Sexuální uspokojení podle krevních skupin

Váš vztah s partnerem se vyvíjí slibně. Spojují Vás společné zájmy a koníčky. Jediné, co Vám zůstává utajeno je, jestli si budete rozumět i po stránce sexuální. Nemusíte však čekat až přijde den D, stačí se zeptat na krevní skupinu partnera.

O druhé osobě, ale samozřejmě i o Vás samotných, Vám mohou hodně říci různé znaky. O druhé osobě se můžete do určité míry dozvědět z jeho volby spodního prádla, barev, které preferuje, jeho bot, ale také prstů, či existence vousů, vlasů aj. Vše uvedené však může tak trochu zkreslovat, protože vkus oblečení a barev se může měnit, stejně tak jako změna vizáže. Co je však jedinci vlastní, a co jen těžko změní, je jeho krevní skupina. Ta Vám může například prozradit, jaký temperament má jedinec, jaký s ním může být sex. Pojďte s námi na rozbor krve. Stanou se z Vás na chvíli upíři, kteří však nesají krev, ale poznatky z ní.

Zjištění krevní skupiny u partnera

Otázky, které si navzájem s partnerem pokládáte, mohou být obecnějšího, ale i konkrétního charakteru. Přeci jenom je však otázka typu, jakou krevní skupinu má Váš partner, nezvyklá. Jak to zaonačit, aby si o Vás partner nemyslel, že ho snad chcete studovat, čímž by vlastně nebyl daleko od pravdy? A co kdyby náhodou pojal podezření, že hledáte dárce krve, protože někdo z Vaší rodiny potřebuje určitou krevní skupinu, která je třeba vzácná? Rozhodně tak není dobré hned na prvních schůzkách to na partnera tzv. vybalit, a vybafnout na něj mezi řečí, co dělal celý den s tím, jakou, že to má vlastně krevní skupinu. Jako důvod, proč chcete vědět, jakou má krevní skupinu, můžete uvést, že chcete pro případ náhlé potřeby, rychlého zásahu, znát, jakou má partner krevní skupinu. Onou náhlou potřebou může být například nehoda, úraz apod. S takovou „výmluvou“, se partner nebude nijak pozastavovat nad tím, proč to chcete říci. A krom toho, skutečně není na škodu vědět, jakou krevní skupinu má Váš protějšek. Nikdy totiž nevíte, kdy se vám tato informace bude hodit.

Neznalost vlastní krevní skupiny

Počítejte také s tím, že Vám buď partner nebude chtít odpovědět, ať už z jakéhokoli důvodu, nebo Vám také řekne, že vlastně neví. Ač se to zdá nepravděpodobné, tak skutečně byste našli řadu jedinců, a nemuselo by jich být zrovna málo, kteří nevědí, jakou krevní skupinu mají. Buď se jedná o šťastlivce, kteří doposud neměli potřebu vědět, jakou krevní skupinu mají, nebo řekněme naivní jedinci. V případě nehody, o které jsme již hovořili, může jít kolikráte o čas. Zdržování se tím, aby záchranáři z rozboru nabrané krve zjistili jedincovu krevní skupinu, může zapříčinit také to nejhorší. Pokud se tedy od partnera nedozvíte, jakou má krevní skupinu, život tím nekončí, tedy v oblasti Vašeho vztahu. Berte to tak, že budete v posteli překvapeni, až přijde na Vaše první milování. To, jestli se bude jednat o překvapení milé, či nikoliv, si budete muset počkat. Ono, ani vědět příliš mnoho také není vždy ku prospěchu věci. Mohli byste totiž něco očekávat, a ono něco by se nakonec nedostavilo. Znáte přeci to přísloví, že člověk míní a život mění.

Krevní skupina 0 – vášnivost v sexu

Do sexu dáváte celou Vaši bytost? Zeptá-li se někdo, co pro Vás sex znamená, tak mu řeknete, že smyslnost, živočišnost, vášnivost? Tak přesně takto to má i jedinec s krevní skupinou 0. S jedincem, který má krevní skupinu 0 rozhodně nezažijete v sexu nudu, tzv. zívačku. Naopak se můžete těšit na pořádnou jízdu, kdy bude třeba se po milování jít osprchovat. Budete totiž oba dva zborcení potem. Smyslný a vášnivý sex je snad to nejlepší, co můžete v sexu zažít. Mnohé páry by dali nevím co, za to, aby se v jejich ložnicích objevil alespoň náznak vášnivosti.

