Vakuové pumpy pro ženy i muže

Vakuové pumpy nepoužívají pouze muži, kteří mají problémy dosáhnout erekce svépomocí, ale i ti, kteří chtějí podstatně větší prožitek ze sexu. Jde o tradiční a běžně dostupnou erotickou pomůcku, která může dobře posloužit i ženám.

Vakuová pumpa je erotická hračka, která je určena jak mužům, tak i ženám. Převážně ji používají muži, kteří trpí poruchou erekce, nebo ti, kteří nejsou trvale schopni erekce. Vakuová pumpa je složena z odsávajícího zařízení a z válce pracujícího na principu podtlaku. Podtlakový válec se nasadí na penis až po jeho kořen. Při použití je nutné použít lubrikační gel. K dostání jsou i vakuové pumpy pro ženy, které prokrvují vagínu, prsa a bradavky, čímž zajišťují jejich větší citlivost.

Vakuové pumpy pro pány

Výběr vakuových pump pro pány není zdá se nijak omezen. Jsou vakuové pumpy různých velikostí, od drobných až po ty největší, označených XL. Vakuová pumpa je vybavena příjemnou gumovou vložkou, která v sobě může a nemusí obsahovat dráždivé výstupky. Tyto výstupky můžou zintenzivnit prožitek při použití vakuové pumpy, ale zcela jistě jsou i na okrasu, díky nimž vypadá pumpa lépe a lákavěji. Dále je vakuová pumpa vyrobena z čirého plastového tubusu, z průhledné gumové výstelky a podtlakové hadičky s pumpičkou. Vakuové pumpy se vyrábí i v jiných barevných provedeních. Na trhu se vedle průhledné vakuové pumpy nejčastěji setkáte s černou verzí této pumpy. Ale i tato černá pumpa je průhledná, abyste mohli být dobrý výhled a nerušený pohled na výsledný efekt této kouzelné pumpy. Vakuová pumpa obsahuje ve spodní části gumovou planžetu, ale některé vakuové pumpy ji nemají. Pokud si zakoupíte pumpu bez této planžety, pak podtlaku můžete dosáhnout jedině tak, že spodní hranu přitisknete velmi natěsno k tělu a začnete pumpovat. Součástí** vakuové pumpy** je výpustný ventil, kterým při jeho stisknutí vpustíte vzduch do válce, nebo můžete pomalým stiskem upouštět postupně.

Údržba vakuové pumpy

Údržba vakuové pumpy je poměrně snadná díky tomu, že se skládá z několika částí, které jsou odnímatelné a tedy jednoduše čistitelné. Podtlakovou hadičku lehce odstraníte, stejně jako samotný tubus. To vše po použití opláchnete vodou. I gumová výstelka jde odejmout.** Vakuovou pumpu** rozhodně důkladně umývejte po každém jejím použití.

Vakuová pumpa a lubrikační gel

Jestliže s vakuovou pumpou nemáte dosud žádné zkušenosti, pak Vám musíme doporučit** lubrikační gel**. Bez jeho použití byste mohli mít menší problém se zaváděním penisu do této pumpy. Lubrikační gel Vám umožní lehké vklouznutí a pak již si můžete užívat účinky této pumpy.

Použití vakuové pumpy

Jsou muži, kteří se bez této** erotické pomůcky** obejdou a nemají potřebu ji zkoušet. Jsou ale i takoví, kteří rádi experimentují, kteří chtějí odkrýt všechna tajemství erotických pomůcek a sexu samotného, kteří chtějí být znalí v této oblasti a kteří si chtějí** užívat sex naplno**. Pokud patříte k těm, kteří si pumpičku pořídili, aby ji vyzkoušeli a zhodnotili její kvality, pak ji rozhodně vyzkoušejte co nejdříve. Překvapí Vás svým účinkem na Váš penis. Poté, co zasunete penis dovnitř pumpičky, začněte pomalu pumpovat. Sledujte výsledek. Penis se začne lehce zvětšovat a žalud brunátnět. Podtlak vakuové pumpy funguje na jedničku. Vakuová pumpa obsahuje tlačítko, kterým přidáváte a ubíráte vzduch. Můžete tak jediným stiskem upustit sání, vyndat penis a klasicky** masturbovat rukou**. Váš penis tak bude o dost citlivější než když byste pumpu nepoužil a dosáhnete tak rychleji a snadněji vyvrcholení.

