Sex podle znamení zvěrokruhu

Co myslíte, může být naše sexuální chování ovlivněno naším znamením? Může být milenec ve znamení býka v posteli aktivnějším než milenec ve znamení raka? Čtěte dále a zjistěte zajímavosti o sexu podle znamení zvěrokruhu.

Může znamení zvěrokruhu ovlivnit naše sexuální chování? Jak se lidé liší ve svých sexuálních projevech v závislosti na tom, v jakém znamení jsou narozeni? Která znamení se řadí mezi nejerotičtější?

Lidé narození ve znamení berana a sex

Jací jsou milenci, kteří se narodili ve** znamení berana? Pojďme se na to podívat. Beran je znamení, které stojí pod ochranou Marsu a Mars v beranovi probouzí **vášeň. Berani tak často mají chuť na sex kdekoliv a také s kýmkoliv. Co se týká sexu, jsou lidé narozeni ve znamení berana velice vášnivý a impulzivní. Nevýhodou však může být ne příliš velká vynalézavost. Berani se také často mohou potrestat svou povrchností, vybírají si totiž partnery především na základě vzhledu. Berani si nepotrpí na příliš dlouhou předehru, také u nich nečekejte podvolování, protože jsou raději pánem každé situace. Pozor beran patří mezi nejlepší milence mezi všemi znameními. Ovšem ne každý si dokáže zvyknout na beranovu divokost a zvířeckost.

Lidé narození ve znamení býka a sex

Lidé narozeni v tomto znamení se řadí mezi výtečné milence. Pro býky je vždy důležité mít během sexu klid, pohodlí a nenucenou atmosféru, jedině takto si sex vychutnají naplno. Lidé narozeni ve znamení býka jsou v sexu velice smyslní, vytrvalý a nápadití. Býci mají citlivou duši a v lásce jsou stálí. Býka nalákáte na intimní atmosféru plnou svíček a voňavých olejíčků. Muži v tomto znamení ocení také na svých ženách erotické spodní prádlo s krajkami. Lidé narozeni v tomto znamení vám toho v sexu mohou hodně nabídnout, ovšem také oni sami mají vysoké nároky na své partnery.

Blíženci a jejich vztah k sexu

Blíženec se na svou lásku vždy koncentruje jako na středobod vesmíru. Lidé narozeni v tomto znamení jsou také velmi žárlivý. Blíženec je zde na vztahy jako z telenovely. Stejně tak, jako se blíženec rychle zamiluje, dojde také k ochladnutí jeho citů. Toto znamení se také řadí mezi nejpromiskuitnější. Lidé narozeni v tomto znamení si potrpí na milostné předehry a jsou otevřeni inovacím a nápadům. Blíženci nesnáší nudu, rádi experimentují. Žena nebo muž narozený v tomto znamení vám budou věrní, když se ve vztahu nebudou nudit.

Lidé narození ve znamení raka a sex

Ti, kteří se narodí ve znamení raka, jsou ovládáni romantickými pocity. Raci jsou velmi pozorní, galantní, zbožňují romantická gesta a v sexu jsou velmi vnímaví. V každém rakovi se skrývá vášeň a erotický zápal. Každý rak ocení, když má dostatek fyzického kontaktu a sdílenou blízkost. Nemusíte se však bát, že by vás s rakem čekala nuda v posteli. Pro každého raka je velmi důležité sexuální spokojení jeho partnera.

Lvi a jejich sexuální chování

Sebevědomému, vášnivému a hrdému lvu vládne Slunce. Lidé narozeni v tomto znamení často očekávají, že se všichni kolem nich budou točit a stále bude středobodem veškerého dění. Lvi vyžadují exkluzivitu, vybírají si vždy partnery, kteří jsou dokonale upraveni. Každého lva zaujmete luxusními šaty nebo prádlem. Lidé narozeni ve znamení lva se nenechají nikým zkrotit a podmanit. K tomu, abyste je dostali na kolena, je nutné skutečně zaujmout. Když se lev zamiluje, je to vždy naplno a pro svou lásku udělá vše. V sexu dokážou být lvi velmi náruživý a vynalézavý, potřebují však slyšet neustálou chválu.

