Sex s kamarádem přítele

Sex na jednu noc, obvykle pod vlivem alkoholu a momentálního duševního rozpoložení. Tak to nejčastěji začne a pak mnohdy mnoho vztahů skončí. Jak kamarádský, tak partnerský.

Ani nevíte jak a stane se to. Někdy je to předpokládaným cílem alespoň jednoho z dotyčných, jindy to chtějí předem oba. Rázem nastane ta chvíle a je to. Vášni a touze se dá těžko poručit. Jsou to city, hluboko zakořeněné v nás, které jen tak vyplavou napovrch a chtíč je silnější, než rozum, než uvědomění si, že dělám něco špatného a zakázaného. Vždyť je to žena mého dobrého přítele! Přece je to kamarád mého přítele. V tu chvíli si to však mnoho z nich neuvědomuje, a spíše se uklidňují myšlenkami, že pokud by on nebo ona sama nechtěl/a, tak by se to nedělo a nebylo to špatné. Přece je to jen teď a pro jednou.

Jak vznikne vztah mezi Vámi a kamarádem Vašeho přítele

Způsobů je několik, vždy ale základem je to, že vzájemná přitažlivost musela fungovat od té doby, co se znají, nebo spíše ještě předtím, než jste vy dva spolu chodili. Ženy obvykle berou kamarády (dobré a pravé kamarády) svého přítele jako také své přátelé a nevnímají je jako sexuální objekt. Jedině snad v tom případě, že je daný kamarád přitahoval už na počátku.

Stejné je to právě u mužů. Vaši přítelkyni berou jako kamarádku, a nikdy by je nenapadlo si s ní začít. Jedině snad, že ji znají možná i déle než vy a vždy je přitahovala.

Objetí a polibek

K tomu, aby nějaký vztah (i jen na jednu noc) vznikl, je potřeba vhodné půdy. Tu nejvhodnější můžete připravit sám, když budete Vaši přítelkyni v něčem kritizovat. Pohádáte se, urazíte ji, nějakým způsobem se jí dotknete a to dost citelně. Poté stačí pár skleniček alkoholu, a aby se jako zachránce zjevil v tu správnou chvíli Váš kamarád. Začne se mu stěžovat, on ji utěšuje, ale přitom je chápajícím a oddaným posluchačem. Obejme ji, na to se dostaví polibek a už tomu nejde zabránit. Prostě se to stane.

Kdo je horší – kamarád nebo žena?

Mnohdy si oba uvědomí, že udělali chybu a rozhodnou se o tom pomlčet. Jenže může se stát, že nějakou skulinkou si informace najde toho nechtěného adresáta a vy se tak o tomto incidentu dozvíte. Když se Vám to stane, obvykle se ptáte, kdo je horší – zda přítelkyně, která Vás povedla, anebo velice dobrý přítel, který Vás takto zradil. Ať situaci začal on nebo ona, oba jsou na vině. Oba dva si měli včas uvědomit, že nedělají správnou věc a že Vám tím dost citelně ublíží. Oba dva to také včas mohli zastavit. Přitom jako horšího z celé té situace hodnotí podvedený vždy toho, který je mu nějakým způsobem bližší. Pokud jde například o nejlepšího kamaráda od dětských let, se kterým tráví dost času a znají se dokonale, pak jistě je pro podvedeného právě on. Naopak, pokud jde o kamaráda, kolegu z práce, se kterým si občas i s jinými kamarády posedí u piva, ale nějak do hloubky se neznají, ale za to přítelkyně je dlouholetá partnerka, se kterou žije, možná již plánují rodinu a vůbec celý společný život, pak je to ona, kdo Vám hodně ublížil. Jak jen mohla?, ptáte se.

Jak k tomu dochází

I když k tomu nejčastěji dochází právě v tom případě, kdy se s přítelkyní nepohodnete, není zas vhodné se hádkám v partnerství vyhýbat. Jestliže zaujmete pozici, kdy budete se vším souhlasit a nedáte partnerce možnost, aby si stěžovala, byla nešťastná apod., neznamená to, že bude vše v pořádku. To může být také jeden z důvodů, proč Vás taková nevěra postihne. Zkrátka je nutné být sám sebou, snažit se sice tolerovat a umět se omluvit, ale rozhodně ne si všechno nechat líbit. Chovejte se prostě tak, jak nejlépe můžete, abyste později nelitoval a pokud se k takové nevěře schyluje, nebo schýlí, nezabráníte tomu.

Proč k tomu dochází

Vzrušení mezi Vaším kamarádem a přítelkyní tam již muselo být dávno. A rozhodně k tomu nehrál fakt, že byste se na tom nějakým způsobem podílel. Je to příroda, takový ten zvířecí instinkt, něco, co neovlivní nikdo z nás. Prostě nás někdo přitahuje, a jestliže cítíme společnou přitažlivost, máme připravené vhodné pole působnosti, tak se stane a nás to semkne. Rozum jde v tomto stranou, necháme se vést základní potřebou, základním instinktem a poddáme se touze.

Dá se tomu vyvarovat?

Nedá. Pokud se to má stát, tak se to i stane. Tím, že budete držet Vaši partnerku dál od přátel, tomu rozhodně nezabráníte. Ba právě naopak. Chovejte se zkrátka přirozeně, vnímejte přítelkyni jako svoji součást, zvláště, jde-li o vážný vztah, a dělejte vše tak, jak jste zvyklí. Rozhodně se nepodbízejte, nedělejte nic přehnaného. A určitě ne to, co byste normálně nedělali. Také si ale uvědomujte, že Vám na přítelkyni záleží, že o ni nechcete přijít. Dejte ji možnost uvědomit si, že ona je ta pravá a vy jste ten nejlepší muž pro ni. Samozřejmě v tom případě, kdy to s partnerstvím myslíte vážně.

Možnost, jak ukončit vztah?

Naopak, pokud si s partnerkou jisti nejste, a netušíte, kam tento vztah povede (v tom případě, že jste s ní už nějakou dobu), pak dejte věcem volný průběh a tak nějak vyčkávejte. Může se stát, že pokud ji Váš kamarád nějakým způsobem přece jen svede, může to být pro Vás snadné východisko, jak si uvědomit, že tato žena rozhodně tou pravou pro Vás není a kamarád, ač ne zrovna nejlepší, Vás dá se říct, že vysvobodil. Mnoho lidí si takto uvědomí, že je to vlastně dobře, až mohou vztah jednoduše ukončit. A to i přes to, že v takovém okamžiku cítíte jistou bolest, ponížení a zmatek.

Zapomeňte na test

Zapomeňte však na to, podobným stylem testovat Vaši partnerku. Párkrát už se stalo, že muž vyslal svého kamaráda, aby se pokusil svést jeho přítelkyni proto, aby si otestoval její věrnost. Pokud bude schopná se spustit s Vaším kamarádem, pak vztah stejně dříve nebo později tak či onak krachne, aniž byste podobný test musel absolvovat. Ale pokud mu bude ze všech stran odolávat, i když nápor bude obrovský, je dost možné, že ji to dojde. Ženy přece mezilidské vztahy lépe chápou. V takovém případě budete sice rád, že v ní máte věrnou partnerku, jenže ona možná Vaše rozhodnutí o testování nevezme dobře a Vám dá sbohem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9517 (magazinerotika.cz#355)


Přidat komentář