ukazováčku i na jiném prstu, mají silné vibrace, jejich povrch je krásně hebký, hladký a jemný a cena je lákavá.

Jak se dá vibrátor používat?

Vedle klasického** používání vibrátoru na prst** ženou, která si jím dráždí klitoris, je mezi muži velmi oblíbené používat jej při milostných hrátkách, kdy muž líže klitoris zespodu jazykem a současně s lízáním používá i jeden vibrátorek, který má nasunutý na prstu. Nebo si dá oba vibrátorky na prsty a dráždí s nimi bradavky partnery. Celkově je partnery vibrátor na prst hodnocen kladně. Svůj účel splní a** obohatí sexuální život** milenců. Vibrátor dokáže efektivně stimulovat citlivá místa na těle ženy. Především však záleží na šikovnosti toho, kdo vibrátor používá a kdo s ním manipuluje. S vibrátorem se dá vedle klitorisu a bradavek dráždit i zadeček. Rozhodně stojí tato erotická pomůcka za vyzkoušení. Uvidíte, že se Vám práce s ním zalíbí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9459 (magazinerotika.cz#76)


Přidat komentář