Společný orgasmus

V sexu nemusí být nic nemožné. Patříte k párům, které se mohou těšit z orgasmu? Nedaří se Vám však dosáhnout společného vyvrcholení? Vše se může změnit. Stačí jen vědět, jak na to. Čtěte dál a načerpejte inspiraci.

Proč se honit za společným orgasmem? Co je na společném orgasmu tak jiné, než když máte s partnerem orgasmus, který přijde u každého v jinou dobu? Co sejde na nějaké té sekundě, či minutce, když se milujete mnohem delší dobu? Pokud se Vy, či Váš partner tzv. předbíhá, a naopak druhý řekněme dohání, či nestíhá, pak si můžete připadat jako na závodišti. Partnerství však není o závodění. Vy a protějšek však nejste konkurenti, ale partneři. Pokud jste slyšeli o souznění duší, harmonickém vztahu, tak takové žití se promítá i do intimní oblasti. Souznění duší jen na teoretické úrovni pro spokojený vztah nestačí. Vyzkoušejte, jaký pozitivní účinek na Vás dva bude mít společný orgasmus. Je docela možné, že již žádný další jiný chtít mít nebudete, jen ten společný.

Současné zažívání orgasmu

Společný orgasmus stmeluje jedince, kteří se milují. Oproti tomu orgasmus, kdy jeden z páru bude mít orgasmus dříve, a druhý později, nebo dokonce vůbec ne, může celkově narušit sexuální zážitek. A řekněme nespokojenost, nenaplněnost v sexu se záhy může negativně promítnout do vztahu, jako takového. Partner, který dosáhne orgasmu dříve, by se nejraději již jen slastně oddával svým prožitkům. Místo toho se však musí ještě více soustředit na partnera, který má orgasmus v nedohlednu, nebo přichází vzápětí. A tak by se mohlo zdát, že ten, kdo dosáhne orgasmu na druhém místě, je na tom lépe, protože on si pak může spokojeně oddychovat a oddávat se výbuchu slasti. To u jedince, který dosáhl orgasmu jako první, je fáze uspokojení přerušena, respektive utlumena následující činností po jeho orgasmu, kdy se ještě věnuje partnerovi. Jistě, mohl by se dotyčný jen tak odvalit, a nechat druhého, ať se vynasnaží sám si udělat dobře. Může to brát tak, že každý z nich měl stejnou možnost, stejný časový úsek, tak proč zrovna on by měl vynakládat více úsilí. Ani jeden případ však není pro vztah zrovna přínosný, spíše naopak.

Docílení společného orgasmu

Ono se to lehce řekne, aby se pár pokusil o docílení společného vyvrcholení. Praxe se totiž mnohdy liší od teorie. A to zvláště, pokud jste v páru každý jiná osobnost. Pár může být složený například z citlivé, empatické ženy, kdežto muž bude spíše zahleděný do sebe, a bude preferovat především svoje sexuální uspokojení. V takovém případě bude mít žena těžkou roli v podobě přesvědčení muže o výhodách společného orgasmu. Jenže muž, který má o osobě mínění, že je něco více, ten ani nebude poslouchat. A tak bude hodně záležet na ženě, jak se sama ujme role, kdy bude korigovat orgasmus obou dvou.

Důležitost komunikace při milování

Pokud se chcete pokusit o docílení společného orgasmu, pak stěžejní je, abyste komunikovali. Nemusíte se však nijak dirigovat, usměrňovat, abyste se pak necítili jako v ringu, kdy se povzbuzujete, usměrňujete apod. Plně postačí si dopředu domluvit určitý signál, který bude značit, že má druhý přidat, či naopak zpomalit. Tato malá nápověda Vám může pomoci uskutečnit doposud nezrealizovaný společný orgasmus.

Správné načasování při docílení společného orgasmu

Jaký je základní kámen úrazu při snaze o docílení společného orgasmu? Je to správné načasování. K tomu však ještě budete potřebovat, aby jeden z Vás byl tzv. vedoucím milencem, kdy on bude řídit podle Vašich společných signálů, zda se bude v milování ubírat na tempu, či naopak přidávat. Role vedoucího milence však bude fungovat, pokud se budete milovat klasicky, tj. souložit.A kdo by měl být onou řídící osobou? To je poměrně lehké. Vše se bude řídit podle polohy, kterou si zvolíte. Osoba, která v dané poloze vyvíjí větší aktivitu, bude také onou řídící, korigující osobou. U misionářské polohy, u polohy ze zadu to bezpochyby bude muž. Naopak u polohy na koníčka zase žena, atd. Obecně pak dřívějšího vyvrcholení dosahuje muž, než žena.

