Společná masturbace

Řekne-li se masturbace, pak ji máme především spojenou s dosáhnutím vyvrcholení jedince. Co však taková společná masturbace? Přijde Vám to podivné? Když jste již s partnerem, tak proč byste měli masturbovat?

Masturbace však není první, či poslední pomocí, podle toho, jak to, kdo bere.** Společná masturbace** může do vztahu přinést novou vlnu vzrušení. Uvidíte, jak Vás může vzrušovat, když na vlastní oči spatříte, jak si partner dělá dobře. Vzrušení se ve Vás hned znásobí.

Vnímání masturbace

Ten, kdo tvrdí, že nikdy v životě nemasturboval, je buď podivný, nebo lhář. Anebo je natolik šťastným jedincem, který má dostatek sexuálního uspokojení. Pokud někdo masturbuje, a přitom Vám řekne, že tomu tak není, pak tak může činit ze studu. Na masturbaci však není vůbec nic špatného, za co by se musel jedinec stydět. Pokud masturbujete v soukromí, případně na místě, kde Vás nikdo nemůže překvapit tzv. ze zálohy, pak si užívejte masturbace plnými doušky. Masturbace, tedy ta separátní, může Váš vztah dokonce zachránit. Jen málokterý pár je totiž sexuálně sladěn tak, že si zcela vyhovuje. Spíše se můžete setkat s obrázkem, že jeden z partnerů potřebuje častější sex, než druhý. A nutit druhého do sexu, přes jeho nechuť, může zapříčinit až odpor, či dokonce konec vztahu. Nebo chodit do podniků, kde se nabízí sex za peníze, také zrovna moc vztahu neprospěje. Masturbace by tedy měla mít zelenou, a už vůbec ne červenou, či snad výstražní oranžovou.

Vzájemná masturbace jako způsob sexuálního uspokojení

Jak je to se vzájemnou masturbací? Hledáte stále nové sexuální praktiky, polohy, máte doma zakoupené různé erotické pomůcky, hračky? Pak se Vás ještě zeptáme, zda jste již vyzkoušeli vzájemnou masturbaci. Ač je jedincům masturbace vlastní, přirozená, pak jen málokterý pár napadne, že by se mohli uspokojit vzájemnou masturbací. Vzájemná masturbace může tak pro Vás být novým způsobem sexuálního uspokojení. De facto nemusíte nic kupovat, nic si pořizovat, a máte nový podnět, nový erotický stimul do Vašeho vztahu. Při masturbaci si pak můžete hrát, kdy co společné milování, to trochu jiné uspokojení za pomoci vzájemné masturbace.

Společné vyvrcholení při vzájemné masturbaci

Pokud jste se doposud marně pokoušeli, abyste měli s partnerem společné vyvrcholení, pak Vám i v tomto směru může vzájemná masturbace pomoci. Při vzájemné masturbaci totiž budete moci korigovat intenzitu a příchod vyvrcholení u toho druhého, tedy, pokud vám to dá najevo. Jak u ženy, tak u muže se můžete podle určitých příznaků orientovat, že se blíží orgasmus. Přeci jenom však nemusíte být detektivy, a budete se chtít spíše soustředit i na Váš vlastní prožitek. Stačí se tedy s partnerem dopředu domluvit, že si dáte signál, který Vám řekne, že vyvrcholení je již na spadnutí. Společné vyvrcholení může někdo považovat za nedůležitou prkotinu. Jde však především o vnitřní pocit, psychické souznění, kdy je vskutku jedinečné nejen s partnerem sdílet společný život, lože, ale také vyvrcholení. Onen pocit, že v momentě, kdy zažíváte slastný výbuch vzrušení, to samé zažívá i protějšek, tomu se nic nevyrovná.

Stud a zábrany u společné masturbace

Jinak vnímáte, když se s partnerem milujete klasickým způsobem, a jinak, kdybyste měli společně masturbovat? Tak trochu, či více se stydíte? Nedokážete si dost dobře představit, že byste například jen tak seděli, či leželi, a přitom si navzájem dělali dobře? Přišlo by Vám to takové prapodivné, trapné, a také poněkud nudné, bez žáru vášně, divokosti? Ono samozřejmě záleží, jak k masturbaci přistoupíte, a jak se na ní naladíte.

