Sex s ex!

Pokud potkáme svého nebo svou ex s někým jiným, ať chceme nebo ne, červíček žárlivosti v nás alespoň na chvíli zahlodá. Možná je to proto, že jsme s tímhle člověkem zažili ten nejlepší sex v životě a zkrátka ho chceme ještě naposledy zopakovat!

Stalo se to každému z nás - člověk, kterého jsme milovali, se s námi rozešel a naopak. Naše láska se vytratila a společné zájmy se spíš proměnily v nepříjemnou povinnost. Taková bolest zlomeného srdce je mnohdy horší než třeba bolest zubů. Trápí nás emočně, dlouhodobě a výrazně ovlivňuje naši psychickou pohodu. Rozchod můžeme také rozdělit na několik fází. Ta první je hněv a vztek. Je to naprosto normální a trvá jen krátce. Možná bude stačit návštěva posilovny, zabouchat si do boxovacího pytle a jít s kamarády na párty. Další fází je smutek a sebelítost. Dejte si pozor na nesmyslný pocit viny. Rozhodně svému ex nevolejte a neproste ho o odpuštění, i přesto, že to byl on, kdo Vás podvedl a opustil. Mezi předposlední fáze můžeme řadit úzkost, strach z budoucnosti a hledání sebe sama. Znamená to, že začneme hledat to, co nám chybí. A to po pár probrečených měsících bude určitě objetí a sex! Jenže,** co když se nám zasteskne právě po sexu s ex?** Svým kamarádkám to vymlouváte a sama máte chuť svého ex zatáhnout do postele! Je to však dobrý nápad?

Proč ano?

Co si budeme povídat. Náš ex nás dokonale zná. Ví, co máme rádi a co nám dělá dobře. Zná celé naše tělo a zkrátka moc dobře ví, kam sáhnout. Sex s ex má své výhody. Přece jen jsme spolu strávili několik měsíců nebo i let a zjistili jsme, že naše sexuální představy dost dobře odráží skutečnost. Naše postelové libůstky se shodují i přesto, že už k sobě necítíme to co dřív. Stačí jen zvednout telefon a do pěti minut je bývalý partner u nás - a připraven! Sex s ex schvalujeme v případě, že si dopředu ujasníte, o co Vám jde a to je sex. Měli byste proto i s partnerem takto zacházet. Vyhněte se zbytečným romantických gestům, nechoďte spolu do společnosti ani na večeře. Buďte zkrátka pánem své hračky. Pokud se po nějaké době rozhodnete sexuální vztah s ex ukončit, určitě buďte upřímní a řekněte to včas. Je prokázáno, že sex s ex zažil každý druhý pár a mnohdy může tento vztah trvat i dalších pár měsíců. Tato kamarádská výpomoc může někdy zahnat vztek z rozchodu, usmířit se po těžké hádce a co si budeme povídat - přivolá nám taky dočasný pocit štěstí.

Proč ne?

Sex s ex nám může oživit příjemné vzpomínky z minulosti a vrátit staré city. To může výrazně poznamenat naši budoucnost a hledání nového partnera. Po pár skvělých postelových hrátkách se rozhodnete ve svém staro-novém vztahu pokračovat, a to sebou samozřejmě přináší svá rizika. Nadarmo se neříká -,,dvakrát do stejné řeky nevstoupíš,,. Dobrý sex nevyřeší žádný vztahový problém. Pokud Vás partner v minulosti podváděl, může se stejná situace klidně stát znovu. Chcete se znovu spálit? Udržovat sexuální poměr s ex není dobré ani když plánujete vážnější vztah a chystáte se znovu randit. To se Vám taky může stát, že budete každého nového partnera srovnávat s bývalým a nakonec zůstanete sami. Nemůžete si být ani jistí, že Váš ex spí jen s Vámi. Každým dalším sexem mezi sebou utahujete pouto, ať chcete nebo ne. Chcete se ke svému ex vrátit? Pak mu to na rovinu řekněte a otevřeně si promluvte o sexu. Jeden z Vás si možná dělá zbytečné naděje.

Jak si říct o sex?

Těžko říct, jak si požádat o sex s ex. Kdo by měl začít? Ten, kdo se rozešel nebo ten, kdo byl odmítnut? Rozhodně byste s ním však měli začít v době, kdy už Vaše city pominuly, nemilujete se a nic si nevyčítáte. Můžete zkusit pár obyčejných frází, jak si o sex říct tak, aby ex hned pochopil:

  • nechceš se dneska u mě podívat na nějaký film?
  • co budeš dneska dělat? Jsem sama doma a nudím se.
  • už jsem to měsíc neměla, mám energii na rozdávání. Nechceš to ze mě nějak dostat?
  • bolí mě hlava, potřebuji sex!

V podstatě záleží jen na Vás, ale pokud jste po rozchodu oba nezadaní, neměl by být problém spolu nezávazně skočit do postele. Můžete si spolu užít než přijde něco ,,lepšího,,. Směle do toho!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9525 (magazinerotika.cz#386)


Přidat komentář