Stimulace bradavek - jak na ni?

Ženské bradavky jsou velmi citlivou erotogenní zónou. Muži si s nimi rádi hrají a také ženy se jich při sexu rády dotýkají. Jak je ale stimulovat, aby celkový požitek z milostné předehry či samotného sexu byl ještě intenzivnější?

Jak bradavky stimulovat?

Jak intenzivní bude stimulace bradavek, bude záležet jen na Vás. Ženy mají rády jak něžné laskání prsou, tak i** tvrdší praktiky**. Záleží především na tom, jak citlivá ňadra žena má. K dráždění bradavek jsou obecně přístupnější ženy. Přestože muži mají také citlivé bradavky, jen výjimečně si na ně nechají sahat, laskat je a stimulovat. Přesto, že ňadra jsou erotogenní zónou žen i mužů, muži mají často stimulaci bradavek spojenou s homosexualitou.

Jak působí stimulace bradavek na tělo

Stejně jako vzrušení intimních partií, ovlivňuje i vzrušení bradavek tvoření poševního sekretu. Dokonce může žena správnou stimulací bradavek dosáhnout orgasmu bez toho, aby se muž nebo ona sama dotýkala klitorisu či pochvy. Jde jen o to vědět jak na to. Bradavky se dokážou ztopořit jako penis. Ztvrdnou a jsou vystouplé. Ostatně stejně, jako když je ženě zima.

Intenzita stimulace prsou

Jsou ženy, které mají rády přímou a intenzivní stimulaci bradavek, ale jsou i takové, které si potrpí pouze na lehké doteky, které je vzrušují víc, než cokoliv jiného. Každá žena je vzrušivá jinak a její tělo reaguje na podobné stimuly různě. Proto je nutné nejprve vyzkoušet, co se ženě líbí nejvíc a poté se v tom zdokonalovat. Vždy je však lepší začínat jemně a pomalu a postupně přidávat na intenzitě a přitvrzovat. Žena nemusí mít obavy, že by její ňadra utrpěla nějakou újmu na zdraví či na kráse. Ženská ňadra snesou hodně. Proto se nemusíte bát ani vyzkoušet použití různých erotických pomůcek určených pro stimulaci prsou. Stimulace bradavek se doporučuje i těhotným ženám, zvláště v době, kdy je jejich tělo připraveno na porod, ale dosud se sám nerozběhl. Tvrdí se, že stimulace bradavek vyvolává porod.

Stimulace bradavek a její výhody

Lékaři doporučují bradavky pravidelně stimulovat. Buď si s nimi pohrávat, nebo je např. třít ručníkem. Zvláště to doporučují ženám před porodem, aby prsa postupně zvykaly na kojení. Bradavky se tím víc obrní a jen tak snadno nepopraskají a žena neriskuje zánět. Pokud si bude žena se svými bradavkami často hrát, nebo je nechá ke stimulaci pro svého partnera, může tím zamezit onemocnění vzniku rakoviny prsu. Jak je to možné? Pokud si žena často a ráda hraje se svými prsy, masíruje si je, hněte si je nebo si je jen tak hladí, je větší pravděpodobnost, že si všimne jakékoliv nepravidelnosti, které si dříve nevšimla a která je tedy v prsu nová.

Citlivost prsou a menstruace

Citlivost ňader je velmi silně ovlivňována menstruací. Těsně před ní jsou bradavky citlivější. Poté, co menstruace odezní, dojde k uvolnění bradavek a jejich citlivost je zase běžná.

