Tetování jako důkaz lásky

Jsme-li zamilovaní, pak se nám chce kolikráte vykřičet, jak jsme šťastni. Jenže křik zrovna nebude pro druhé vítaným projevem. Jak však druhým sdělit, co máte na srdci, aniž byste cokoliv nahlas řekli? Můžete se rozhodnout pro tetování.

Jaký jiný větší důkaz lásky od Vás protějšek může dostat, než právě tetování na Vašem vlastním těle, které může vydržet ne minuty, hodiny, dny, týdny, ale dlouhé roky. A zvláště, pokud si necháte vytetovat jméno Vašeho milovaného partnera, pak nemůže být pochyb o tom, koho nosíte ve svém srdci, do koho jste zamilovaní. Problém však může nastat v momentě, kdy se s partnerem rozejdete.

Výběr motivu tetování

S** výběrem motivu tetování** si někdo nedělá velkou hlavu. Prostě přijde do tetovacího studia, a vybere si motiv podle „líbivosti“. Může však také přijít s motivem tetování, které uvidí v časopise, na zpěvákovi, hercovi apod. A vlastně ani nebude vědět, co je to za tetování, co symbolizuje. Tomu všemu pak může jedinec dát „korunu“, pokud si nechá k motivu ještě dopsat jméno protějšku. Ten, kdo dělá tetování, může mu být prakticky jedno, co si kdo vybere. Každý má totiž nepřeberné množství voleb. Může sice zavést s klientem řeč na to, proč se zrovna rozhodl pro určitý motiv, či zda ví, jaký je jeho pravý význam. Jenže tím, že se mu pak možná dostane odpovědi, že se o dané nemá starat, se dále nevyptává a soustředí se jen na svoji práci. Takže, pokud i Vy patříte k těm, kterým se líbí určitý motiv, rádi byste ho měli svém těle, je možná na místě si nejprve zjistit význam motivu. Vyhnete se pak případnému nepříjemnému překvapení.

Proč se nenechat tetovat z lásky

Necháte-li se tetovat, je to prakticky na celý život. I když právě nyní můžete prožívat nezapomenutelné pocity štěstí, pak štěstí se Vám může ze dne na den rozsypat jako domeček z karet. Vy sami za sebe můžete dát ruku do ohně, ovšem u druhého nikdy nemůžete mít jistotu, že láska, kterou Vám nyní dává, bude mezi Vámi i za pět, deset let. Páry se rozcházejí, rozvádějí. A že se nejedná o výjimky, dokládá sama statistika rozvodovosti.** Rozchody** se však týkají nejen těch, kteří jsou v manželském svazku, ale i těch, kteří spolu „jen“ chodí. Co potom v případě, že se i Vy ocitnete před situací, kdy bude rozchod na spadnutí? A pokud k němu nakonec dojde, a bude definitivní, pak Vám kromě myšlenkových vzpomínek, vzpomínek na fotografiích, zbude i vzpomínka na Vašem těle. Netřeba pak snad říkat, jak takové tetování, kde bude napsané nejen jméno Vašeho ex partnera, ale také například slovo navždy, bude vyznívat.

Když si necháte vytetovat jméno Vaší lásky

Vytetovat si můžete nechat prakticky jakýkoli motiv. Vaše tetování může být okem sotva postřehnutelné, ale také může pokrývat značnou plochu určité části Vašeho těla. Tetováním, jako důkazem lásky, vyjadřujeme, co k druhému cítíme, co pro nás znamená. Někdo si nechává vytetovat obrázek symbolizující duši, zájmy partnera. Někdo si nechává vytetovat podobiznu partnera, či jeho jméno. V případě podobizny a jména můžete tak trochu riskovat. Láska může být věčná, kdy může přečkat veškeré možné útrapy, které se jí postaví do cesty. Na lásku však musí být dva. Určitě nebude stačit, aby se z Vaší lásky těšil jen jeden z Vás, zatímco druhý se již začíná poohlížet po jiném protějšku. Jakmile začne láska pokulhávat, Vy s tím nemusíte být schopni nic udělat. Jen těžko druhého přemluvíte, ať už po dobrém, nebo po zlém, aby Vás miloval. Lásku si prostě nevydupete, spíše Vaším urputným „tlačením na pilu“, můžete současnou situaci ještě více zhoršit. A výsledek pak na sebe nenechá dlouho čekat, kdy přijde rozchod Vás dvou. Po bývalém partnerovi Vám toho může zůstat poměrně hodně, včetně již zmiňovaného tetování se jménem, či podobiznou.

