Sex v ponožkách

Muži a ponožky, věčné téma, které se týká nejen ponožek v sandálech, bílých ponožek k obleku, ale také ponožek v posteli. Muži s ponožkami prostě nezklamou. Čím to je, že muži ponožky natolik nevnímají? Proč si je nesundají při sexu?

 

Je zvláštní, že tak malý kousek oblečení dokáže vyvolat takové velké haló. Jenže, jak již to tak bývá, na detailech mnohdy hodně záleží. A ponožky jsou mnohem více vidět, než například spodní prádlo, pokud ovšem muž nevolí tzv. spadlé kalhoty. Ponožky se mohou stát důvodem, proč dotyčný neuspěje u výběrového pohovoru, byť by jeho znalosti a zkušenosti odpovídaly požadavkům zaměstnavatele. Bílé, červené, oranžové, či jinak barevné, nebo dokonce vzorované ponožky se do společenských bot k obleku nehodí. Do takových bot patří černé, případně tmavě šedé, či tmavě modré, nebo hnědé. Ponožky se mohou stát zdrojem smíchu a pohrdání u něžného pohlaví, kdy žena spatří muže, jak si to kráčí v šortkách, páskových botách a v nich má ponožky. A v neposlední řadě, ponožky se mohou stát důvodem, proč první milování muže s novou partnerkou, bude hned milováním posledním. Vzít si do postele ponožky, byť by muž zapomněl, nebo by mu byla zima, je pro ženu vskutku antikoncepčním prostředkem.

Rychlovka – sex se stáhnutými kalhotami

Je rozdíl, pokud si dáte rychlovku, nebo sex se vším všudy. Při rychlovce jdou stranou veškeré zábrany, kdy Vás dostává spalující vášeň a touha se divoce pomilovat. Rychlovka může proběhnout ve Vaší ložnici, ale povětšinou se odehrává na místě, kde je buď málo prostoru, soukromí, tepla, či všeho dohromady. Při rychlovce se tedy nesetkáte s tím, že by se muž nesvlékl celý. Krom toho, ani Vy nepůjdete do naha. Stačí pouze povolit kalhoty, trochu je stáhnout, a vylovit trčící mužství z boxerek, slipů, či trenýrek. Váš vztah může být sice naplněný vyloženě jen rychlovkami. Jednoho dne však přeci jen dojde na sex v posteli, kdy nebude důvodu, abyste se nesvlékli, a neprozkoumali zákoutí Vašich těl. A tady můžete dojít ke zjištění, že muž si svlékne vše, až na takovou maličkost, jako jsou ponožky. Co si o daném můžete myslet? Věřte, že nemáte doma muže výjimku. Jen se zeptejte Vašich kamarádek, kolegyň. Budete nejspíše překvapené zjištěním, jak značný počet mužů si nechává při sexu ponožky. Čím to je? Jejich lenivostí, nevšímavostí?

Muži neřešící ponožky při sexu

Muži řeší jen věci, které jim přijdou důležité, a ve kterých vidí oni sami potřebnou logiku. Ponožky berou čistě jen jako část oděvu, doplněk, který má dva účely, a to hřející a chránící nohy v botách. Zatímco spodnímu prádlu věnují muži poněkud velkou pozornost, ponožky je nechávají zcela chladnými. Mezi muži tak můžete najít ty, kteří ráno prostě sáhnou do šuplíku s ponožkami, a vyberou jedny, které jim padnou do ruky, nehledě na to, zda budou držet v ruce černé, nebo bílé ponožky. Pro muže jsou ponožky něčím neviditelným. Před zrcadlem se prohlíží, zda jim vybraná košile, mikina, svetr sluší, jak jim sedí kalhoty. Jejich pohled však již nezabrousí směrem níže, kde jsou boty. Zrcadlo buď nedosahuje až na zem, nebo vůbec nemají pocit, že by snad museli ponožky řešit. Pro ně jsou ponožky ukryté, protože jsou stejně v botách, a navíc je překrývají kalhoty. Mají-li muži šortky, tak ty sice ponožky nepřekryjí, přesto se jich muži nevzdají, protože nesnesou pocit bosých nohou v botách. A při sexu? Ponožky přeci nijak nebrání tomu, aby se muž mohl s ženou milovat. Muže ženu uspokojuje vaginálním, orálním, či análním způsobem. Ani v jednom případě není zapotřebí nohou, respektive chodidel. Tak proč nemít nohy v teple, a kvůli sexu si sundávat ponožky?

