Sex podle Feng Shui

Máte se svým partnerem často sex, vyhovujete si po milostné stránce, ale přesto se Vám zdá, že Vám něco chybí a že to není úplně ono? Odpovědi na své otázky byste mohli hledat již v učení starých Číňanů, které Vám může přinést nebeský sex.

Milujete svého partnera celým svým srdcem, ráda si s ním dopřáváte sex, nevynecháte jedinou možnou chvilku, kdy se můžete milovat, ale přesto Vám v sexu s ním něco chybí? Vadí Vám, že v okamžiku, kdy máte za to, že milování teprve začíná a vy se nemůžete dočkat vytouženého orgasmu, Váš partner vyvrcholí, otočí se na opačnou stranu a usne? Pak je potřeba Vašemu sexu trochu pomoci, abyste z něj měli oba dva co největší prožitek. Ženám kolikrát nedělá problém dosáhnout několika orgasmů během jednoho milování. Muži jsou v trochu obtížnější situaci. Orgasmus je stojí mnoho energií, která je vyčerpá natolik, že dosáhnout dalšího orgasmu je pro ně kolikrát nemožné. Dle Feng Shui je sex ohnivá energie. Naučte se s touto energií pracovat, ovládat ji a hýčkat si ji. Pak Vám nebude dělat problém vydržet se milovat celou noc a zažít mnoho silným orgasmů.

Jak vydržet při sexu dlouho podle učení Feng Shui

Jestliže Vám záleží na tom vydržet při sexu co nejdéle, pak se doporučuje mít sex bez výronu semene. Pokud se muž naučí ovládat erekci a ejakulaci, pak může ženě zaručit dosahování více orgasmů za sebou. Jak toho ale docílit? Je potřeba se naučit ovládat svaly pánevního dna. Pravidelně cvičte a posilujte svaly pánevního dna. Žena, která chce dosahovat více orgasmů během milování, by se měla vyhýbat sexu v době, kdy má menstruaci. Ta ji totiž hodně vyčerpává.

Radost ze sexu

K tomu, aby sex poskytoval oběma milencům rozkoš, je nutné, aby oba dva bavil. Sex je ohnivá energie, a proto by měl být radostný a musí nutně bavit oba dva. Zapomeňte na to, že je sex nějaká povinnost, jak uspokojit partnera. Takto nesmí smýšlet ani manželé po mnoha letech společného soužití. Najděte si svůj styl milování, který Vás bude bavit. Je tak můžete dosáhnout mnoha orgasmů a na sex se budete vždy těšit. Ženám mnohdy stačí sex i bez nutného orgasmu na závěr. Je však nutné, aby byl takový sex krásný, zábavný, originální. Muži spíše než ženy potřebují finální orgasmus, aby se cítili dobře. Proto příroda zařídila to, že muži dosahují orgasmu zpravidla velmi brzy, než dojde k jejich únavě.

Když je sex v rukou ženy

Délku milování určuje dle učení starých Číňanů žena. Ta totiž dostala od přírody schopnost přijímat. Vajíčko ženy musí být schopno umět přijmout spermii muže, jinak by došlo k vymření lidstva. Muž je přitom od přírody dominantní. Potřebuje ženu dobývat a jeho cílem a smyslem je ženu oplodnit. Poté je jeho úkol splněn. K oplodnění ale potřebuje vydat mnoho energie a musí tak učinit co nejdřív, než se unaví. Proto je nemístné, pokud se žena na muže zlobí, že vyvrcholil rychle nebo dřív, než ona stihla mít orgasmus. Ačkoliv žena by si ráda užívala sexu nekonečně dlouhé hodiny, muži stačí pár minut. Muž se naopak nesmí ženě divit, že milování zdržuje a chce si je užívat dlouho. Žena by měla být při sexu více zdrženlivá. Měla by se snažit celý milostný akt více protahovat a prodlužovat, ale ne tak, aby muže totálně odradila. Pokud muž vycítí zájem ženy milovat se déle, měl by svou touhu po vyvrcholení vědomě oddalovat, aby poskytl ženě více času na to, aby i ona dosáhla orgasmu. Je zkrátka nutné, aby se oba partneři při sexu natolik sladili, aby znali své vzájemné potřeby a ty si také plnili.