Lidé narození ve znamení panny a sex

Lidé, kteří se narodí ve** znamení panny**, jsou velmi přizpůsobiví, chápaví a ohleduplní. Skutečně intenzivní vtah však vznikne pouze v případě naprosté důvěry. Panny si potrpí na něhu a náklonnost. Může se stát, že lidé narozeni v tomto znamení budou ostýchavý a prchlivý. Projeví se to např. v tom, že preferují sex ve tmě nebo při slabém světle. Panny také často vzruší sledování erotických filmů, nemají však rádi lacinou vulgárnost.

Váhy a jejich sexuální chování

Muži a ženy ve znamení váhy jsou v sexu velmi něžní a bystří. Když už se pro někoho rozhodnou, chtějí jej dobýt se vším všudy. V sexu se jim líbí škádlení a objevování novinek. Váhy mají rády dokonalé tělo i ducha partnera, vše musí být vzájemně vyrovnáno a sladěno. Lidé narozeni v tomto znamení mají velmi kladné sklony k orálnímu sexu. Lidé ve znamení váhy touží po harmonii a vztahu, který bude naplněný tolerancí a láskou. Váhy nenávidí konflikty a často před nimi utíkají.

Jací jsou štíři milenci

Štíři jsou mistři ve svádění. Tomuto znamení vládne planeta Pluto a ta každému štírovi dává nádech tajemna a auru nedosažitelnosti. Na rozdíl od berana není štír ve svádění tak přímočarý, ale také není nikdy vulgární. Štíři se také nikdy nechlubí svými erotickými románky, jsou velmi diskrétní a mají úroveň. Toto znamení patří mezi nejerotičtější a nejvášnivější znamení zvěrokruhu. Sex je pro každého štíra důležitou součástí života. Žádný štír také nedokáže být dlouhodobě bez partnera.

Střelec a sex

Střelec je lovec a sex ovládá jeho život. Střelec zbožňuje svádění, to vzrušení a adrenalin z lovu. Lidé narozeni v tomto znamení jsou v sexu impulzivní a vášnivý. Střelci nemají příliš v oblibě předehru a často jdou rovnou na věc bez něhy a líbání. Střelci často považují nevěru za něco lidského a naprosto běžného a normálního.  Lidé narozeni v tomto znamení také rádi se svými známými probírají své sexuální zážitky.

Lidé narozeni ve znamení kozoroha

Lidé narozeni ve znamení kozoroha jsou v sexu skromní**, tišší a mají nejraději klasické milování.** Nemají příliš rádi velké změny a raději si potrpí na to své jisté.  Lidé narozeni v tomto znamení také nepotřebují příliš často střídat sexuální partnery. Když dojde na věc, tak je kozoroh velmi vášnivý. Kozoroha vždy dostanete tím, když jej budete obdivovat a přímo mu řeknete, co se vám v sexu líbí.

Vodnáři a jejich sexuální chování

V lidech, kteří se narodili ve znamení vodnáře, se mísí dravost, sexuální hravost a zápal pro věc. Také jim není cizí touha po romantice a duševním souznění s partnerem. Před tím, než vodnář začne toužit po fyzickém prožitku, potřebuje získat jistotu, že se vám líbí. Snažte se vždy vodnáře pozorně poslouchat, nechejte ho vypovídat se. Přesvědčte svého vodnáře, že jen vy mu dokážete porozumět. Muži vodnáři mají rádi silné ženy, ke kterým mohou vzhlížet a nevadí jim ve vztahu submisivní role.

Ryby a sex

Ryby se řadí mezi velké snílky a mazlíky. Lidé narozeni v tomto znamení potřebují hodně mazlení, hlazení a líbání. Ryby se řadí mezi mistry v orálním sexu. Orální sex zbožňují a dokážou jej provozovat s velkou výdrží. Ryby se řadí mezi velké romantiky. Muži narozeni ve znamení ryb zbožňují zkušené ženy, které jsou si vědomy své sexuality a nebojí se ji dát najevo. V sexuálním životě se tak může objevit i sexy tanec, domácí striptýz a podobně.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9473 (magazinerotika.cz#119)


Přidat komentář