Vliv ponožek na sexuální spokojenost ženy

Ponožky ženy vnímají skutečně jako antikoncepci. Zvláště, pokud k milování dojde ke konci dne, kdy je očividné, že ponožky nejsou tzv. čerstvé. Pocení ke každému z nás neodmyslitelně patří. Potíme se však nejen v podpaží, ale také právě na ploskách nohou. A pokud jsou nohy v uzavřených botách, kdy nemají možnost dýchat, pak je zcela logické, že nohy nebudou zrovna voňavé, stejně tak jako samotné ponožky. Ženy mají velmi citlivý nosík, a intenzivně vnímají každou vůni muže.

Odér linoucí se z použitých ponožek

Pro ženu není nic horšího, než když ucítí nelibou vůni z mužství, ale také z nohou. Zatímco mužství si muži povětšinou alespoň opláchnou, než se jdou milovat, v případě nohou, respektive ponožek nic neřeší. Jak se může žena vášnivě, procítěně milovat, když se jí do nosu dostane vůně, která jí sice nenechá chladnou, ale zcela jiného rázu, než by muž chtěl. Pak se ovšem muž nemůže divit, že žena předstírá orgasmus z důvodu, aby vyvrcholení muže uspíšila. Je velmi jednoduché hned někoho odsoudit, například zmíněný předstíraný orgasmus. Mnohem lepší je vždy nejprve hledat případného viníka u sebe. A tak ponožky mohou být i důvodem, proč ženy odmítají sex, předstírají orgasmus, a nejsou tolik přítulné, jako na začátku vztahu. Láska je slepá, ale cítí. Na počátku vztahu se může žena tzv. skousnout, či nevnímá případné prohřešky muže. Jak však bude plynout čas, a zamilovanost bude opadat, žena prozře, a začne si uvědomovat, co jí nevyhovuje, a co není moc schopná tolerovat.

Důležitost, kterou přikládají muži ponožkám

Již jsme si řekli, že ponožky jsou pro muže spíše doplňkem, který jim nic moc zvláštního neříká. Jsou však i muži, kteří si potrpí na vše značkové, a to včetně ponožek. Svojí vyhraněností, postavením, pak mohou ukazovat, jak jsou majetní, zaměření. Když pak dojde na milování, a svléknutí si všeho, nemohou prakticky již nic ukázat, kromě svého vypracovaného těla a pevného mužství. A tak si nechají například hodinky, ale i zmíněné ponožky. Muž si může říci, co je špatného na tom, že má na sobě ponožky, zvláště, když je na první pohled vidět, že jsou kvalitní, značkové a drahé. Muž s ponožkami může mít pocit, že je chráněný, a není zcela nahý, kdy si stále zachovává svoji dominanci a vládu. Je to on, kdo rozhoduje, udává tempo, a nezabývá se podružnostmi. A která žena, když je zamilovaná, by muži na plnou pusu řekla, aby si sundal ještě ponožky? Taková věta přeci nepatří do milostné předehry. Vyřčená slova, aby si muž sundal ponožky, by mohla působit negativně, kdy by muž mohl naznat dojmu, že mu žena chce vládnout, komandovat ho, poučovat. Toho si je ostatně nejedena žena vědoma.

Sex v ponožkách z důvodu studených nohou

Jste ženou, která sebere odvahu, a řekne muži, aby si sundal ponožky? Nebo to uděláte způsobem, že muže o nic žádat, prosit nebudete, a ponožky mu sundáte sama? Pokud se vzájemně svlékáte, pak vskutku Váš tah bude nenápadný a promyšlený zároveň. Může se však stát, že Váš čin bude hodnocen záporně. Muž se na Vás může obořit, ať mu ponožky necháte tak, jak jsou, nebo ať mu je nandáte zpátky, protože mu je zima. Co pak budete dělat? Co proti tomu namítat? I když v místnosti, kde se budete milovat, nebo nijak zvlášť chladno, jen těžko muže přesvědčíte o opaku. Nemůžete se přeci vcítit do jeho pocitů. Je docela možné, že je muži skutečně zima. Na druhou stranu je však trochu směšné, že muž předpokládá, že ho ponožky vytrhnou v tom případě, když je jinak zcela nahý. Navíc, můžete použít deky, peřiny. Poučovat však muže o tom, že se bez ponožek na půl hodiny, či hodinu obejde, je pouštění do procházky po tenkém ledě. Muž by se s největší pravděpodobností urazil, a místo sundání si ponožek, by si oblékl vše, co leží v nohou postele.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9496 (magazinerotika.cz#235)


Přidat komentář