Tetování na viditelné části Vašeho těla

Říkáte si, co by to bylo za** důkaz lásky**, kdybyste si nechali tetovat tělo na místě, které je všem ostatním ukryté? Říkáte si, jak byste pak mohli do světa vykřičet, jak moc máte Vašeho partnera rádi? Vše je však věcí názoru. Tetování, které si necháte udělat na místě, které můžete odhalit jen tomu nejbližšímu Vašemu srdci, může pro partnera znamenat více, než kdyby bylo tetování lehce ke spatření. Ano, jistě, okolí se pak jen těžko dozví, že jste zamilovaní, že prožíváte lásku apod. Jde Vám však skutečně o to, aby okolí vědělo, koho nosíte ve Vašem srdci? Je pochopitelné, že se chcete pochlubit, protože partner je atraktivní, milý apod. To, že do světa nebude „křičet“ slova lásky, ještě neznamená, že budete o něco ochuzeni. Může tomu být i naopak. Právě to, že budete mít s protějškem tajemství, o kterém budete vědět jen vy dva, Vás může naplňovat mnohem hlubšími pocity. Takové tetování, jeho účel pak pro Vás může být vzácnější. A když jsme již o toho, tak to, že ostatní nespatří Vaše tetování, Vás nemusí naplňovat nějakým smutkem. Nebo si skutečně myslíte, že když cizí lidi, ale koneckonců i kolegové spatří na Vašem těle jméno, že jim to něco bude říkat? S největší pravděpodobnostní ne. Možná, kdybyste měli vytetované nějaké heslo, které by pobuřovalo, či vyvolávalo úsměv na tváři.

Tetování Vám může způsobit potíže v práci

I když žijeme ve svobodné zemi, kdy si můžete do jisté míry dělat cokoliv, může se váš osobní život promítnout i do života profesního. Jsou zaměstnání, která vyžadují nejen loajalitu zaměstnanců, ale také určitou reprezentativnost vůči firmě směrem ven. A pokud si necháte vyhotovit tetování, a ještě k tomu na viditelné části těla, pak se také můžete dostat do křížku s Vaším zaměstnavatelem. A to zvláště, pokud se živíte jako například obchodní zástupce firmy, realitní makléř, recepční apod. Jakmile se Váš pracovní život dotýká činnosti se zákazníky, obchodními partnery aj., pak musíte počítat, že zaměstnavatele nebude zajímat jen Vaše vzdělanost, praxe, ale také vystupování, vzhled. U výběrového řízení byste tedy vůbec nemuseli pochodit. A pokud byste již zaměstnání měli, pak se Váš krok v podobě rozhodnutí k tetování, může negativně odrazit na Vašem současném pracovním postu. Zvažte tedy otázku tetování i z tohoto hlediska. Určitě se shodneme na tom, že práci, respektive výdělek plynoucí z práce, potřebuje každý z nás. Lásky se jen sotva najíme.

Náročné i bolestivé odstraňování tetování

Rozchod sám o sobě může být značně bolestivou záležitostí. Máme pocit, že nám někdo doslova vyrval srdce z těla, kdy místo srdce se v nás pak nachází jen prázdné místo. Než se prázdné místo opětovně zaplní, a bolest zahojí, uplyne nějaký ten čas. Bude to však jen srdce, se kterým se budete muset vypořádat? Nezapomněli jste na něco? Co ono tetování, které jste si nechali vyhotovit jako důkaz Vaší lásky k bývalému partnerovi? Nejspíš se s ním budete chtít také rozloučit, pokud se tedy nechcete vyžívat v tom, že si vždy, když se na něj podíváte, připomenete, že již nejste pár, ale dva jedinci, kteří jsou si nyní cizí. A ano, možná, že si tetování necháte tzv. pro strýčka příhodu, kdy třeba najdete nový protějšek se stejným jménem. Pravděpodobnost takovéhoto úkazu je však poměrně malá. A těžko říci, jak by vzal Váš nový protějšek fakt, že se na Vašem těle tkví tetování se jménem jiné osoby. Také by si partner mohl říci, že pro Vás bývalý partner stále něco znamená, že možná doufáte, že se k Vám vrátí apod. A pokud si tedy necháte tetování odstranit, pak i zde můžeme hovořit o jisté bolestivosti, ale zároveň i finanční záležitosti. Odstranění tetování Vás bude stát čas, peníze, a nějaké to přetrpění.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9486 (magazinerotika.cz#166)


Přidat komentář