Společná masturbace

Klape vám to v posteli? Jestliže je váš partnerský sex skvělý a nebráníte se tomu tu a tam si ho okořenit erotickými pomůckami, proč nezkusit další milostnou praktiku – společnou masturbaci. Co od toho čekat?

Lidé masturbují potají

Dle výzkumu jistého psychologa vyplynulo, že přes padesát procent manželů masturbuje tajně v posteli či v koupelně. Ženy se tajně uspokojují samozřejmě také, a je jich dokonce až 75 procent. Necháváte si orgasmusmasturbace jen pro sebe? Uspokojujete se tajně v posteli, když váš partner usne? Je to zřejmě proto, že masturbaci považujete za vaši soukromou záležitost. Spolu s partnerem sdílíte veškeré zážitky, dobré i špatné, rodinné záležitosti, dokonce finance, užíváte si bezvadného sexu včetně zajímavých praktik. Proč je pro vás tedy společná masturbace tabu?

Masturbace není nevěra!

Když jeden z partnerů náhodou objeví, že jeho polovička pravidelně masturbuje, mohou se cítit trochu podváděni. Když přece spolu mají pravidelný uspokojivý sex, tak proč má potřebu ještě onanovat? A z opačného pohledu může mít zase přistižený pocity studu. Že provádí něco, co by neměl. Bohužel v nás přetrvávají nesmyslné „pravdy“, které byly lidem vtloukány po generace. A sice, že masturbace je škodlivá, že člověk se sám sebe nemá dotýkat, protože je to nemorální a zdraví škodlivé.

Masturbováním zlepšíte sex

V současné době je masturbace velmi doporučována. Už jen proto, že člověk se o sobě a o svém těle dozví, na které doteky nejlépe reaguje. Ať už žena nebo muž, dotýkáním sebe sama najde své erotogenní zóny a místečka, která působí největší rozkoš. Naučí se techniky, které vedou k vyvrcholení. Člověk, který masturbuje, potom sám nejlíp ví, co má nejraději. Proč se o to nepodělit se svým partnerem? Pokud mu důvěřujete, posunete váš intimní vztah na další úroveň a obohatíte se o další skvělé zážitky v ložnici. Dovolte vašemu partnerovi vás sledovat při masturbaci, ať může pozorovat, jak to máte nejraději. Pohled na vás, kterak se sami uspokojujete, ho vzruší tak, že neodolá, a přidá se k vám. Tedy – buď se na vás nedočkavě vrhne, nebo začne masturbovat také.

Spolehlivá cesta k ženskému orgasmu

Ženy, které masturbují, samozřejmě vědí, jak nejlépe dosáhnout orgasmu. A při vlastní masturbaci ho také většinou mají. Při sexu s partnerem ho ale často jen předstírají. Každá žena je vzrušivá jinak, jak má potom partner vědět, co zrovna jeho manželku vzrušuje nejvíc? Když mu žena svému partnerovi předvede ony správné doteky na správném místě, pomůže tím hlavně sama sobě. I při milování s partnerem bude dosahovat orgasmu třeba i pokaždé. A to za to určitě stojí.

Jak na společnou masturbaci

Máte-li v úmyslu vyzkoušet společné masturbování, můžete o tom svému partnerovi či partnerce předem říct. To v případě že tušíte, že by to mohlo být přijato s rozpaky. Pokud však tušíte, že váš partner nemá zbytečné zábrany, můžete ho příjemně překvapit. Hrdě a bez rozpaků si udělejte pohodlí a začněte se sami sebe dotýkat tam, kde se vám to nejvíce líbí. Váš partner okamžitě pozná, kam tím míříte a věřte, bude se mu to líbit. Nikam nepospíchejte a pěkně si svoji rozkoš užijte až do konce. Potom si s partnerkou či partnerem role vyměňte.

Společná masturbace vám přinese nové způsoby, jak se vzájemně vzrušit. Co je nové, to je přitažlivé, a v sexu to platí vždy. Dívat se, jak se váš protějšek dotýká sám sebe, jak se vzrušuje, to vás dostane do varu hned.

