Sexometr - revoluce v intimním životě

Nevíte, jak ještě více zlepšit nebo okořenit Váš sexuální život? Už jste vyzkoušeli celou řadu erotických pomůcek, ale stále hledáte něco extra, co Vás skutečně nadchne? Pak si přečtěte více o sexometru.

Co je sexometr?

Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik přírazů Vás stál jediný sex s partnerkou? Kolik centimetrů nebo metrů, či dokonce až kilometrů Vašeho penisu prošlo vagínou partnerky při Vašich divokých hrátkách? Nebo jste se zamysleli nad tím, zda je skutečně pravda tvrzení, že se dá sexem efektivně hubnout? Zajímá Vás, kolik kalorií spálíte touto příjemnou aktivitou? Všechny tyto otázky Vám dokáže velmi přesně zodpovědět miniaturní silikonový kroužek zvaný sexometr. Sexometr je novinkou mezi erotickými pomůckami. Sám o sobě Vás k orgasmu nepřivede, ale dokáže Váš sex skutečně velmi významně ovlivnit. Sexometr Vás překvapí, nadchne, zaujme, pobaví, rozesměje, uspokojí, zkrátka Vám poskytne vše, co od něj očekáváte. Jde o malou hračičku, bez které se však již nebudete chtít milovat. Přece byste se neochudili o tolik zajímavé informace, které Vám sexometr nabízí.

Jak vypadá sexometr?

Sexometr je malá erotická hračka, která vypadá zcela shodně s vibračním kroužkem na penis. Zatímco vibrační kroužek vibruje, sexometr žádné vibrace nemá. Z boku kroužku se nachází malé tlačítko s nápisy On/Off. Tímto tlačítkem se sice také vibrace nezapínají, i když byste je možná uvítali, ovšem zapíná se jím měřící schopnost tohoto malého přístroje zvaného sexometr. Sexometr obsahuje i druhé tlačítko, které najdete na opačné straně kroužku. Tímto tlačítkem přepínáte mezi jednotlivými možnostmi, které** sexometr** poskytuje a svým uživatelům nabízí. Jde o tlačítka count, cals, time, kdy tlačítko count znamená, že Vám bude sexometr počítat přírazy. V sexometru je uložena malá kulička, díky které se počítají pohyby penisu, tedy jeho přírazy. Funkce cals Vám sdělí, kolik jste během sexu spálili kalorií. Nemusíte tak už sledovat tabulky a hledat různé články o tom, jak dlouho je potřeba se milovat, abyste spálili tolik a tolik kalorií. Stačí si na penis nasadit sexometr. Poslední funkce time Vám ukáže, jak dlouho jste se sexu věnovali. Díky tomuto módu se dozvíte, jak dlouho je např. provozovat sex, abyste spálili požadovaný počet kalorií.

Jak sexometr funguje?

Sexometr funguje téměř jako krokoměr. Stejně jako krokoměr počítá počet kroků, které ujdete, sexometr počítá počet přírazů, které svým penisem uděláte. Jde o malé zařízení, které když připevníte na penis, dle jeho průměrné délky spočítá informace, které požadujete. Sexometr se tak nazývá láskoměr, láskometr, aj. V obalu sexometru je zabudované miniaturní pohybové čidlo. Sexometr vypadá jak vibrační kroužek na penis.** Sexometr** je dále vybaven malým displejem, který Vám bude ukazovat počet** kopulačních pohybů**, zároveň Vám poskytne informace o spálených kaloriích. Jde o orientační hodnoty, které se můžou mírně lišit, pokud zrychlíte nebo naopak zpomalíte pohyby penisu. Dále sexometr ukazuje celkovou délku soulože.

Proč si sexometr pořídit?