Možnosti stimulace bradavek

Pokud ženu vzrušují doteky prsou, zvláště bradavek, měl by se muž při milostné předehře věnovat především jim, nebo u bradavek alespoň začít. Možností, jak bradavky stimulovat, je mnoho. Jednou z nich je jejich stimulace již při vysvlékání spodního prádla. Právě při něm se muži nabízí možnost stimulovat bradavky přímo podprsenkou. Stačí, když při líbání s partnerkou začne rozepínat podprsenku a než ji pustí na zem, aby pokračoval v líbání, mazlení a v dalších krocích, může bradavky touto podprsenkou třít a podprsenku o prsa otírat. Pokud má žena bradavky citlivé, bude se jí toto svlékání moc líbit a vzruší ji to. Následně může začít bradavky líbat, lízat a jakkoliv si s nimi ústy hrát. Může vzít bradavku mezi zuby a velmi opatrně a pomalu ji zuby natáhnout a opět pustit. Tento krok může opakovat několikrát s každou bradavkou. Při lízání bradavek si může pomáhat rukama, kterými si pomůže prso vložit do pusy. Při lízání může prsa mačkat. Bradavky se velmi dobře stimulují rukama. Muž může vzít bradavky mezi prsty a lehce s nimi kroutit nebo jej natahovat. A přichází na řadu erotické pomůcky. Těm, kterým nestačí stimulace bradavek ústy a rukama, jsou k dispozici různé erotické pomůcky, jako kolíčky na bradavky, vakuové pumpy a další.

Metody stimulace prsou

Jednou z metod, jak prsa stimulovat, je tzv. svěrák. Jde o pevnější sevření, ke kterému je možné použít svorky nebo dva prsty. Svorky na sevření prsou se dají pořídit v sexshopu. Při použití prstů se bradavka uchopí silně mezi prsty a současně je partnerem lízána. Případně se k sevřené bradavce přiloží vibrátor. Další metodou je použití kostky ledu. Kostka ledu v kombinaci s cucáním a lízáním partnera dokáže ženu vzrušit a vyvolat u ní orgasmus. Navíc pramínky vody z tajícího ledu vypadají sexy a jsou dalším stimulem ke vzrušení a k uspokojení. Jednou z možností, jak prsa stimulovat, je pohrát si s nimi s penisem. Pokud má žena větší prsa, a rukama je dokáže stlačit k sobě, může mezi ně muž strčit penis a zatímco ženu budou vzrušovat** doteky penisu na prsou,** muže bude uspokojován třením penisu a výjimkou není ani to, když muž vyvrcholí. Pokud ejakuluje přímo na prsa, je to další stimul pro vzrušení ženy. Prsa se dají stimulovat i menším výpraskem. Pokud má žena ráda tvrdší techniky, pak může muž použít bičík a její bradavky jím trochu poplácat. Výprask může provést i rukou nebo jinou pomůckou. Ale pozor, aby to nepřehnal s intenzitou a nezpůsobil ženě podlitiny. Mohlo by dojít k infekci nebo k zánětu.

Orální stimulace bradavek

Orální stimulace bradavek je lidská sexuální praktika, která spočívá ve stimulaci bradavek ústy jiného člověka. Bradavky je možné lízat, jemně kousat nebo sát. Záleží na tom, co má žena ráda, nebo jak je muž nápaditý a zkušený. Orální stimulace prsou může být prováděna i mezi ženami, ne pouze mezi lidmi opačného pohlaví. Některé ženy si dokonce dokážou orálně stimulovat i své vlastní bradavky. Především ty, které jsou dosti vyvinuté a jejich prsa jim to tedy umožní. Lízání, sání a kousání prsou bývá často součástí milostné předehry a patří mezi nejoblíbenější část milostné předehry. Mnoho žen dokáže dosáhnout orgasmu díky orální stimulaci bradavek.

Bradavky se dají stimulovat mnoha způsoby. Záleží především na tom, co má žena ráda, jakou intenzitu upřednostňuje a jak je její partner zručný. Pokud má ráda drsnější praktiky, než pouhé líbání, laskání nebo mačkání ňader, pak přichází na řadu erotické pomůcky. Erotické obchody jsou přeplněny pomůckami, mezi nimiž se najdu i ty, které jsou přímo zaměřené na stimulaci bradavek. Vyzkoušejte vakuovou pumpu, která jistě předčí Vaše očekávání. Tato pumpa nepůsobí vzrušivě pouze na ženy, ale stojí za to vyzkoušet ji i na muži. Erotická předehra tak může být velmi zajímavá a zábavná zároveň.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9509 (magazinerotika.cz#303)


Přidat komentář