Důležitost erotického vzrušení u ženy

Víte-li nějakou dobu dopředu, že se budete milovat, je dobré se na něj správně naladit, tedy v případě něžného pohlaví. Muži vlastně nepotřebují žádné předehry, a když to na ně přijde, tak se mohou začít milovat hned. U žen to však není zase tak jednoduché, jak by si muži představovali. A právě ony představy jsou pro ženy velmi důležité. Žena potřebuje erotické stimuly, aby byla správně naladěna na milování. Erotickým stimulem však nemusí být vyloženě erotické hračky, ale její myšlenky, představy, pocity. A s těmi si však musí ženy pomoci sami. Ideální je, pokud má žena prostor, aby se mohla soustředit, a naladit myšlenky na tuhu a milování, které přijde. Díky tomu se stane ještě více citlivou a připravenou k sexu.

Erotické pomůcky přispívající k docílení společného orgasmu

I když žena má větší šance, co do počtu možností dosáhnutí orgasmu, přeci jenom mužovo vzrušení je silnější, respektive jeho nástup je rychlejší. Leda, že by snad použil například znecitlivující krém, či měl obřízku, pak by také mohlo dojít k přesně opačné situaci, kdy první bude žena, která se bude blížit k vyvrcholení. Pokud by muž použil znecitlivující krém, pak je důležité, aby si vzal kondom. Ani ne tak v tomto případě z důvodu ochrany, jako spíše z důvodu vyvrcholení ženy. Když si muž nevezme kondom a použije znecitlivující krém, pak krém, gel logicky ovlivní i ženino vyvrcholení. Jinými slovy, pár si vůbec nepomůže co do sladění, dosáhnutí společného orgasmu, jen se vynasnaží, že milování bude delší. Což také sice není špatné, ale páru asi šlo o něco jiného. Kromě krému, gelu, má i žena možnosti, jak docílit rychlejšího nástupu orgasmu, a to za využití například vibrátoru. Čím více bude erotických stimulů pro jednoho z partnerů, tím dřívější orgasmus bude. Podle toho se pak pár může zařídit, a chytře sladit jejich společný orgasmus.

Zrcadlo jako erotický stimul pro společný orgasmus

K erotickým stimulům může plně posloužit i zrcadlo, které můžete mít instalované na dveřích skříně, či na stropu v ložnici. Ten partner, který se v docílení orgasmu tzv. zpožďuje, bude tak mít více erotických stimulů, které mu pomohou se přihnat k cílové rovince rychleji, než kdyby bylo Vaše milování stále stejné, bez erotických pomůcek, hraček apod.

Vhodná milostná poloha pro docílení společného orgasmu

A v neposlední řadě je důležitá také zvolená milostná poloha. Pokud se tzv. ženete za společným orgasmem, kdy je pro Vás velmi důležitý, tak se raději vyhněte krkolomným polohám, které od Vás vyžadují poměrně velké soustředění. Vaše myšlenky by totiž spíše utíkaly k tomu, abyste například nespadli, udrželi se apod., místo toho, abyste se soustředili na přicházející prožitky. Mnohem lepší jsou polohy, které nevyžadují žádnou zvláštní zručnost, znalost. I když někdo odsuzuje základní polohu, tj. misionářskou, právě ona Vám může být nápomocna při snažení se o docílení společného orgasmu. Můžete také vyzkoušet polohu, která misionářskou připomíná, jen s tím rozdílem, že je tzv. boční, kdy muž je opět čelem k partnerce, nebo přitisknutý k jejím zádům. Další vhodnou polohou je poloha zezadu, či také zmíněná poloha na koníčka. Všechny uvedené polohy jsou poměrně lehké na provedení, a přitom mohou přinést značnou vlnu rozkoše, kdy oba dva navíc můžete dosáhnout společného orgasmu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9495 (magazinerotika.cz#222)


Přidat komentář