Sex s pouty

Vynechejte jednou tradiční sex bez fantazie a zkuste něco originálního, co Vás dokonale odzbrojí. Nebudete k tomu potřebovat nic jiného než jedny obyčejná pouta. I tato malá hračka dokáže v posteli spoustu věcí.

Sex s pouty

Pořiďte si pouta a vyzkoušejte „spoutaný sex“, který přitom může být tak nespoutaný. Nic víc nepotřebujete. Rozdělte si role, vytáhněte z šuplíku šátek a můžete začít. Jeden z Vás může být policistou a druhý spoutaným pachatelem, nebo obětí a násilníkem? Ať už si tyto hrátky pojmete jakkoliv, rozhodně se nebudete nudit. Nejenže si užijete spoustu zábavy a srandy, ale také zažijete velkou dávku vzrušení. Záleží vždy na partnerech samotných, jak erotické hrátky s pouty pojmou. Jak si naladí celkovou večerní nebo noční atmosféru. Můžete si užít něžného sexu přesto, že k němu použijete pout, můžete však připravit i postel plnou hříchů. Můžete si dát pár skleníček vína na kuráž, než se k sexu s pouty uchýlíte, aby měl ty správné grády. Jen pozor na klíčky, abyste je v ráži, ve které se jistě ocitnete, neztratili.

Kde při sexu s pouty začít?

Ze všeho nejdříve musíte pořídit pouta. Opravdové policejní pouta můžete použít zřejmě jen v případě, že jste sami policisty a tyto tedy máte k dispozici, nebo že Vám je Váš známý policajt půjčí. Pokud ani jedna varianta není možná, pak se nabízí jiná možnost, ještě lepší. Pořiďte si vlastní pouta, které zakoupíte v erotickém obchodě. Tyto navíc nemusíte vracet, budete je mít nastálo a můžete se k sexu s pouty vracet, kdykoliv se Vám zachce. Poté, co si celou noc s pouty promyslíte a připravíte se na ni, můžete otevřít láhev dobrého vína a nabídnout své partnerce nebo partnerovi skleničku, aby se uvolnil. Poté přejděte k líbání a přesuňte se na postel. Váš protějšek absolutně nemusí tušit, jaké překvapení ho čeká. A o to bude více vzrušený, až k chvíli použití pout dojde.** Spoutávání pří sexu** může být sexuální praktikou, která sice zní drsně, tvrdě a pro někoho možná až vulgárně, ale přitom se může jednat o velmi romantický a jemný sex. Vše záleží na tom, jak se partner ke spoutanému protějšku bude chovat.

Tvrdý nebo něžný sex s pouty?

Chcete svého partnera překvapit co nejvíce? Pak si vedle pout připravte i šátek, kterým mu zavážete oči. Teprve potom sáhněte po poutech a pomalu ho připoutejte buď k posteli, nebo pokud není Vaše postel uzpůsobená k připoutání, pak může bohatě stačit, když partnerovi spoutáte ruce k sobě. Pak už záleží jen na Vás, jak se ke spoutanému partnerovi budete chovat a jaký druh** erotické hry** nastolíte. Můžete se k němu chovat jako k hnané zvěři a pak bude celý sex zřejmě hodně divoký, zvláštní a nezapomenutelný. Možná bude Váš protějšek potřebovat pak nějaký krátký čas, aby všechny vjemy, které zažil, dokonale vstřebal – v dobrém slova smyslu. Nebo můžou být Vaše dotyky něžné a celý sex pak bude působit zcela jinak, než první varianta. Udělejte si večer podle svého.