Při společné masturbaci odhoďte zábrany

Někteří lidé vnímají masturbaci jako naprosto intimní záležitost. A do tohoto hlubokého soukromí nechtějí pustit ani nejbližšího člověka. Jenže masturbace není věc, za kterou byste se měli stydět. Pokud si myslíte, že se nedokážete uvolnit a zbavit všech zábran tak, abyste předvedli vašemu protějšku, jak si to děláte nejraději, můžete si pomoct navozením atmosféry. S tím vám pomůže šero, svíčky a sexy hudba, nebo erotický film.

Společná masturbace bude mít skvělý efekt pouze tehdy, budete-li se vy sami cítit v pohodě a v tom správném erotickém rozpoložení. Nenechte se ničím stresovat a pěkně se uvolněte. Zbytečně to neřešte a dejte si na uvolnění třeba skleničku vína.

Masturbace může zachránit vztah

I když samozřejmě existují páry, které společně zažívají perfektní sex a nemohou si na nedostatek vzrušení a orgasmu stěžovat, málokdy se stane, že jsou stejně sexuálně vyladění, co se týče frekvence sexuálního styku. Je zcela obvyklé, že jeden z partnerů potřebuje sex častěji, než jeho protějšek. Například partnerka ho potřebuje častěji než její muž, ale ten bývá často unaven a do milování se mu nechce. Žena potom nedostatek sexuálního vybití řeší masturbováním.

Naopak jsou zase páry, které si ve všem báječně rozumí a jsou spokojenými rodiči. V jedné oblasti jim to ale neklape – v posteli. Když se jeden z partnerů nechce pouštět do nevěry z důvodu nevyhovujícího sexu, může si v klidu masturbovat, kdykoli bude potřebovat.

Společná či vzájemná masturbace?

Jak na společnou masturbaci, jsme si již řekli. Můžete však praktikovat i vzájemnou masturbaci, klidně jako součást erotické předehry, nebo namísto pohlavního styku. Může nastat situace, kdy jeden z partnerů z nějakého důvodu odmítá sex, nebo se ho zdržuje ze zdravotních důvodů. Nic mu ale nebrání, aby neposkytl rozkoš svému partnerovi jinak – masturbací. Když se o svého miláčka takhle postaráte, nemusíte mít obavy, že by kvůli vaší třeba i krátkodobé sexuální přestávce hledal erotické vzrušení v jiné náruči.

Orgasmus při vzájemné masturbaci

Zažít se svým partnerem či partnerkou společné vyvrcholení, v tu samou chvíli, bývá často nedosažitelnou metou. Ať se snažíte, jak můžete, jeden z vás je vždy hotov dříve. Tady může vzájemná masturbace hodně pomoct. Při ní totiž lze snadněji ovládat intenzitu vzrušení a příchod u vyvrcholení, pokud vám to váš protějšek dá patřičně najevo. Časem ale sami poznáte, že se vyvrcholení u vašeho partnera blíží. Společně tak můžete přizpůsobit vzájemné dráždění pohlavních orgánů tak, aby vyvrcholení přišlo současně. Nic se nevyrovná pocitu, že ve stejném okamžiku zažíváte oba dva stejné pocity rozkoše.

Společné sebeuspokojování můžete využívat v řadě situací. Jednak jako erotickou předehru, která vás oba naladí na to, co se bude dít dál. Tuto praktiku však můžete zařadit i kdykoli během sexuálních hrátek, nebo až před koncem, kdy si velké finále každý z partnerů obstará sám. Fantazii se meze nekladou, tak buďte vynalézaví. Každá nová jednoduchá sexuální praktika okoření váš milostný život. Nudit se přece ani jeden z vás nechce. A už vůbec ne v posteli.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9507 (magazinerotika.cz#298)


Diskuze a zkušenosti

adam | 30.01.2015 16:51
Re: Společná masturbace JE vynikajúca,treba len nazbierať odvahu ak sa dohodnete z partnerkou,je to niečo neskutočné,len zahodiť ostých a užijete si niečo nezaudnutelne vzrušujúce.


Přidat komentář