Krevní skupina 0 – agresivita v sexu

Na druhou stranu, ruku v ruce s přílišnou vášnivosti, může jít dominance, nadvláda a agrese. Zvláště, je-li jedincem s krevní skupinou 0 muž, pak se tak trochu můžete obávat, že přijdou také sexuální praktiky, které nemají moc společného s romantikou. Partner na Vás může tzv. přijít se svazováním, důtkami, bičíky. A pak budete řešit dilema, zda se podvolíte, nebo raději ze vztahu utečete. Záleží také na Vás, jaký sex máte rádi. Můžete však počítat s tím, že až se jedinec vybouří, tj. bude mít svá léta, tak se i jeho potřeba dominance sníží. Jenže, to můžete také čekat klidně deset let. A co když se pak dominance pomalu přemění na nefalšované domácí násilí?

Krevní skupina A – monogamie

Má-li Váš partner krevní skupinu A, pak si můžete skutečně zatleskat. Okolo Vás totiž mohou přibývat páry, které řeší první, občasnou, nebo dokonce opakovanou nevěru. Jak to bude ve Vašem případě? Jedinec, který má krevní skupinu A, tíhne k monogamii. Jinými slovy, pokud se jedinec zamiluje, a bude mu vztah s partnerem vyhovovat, tak nebude uvažovat o tom, že by snad podvedl, či šel do trojky, nebo na swingers party. Partner bude zcela Váš, tak si ho užijte!

Krevní skupina A – plnění sexuálních přání

A aby toho nebylo málo, tak nejenže Vám bude partner věrný, ale navíc se bude snažit splnit, co Vám na očích uvidí. Ne tedy snad, že by Vám kupoval kožichy, boty, kabelky, šperky apod., ale udělá vše proto, abyste byla po stránce sexuální v maximální míře spokojená. U partnera s krevní skupinou A se dočkáte nejen ohleduplného, procítěného sexu, ale také tolik ženami žádoucí předehry a postelové dohry. No, řekněte, mohla byste si snad najít lepšího milence?

Krevní skupina A – láska na druhý pohled

Přeci jenom však je tu určitá nevýhoda, pokud se tedy dá o nevýhodě jako takové, hovořit. Jedinec, který má krevní skupinu A, je v lásce opatrný. Nezamilovává se bezhlavě, tj. na první pohled. Dalo by se říci, že se zamilovává až na pohled druhý. Svým způsobem je však i toto výhoda, nemyslíte? Láska na první pohled totiž bývá kolikráte výbušná, emocionální, a tak, jak rychle vzplane, také může ochladnout. Oproti tomu pozvolné zamilování má přeci jenom větší šanci na přežití. Takže, shrnuto a podtrženo, radujte se, našla jste možná toho pravého životního partnera pro Vás.

Krevní skupina AB – romantická duše

Romantika pro Vás znamená všechno? Milujete západy slunce, podzimní krajinu s probarvenými listy, procházku lesem, držení se za ruce, dlouhé polibky a objetí? Pokud tomu tak je, pak budete spokojeni s partnerem s krevní skupinou AB. Jedinec s krevní skupinou AB je romanticky laděná duše a zároveň velmi citlivá.

Krevní skupina AB – nejistota v milování

Romantika s citlivostí se však může v sexuální oblasti promítnout do tápání, nejistoty, neohrabanosti. Je možné, že jedinec s krevní skupinou AB bude velmi nesmělým, stydlivým, a v sexu nejistým. Sex pak může být tzv. líný, bez špetky nažhavení a vášně.

Krevní skupina B – optimista

Jak jste na tom s pohledem na svět? Točí Vás a unavuje, jak je svět neúprosný, nespravedlivý, všude samá přetvářka, lež, ubližování? Jste tzv. bojovníky za práva? Nebo se spíše snažíte na každé věci najít to dobré, pozitivní, protože moc dobře víte, že život je příliš krátký na to, abyste se stresovali, trápili, rmoutili? Pokud se díváte na svět pozitivním dojmem, pak Vám bude dobrým partnerem jedinec s krevní skupinou B. Jedinec je totiž optimistický a zároveň otevřený.

Krevní skupina B – vyhledávání nových sexuálních praktik

A v tom samém duchu prakticky můžeme pokračovat dál. S pozitivismem totiž úzce souvisí fakt, že jedinec s krevní skupinou B nechce ustrnout na jednom místě. A tímto se řídí i v oblasti intimní. Pokud berete sex jako povinnost, máte rádi zažitou konvenci, tak můžete zaúpět. Jedinec s krevní skupinou B je totiž tzv. hledačem pokladů, kdy potřebuje nové erotické stimuly, praktiky, aby sex neustrnul na mrtvém bodu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9493 (magazinerotika.cz#219)


Přidat komentář