Pouta a šátek přes oči – dokonalá kombinace

Pokud chcete svého partnera skutečně překvapit, pak sáhněte po hedvábném šátku a zavažte mu s ním oči. Poté bude Váš protějšek zbaven toho nejdůležitějšího základního smyslu, kterým je zrak a bude čekat, co se s ním bude dít. Sdělte mu, ať nechá všechno na Vás a ať si užívá každého dotyku. Poté, co bude jeho zrak omezen, ostatní základní smysly zbystří a celý** sexuální zážitek** bude podstatně intenzivnější, než kdyby měl oči k dispozici a celou situaci mohl sledovat. Poté, co bude mít zakryté oči, použijte pouta. Uvidíte, že bude Váš partner tak překvapen, že nebude moct chvilku ani mluvit. Jeho tělo budete mít naprosto ve své moci. Pouta jsou jakousi** třešničkou na dortu**. Váš partner se Vám plně odevzdá a tuto erotickou hru si užijete oba dva stejně.

Jaká pouta si pro sex vybrat?

Pro milovníky tvrdšího sexu, nebo také nevšedního sexu, jsou pouta výbornou erotickou hračkou. Pouta by měly vyzkoušet všechny páry, které hledají nevšední erotické zážitky. Pouta jsou vhodná pro ty páry, které chtějí vyzkoušet něco nového, ale klasické erotické pomůcky je nelákají. Pouta by si také neměli nechat ujít ti, kteří by rádi svůj sexuální život obohatili, ale nechce sem jim utrácet moc peněz za různé erotické hračky, ačkoliv by je jistě také bavily. Pokud máte pouta ve své skříni, sami nejlépe víte, zda Vám vyhovují, zda jste s nimi spokojení nebo zda je na čase je vyměnit za nové, za lepší. Pokud se teprve chystáte proniknout do tajů poutání, ale nevíte, která pouta si pořídit, pak Vám můžeme poradit. Nejčastěji se používají pouta kovová, tzv. policejní, nebo kožená pouta.

Kovová pouta

Kovová pouta pořídíte cca za 300 Kč. Tato pouta byste lehce na první pohled zaměnili s policejními pouty. Kovová pouta pro erotické hrátky jsou však jemnější a nebudou Vám drásat kůži, jak je tomu u skutečných policejních pout. Tato pouta jsou na povrchu opatřena plyšem. Ten je ale dost slabý a při spoutání budete přemýšlet, zda na nich vůbec nějaký plyš je. Raději se při použití kovových pout partnerovi nebraňte, abyste si nezpůsobili slabé odřeniny. Kovová pouta můžete podle libosti upravit do požadované velikosti. Záleží na rozměrech ruky, která bude spoutaná. Velikost se dá upravovat do požadovaných rozměrů a proto se ani velmi štíhlé nebo naopak korpulentní ženy nemusí obávat, že by pouta nebyla určeny pro ně. Kovová pouta se jednoduše odemykají klíčky, které jsou součástí balení. Tyto klíče jsou v balení vždy po dvou kusech. Pokud by se přeci jen stalo, že byste klíče ztratili, z pout svůj protějšek dostanete pomocí hrubého pilníku nebo pilky, která je určená na železo.

Kožená pouta

Kožená pouta jsou nejčastěji vyráběna z černé kůže. Kožená pouta se obsluhují trochu složitěji než pouta kovová, u kterých stačí pouze jeden stisk, aby se Váš partner stal bezmocným. Jestliže tedy chcete svůj protějšek překvapit a je možné, že se bude bránit, pak raději zvolte kovová pouta. Kožená pouta se pomaleji zapínají, ale zápěstí Vašeho partnera bude díky nim jako v bavlnce, nebudou mu hrozit žádné otlačeniny, podlitiny nebo odřeniny. Kožená pouta jsou vhodná pro začátečníky, kteří se chtějí prvně se sexem s pouty pomalu seznámit a které by mohl kovový stisk od dalších erotických hrátek spíše odradit. To by byla věčná škoda, protože sex s pouty může být opravdu skvělý, vzrušující a každé nové číslo naprosto jedinečné a originální.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9467 (magazinerotika.cz#96)


Přidat komentář