Zlepšení komunikace mezi partnery

Aby se pro Vás pro oba stal sex radostnou záležitostí, na kterou se vždy budete těšit a budete vědět, že budou veškeré Vaše představy co nejlépe uspokojeny, je potřeba umět mezi sebou správně komunikovat. Komunikace je základ dobrého vztahu a ten je nutnou podmínkou k dobrému milování. Špatná komunikace, stejně jako stereotyp nebo nedorozumění vede k tomu, že se touha po dobrém sexu doslova vyčerpá. Předejděte tomu, napravte již způsobené škody a učiňte sebe i svého partnera šťastnými a spokojenými milenci. Je potřeba postupovat podle tipů Feng Shui. Jen tak můžete zlepšit každý aspekt Vašeho milostného života. Začněte u komunikace. Dle Feng Shui lze harmonické vztahy velmi úspěšně obnovit, pokud se budete oba snažit. Jak na to? Podle čínského učení stačí, když dáte do misky rýži a mořskou sůl. Tyto dvě suroviny pohlcují negativní energii. Doprostřed misky je potřeba dále umístit tři jasné krystalky soli a to tak, aby vytvořily trojúhelník. Poté umístěte takto připravenou misku na 49 dní pod postel. Tím si pomůžete k otevřené komunikaci. V době spánku je nutné mít zavřené v celém bytě všechny dveře, ale i dvířka, kterými můžete myslet např. skříň s oblečením, dveře od toalety, a další. Výrazně tím posílíte partnerský vztah.

Úprava ložnice pro lepší sex

Je Váš sex fádní, stereotypní nebo jste spokojení, ale chtělo by to dodat nějakou tu jiskru, kterou měl Váš** milostný život** na začátku vztahu? Pak svoji ložnici nebo místo, kde k sexu dochází nejčastěji, obohaťte červenou barvou. Tato barva signalizuje totiž oheň. Vybavte ložnici červenými dekoračními látkami, závěsy, polštářky. Pořídit můžete i červené povlečení. Tato barva dodá Vašemu sexu tolik energie, kolik potřebuje. Poté, co budete mít místnost vybavenou do červena, pomozte si ještě následujícím receptem dle Feng Shui. Do aromatické lampičky nakapejte dvě kapky silice ylang-ylang, přidejte k nim trochu vody a nechejte chvíli ohřát. Poté si do takto připravené směsi namočte konečky prstů a vklepejte tuto voňavou směs do kůže na svém krku. Pár kapek olejíčku s vodou nakapejte i na polštáře. Tato vůně navnadí všechny Vaše smysly.

Jak co nejvíce posílit partnerský vztah?

Máte-li za to, že by Váš partnerský vztah mohl být silnější, než doposud byl a je, pak i pro Vás máme doporučení. Vždy se snažte dávat doplňky do páru. Např. pokud vybavujete byt nebo do něj pořizujete občas nové předměty, vždy kupujte takové předměty dva. Např. dvě vázy na kytičky, dva rámečky s fotografiemi, dva polštářky na postel. Zkrátka vše, co se Vám líbí a co si myslíte, že by mohlo Váš interiér ozdobit, pořizujte ve dvojím vyhotovení. Ne však kupovat dvě naprosto stejné věci. Každá by měla být jiná a každá by měla symbolizovat jednoho z vás dvou. Ani Vy přece nejste oba stejní. Každý vypadáte jinak, máte jiné povahové rysy, atd. Každý jste zkrátka originální osobností.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9497 (magazinerotika.cz#244)


Přidat komentář