Kdo vakuovou pumpu používá?

Vakuová pumpa je skvělou** erotickou hračkou** především pro ty muže, kteří mají problémy s erekcí. Pro ty může být docela nutná, pokud do sebe nechtějí cpát různé drahé pilulky, u kterých však výsledek není nikdy zaručen. Dále vakuovou pumpu používají ti muži, kteří si rádi hrají s erotickými pomůckami, které baví poznávat nové věci a kteří si rádi zpestřují sexuální život. Pro ty muže, kteří mají problémy s erekcí, ale může být jediným způsobem, jak jí dosáhnout. I když jim penis stát nechce, silou podtlaku se prostě postaví. Vakuová pumpa totiž sílu opravdu má.

Klady vakuové pumpy

Vakuová pumpa zajišťuje jednoduchou údržbu. Jednotlivé části pumpy lehce rozložíte a snadno očistíte. Výborná je také** cena za vakuovou pumpu** a pak její účinek.

Vakuová pumpa pro ženy

Vakuové pumpy nemusí sloužit pouze mužům. I u žen najdou své uplatnění a nikdo z páru tak nemusí být nijak ochuzen o tento příjemný a nezapomenutelný zážitek, který vakuová pumpa poskytuje. I pro ženy existují různé podtlakové hračky. Vakuovou pumpu ženy používají na vagínu, na klitoris, nebo na bradavky či celá prsa. K nejoblíbenějším vakuovým pumpám pro ženy patří ty, které se používají na celou vagínu. Ty mají za úkol prokrvit celou stydkou oblast. Vakuová pumpa způsobí prokrvení klitorisu, i stydkých pysků a ty jsou pak strašně moc citlivé. Každý následný dotyk této oblasti způsobuje u ženy přímo extázi, což přivádí i muže do varu.

Podle čeho vybírat vakuovou pumpu pro ženy

Jde spíše o** vakuové mušle** než o pumpy. Při jejich výběru hraje svoji roli velikost mušle. Vakuové pumpy jsou určeny spíše ženám plnějších tvarů. Ženy, které mají drobnější až drobné postavy, musí lépe vybírat, než si nějakou pořídí, aby ji vakuová pumpa nebyla velká, což by mělo za následek neplnění jejich stoprocentní funkce. Pokud jste velmi štíhlá žena, raději si pořiďte** klitorální pumpu**, která funguje na naprosto stejném principu, pouze plocha, která působí, je omezena pouze na klitoris, nikoliv na celou stydkou oblast. Pumpu pak přiložíte na klitoris, který se prokrví tak, že jediný dotyk může vyvolat orgasmus. Klitorální pumpy jsou ve velkém procentu případů opatřeny vibrační patronkou, díky čemuž je podtlakové vzrušení obohaceno o velmi silné vibrace. Klitorální pumpičky mají tu výhodu, že jsou díky své malé velikosti dobře skladné. Můžete je tak přenášet v kabelce.

Vakuové pumpy na prsa a bradavky

Přestože větší oblibě se těší pumpy vaginální, i u pump na prsa našlo zalíbení mnoho žen, neboť i s nimi se dá provádět spousta zajímavých věcí. Vakuovou pumpu přiložíte na prsa a v důsledku podtlaku dojde jak k prokrvení a zvýšení citlivosti prsů, tak i k otoku pumpované tkáně. Po použití vakuové pumpy jsou pak prsa ženy velmi citlivá na dotek, navíc jsou větší a plnější, což vyvolává vzrušení u muže, který si s ženou hraje. Otok z vakuové pumpy netrvá pořád, opadne asi po dvou až čtyřech hodinách. Na každou ženu působí jinak. Pokud se Vám líbí velká a pevná prsa, která jsou navíc tak citlivá, že jen hrátky s nimi dokážou ženu přivést k orgasmu, jistě stojí za pořízení tato erotická hračka. I při použití vakuové pumpy na prsa se nevzdávejte lubrikačního gelu, který její použití usnadní a zpříjemní.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9460 (magazinerotika.cz#81)


Přidat komentář