Společná masturbace při sledování erotického filmu

A když již jsme u naladění, pak co se uvolnit a zároveň ztratit případné zábrany při sledování erotického filmu? Typicky romantický film Vás moc nenaladí, stejně tak tvrdé porno. Takže raději sáhněte po zlaté střední cestě v podobě erotického filmu, který je vkusný, plný erotiky a vášně. No, a to, zda budete sedět, jak budete sedět, či ležet, nad tím moc nespekulujte. Přílišné přípravy, dumání Vám prožitek z milování, byť ručního, zbytečně naruší. Plně postačí, pokud si navodíte tu správnou atmosféru s tlumeným osvětlením, měkkými poduškami a polštáři, sklenkou vína a oním filmem. A pak, uvidíte sami, jak se děj, kde budou hlavní roli hrát dvě, až čtyři ruce, rozehraje. Nechte ho plynout. Jak začátek, tak konec se dostaví. A konec v tomto případě vůbec nemusí skončit smutně, spíše slastnou ejakulací.

Společná masturbace jako základ spokojeného sexu

Hned v úvodu jsme uvedli, že masturbaci může brát někdo jako tzv. první pomoc. V otázce společné masturbace pak k ní některé páry přistupují spíše jako k pomoci poslední. Což je však tak trochu chyba. Mnohem lepší pro jedince by bylo, kdyby vlastně s masturbací začali, a ne s ní končili, respektive v ní hledali záchranu. Při masturbaci totiž muž a žena poznají, co druhému dělá dobře, kde má nejcitlivější místa na svých intimních partiích. Při klasické souloži jen těžko vycítí potřebu toho druhého. A spoléhat se na to, že orgasmus přijde tak nějak automaticky, může být poněkud pošetilé. Zvláště ženy to s orgasmem nemají zrovna jednoduché. Jen málokterá žena totiž dojde sexuálního uspokojení při stimulaci vagíny. Spíše žena dosáhne orgasmu při stimulaci klitorisu. A tady si moc muži s penisem nevystačí.

Správná technika při masturbaci

Pokud bychom porovnali zmíněnou klasickou soulož a masturbaci, tak na klasické souloži se moc zkazit nedá, respektive nevyžaduje žádné zvláštní umění. A to zvláště, pokud pár preferuje misionářskou polohu. U masturbace je to však o něčem jiném. Zde se musí jedinec, ať žena, tak muž opravdu přičinit, aby partnera přivedli k orgasmu. Je zapotřebí jemnosti, ale zároveň i pevnosti, je zároveň výdrže a zároveň empatie, vnímavosti, jak na druhého působí Vaše dotyky. Může se i stát, že při Vašem snažení, Vás začne partner tak trochu kibicovat. Bude Vám říkat, že máte přidat, být jemnější, více tisknout, dělat krouživé pohyby, rychlé pohyby apod. To Vám může být nepříjemné. V tomto případě však není třeba se urazit, a přestat s masturbací partnera. Tím byste naopak vše pokazili. Naopak se snažte být ještě více vnímavými a učenlivými. Právě ono kibicování může spíše brát jako užitečnou nápovědu. Uvidíte, zda příště, bude kibicování opětovné, a v jaké míře. Vaší zaslouženou odměnou pak nemusí být čistě jen ejakulace partnera, ale především i to, že nebylo zapotřebí žádných nápověd. Nutno však také říci, že rozpoložení, nálada jedinců se mění. A tak, si vůbec neberte k srdci snad to, že několikrát za sebou Vám nechal partner tzv. volnou ruku, a zničehonic, chce všechno jinak.

Společná masturbace bez ejakulace

Výše jsme se dotkli orgasmu, ejakulace, kdy může ejakulovat muž, ale i žena. Jenže, ani orgasmy nejsou automatickou záležitostí. Sami můžete říci, že některý den máte dobrý, jiný špatný. V práci se na Vás mohou valit úkoly, povinnosti, které sotva zvládáte plnit. Do toho nějaké ty problémy například s dětmi apod. A tak, i když budete „navenek“ naladěni na milování, a budete cítit, že se potřebujete pomilovat, nemusí to ještě znamenat, že dosáhnete orgasmu. Spíše, čím více jste přetaženi, máte starosti apod., tím je menší pravděpodobnost, že se tzv. dílo podaří. Neberte to však nijak tragicky. Cítit se snad uraženě, že Vás druhý nedokázal uspokojit, či si vyčítat, že nejste schopni orgasmu dosáhnout, je zbytečné. I sex, kdy nedosáhnete ejakulace, může být krásný a naplňující.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9494 (magazinerotika.cz#221)


Přidat komentář