Sexometr oživí Váš sex, udělá ho netradičním, zajímavým, originálním a zábavným. Pokud jste např. s partnerkou již dlouho a sex již není takový, jaký býval před pár měsíci nebo lety, co takhle ho pojmout trochu jinak, např. formou zábavy. Možná si říkáte, že jste již v životě prosexovali tolik a tolik hodin, dní či měsíců a vlastně ani nevíte, kolik kalorií jste spálili, kolik času jednotlivému sexu věnujete, apod. Možná Vás napadne si založit deníček, do kterého si budete údaje zjištěné ze sexometru zapisovat, porovnávat a bavit se nad nimi. Sexometr je zkrátka velmi zábavná a přitom zajímavá a užitečná** erotická pomůcka**, která Vás jistě nadchne a Vy se vždy budete těšit na další sex pod taktovkou sexometru.

Kdo je vhodným uživatelem sexometru?

Rozhodně ten, kterého baví sex, který nemá rád nudu a stereotyp a který hledá jakékoliv vzrušení a oživení sexuálního života. Sexometr nabízí velmi zajímavou hru, která dokáže oživit spoustu vztahů. Jestliže máte zkušenosti s vibračním kroužkem, nebo se alespoň nebráníte jeho použití, pak Vám jistě nebude dělat potíže si nasadit sexometr, který Vám nabídne mnoho zajímavých informací. Jestliže Vás sex již moc nebaví, nebo Vás ano, ale Vaši polovičku do něj musíte někdy nutit, jistě Vám pomůže sexometr, který už jen ze zajímavosti budete chtít opakovaně použít, abyste zjistili počet přírazů, počet spálených kalorií, aj. Zvláště ty kalorie jsou častým důvodem pro dívky a ženy, proč se pustit do sexu. Navíc, pokud zjistí, že sexem se skutečně spalují kalorie a v takovém množství, již se nebudou chtít této příjemné aktivity vzdát a vždy budou netrpělivě čekat, až budou moci zhodnotit výsledek po aktuálně prožitém sexu a tento porovnat s výsledky minulými. I funkce Time není rozhodně k zahození. I tato stojí za povšimnutí. Především může sloužit těm mužům, kteří mají problémy s předčasnou erekcí a chtějí se zlepšit a co nejvíce ji prodloužit. Můžou se po sexu podívat na čas, jak dlouho jim trvalo, než vyvrcholili a tento porovnávat s časy získanými v minulých sexech. Nebo pokud Vám partnerka vyčítá, nebo se směje, že sex s Vámi je pouze o pár vteřinách a že ona z něho nic nemá, dokažte jí pomocí funkce Time, že nemá pravdu.

Jak se sexometr ovládá

Sexometr se naučíte ovládat během pár vteřin. Zapíná se stiskem obou postranních tlačítek současně. Na displeji se zobrazí nulové hodnoty v pohybu, spálené energie a spustí se stopky. Je tedy dobré sexometr skutečně zapnout až v okamžiku, kdy se začínáte milovat. Jednotlivé módy se přepínají pravým tlačítkem. Levé tlačítko slouží k vypnutí a vynulování.

Jak udržovat sexometr v čistotě?

Sexometr nabízí možnost vyjmout měřící váleček a celou erotickou hračku umýt. Do vnitřku hračky se ale nedostanete, z toho důvodu není možné měnit baterie. To Vás ale nemusí trápit z hlediska nízké pořizovací ceny sexometru, která se vyrovná vibračnímu kroužku v lepší kvalitě.

Velikosti sexometru

Sexometr je vyroben ze silikonu. Ten je sám o sobě velmi pružný a je možné ho tak navléknout na penis každého rozměru. Nezáleží na tom, zda je penis velmi malého rozměru, nebo naopak nadprůměrně robustní. Sexometr se zkrátka přizpůsobí všem.

Jaké klady sexometr zaručuje?

Bezesporu je to jeho** nízká cena**, která Vám umožní si po vybití baterií ihned koupit tuto erotickou hračku novou. Další výhodou jsou funkce, které umožňují měření 3 různých zajímavých hodnot. Dalším kladem je** pružný silikonový materiál**, který nijak nepříjemně neškrtí a obepne penis všech velikostí a rozměrů. K výhodám se dá jistě počítat i skutečnost, že můžete jednoduše měřící váleček vyjmout a kroužek tak důkladně očistit po každém jeho použití.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9463 (magazinerotika.cz#90)


Přidat komentář