Sex na veřejnosti

Patříte k těm, kdo si hlídají své projevy lásky? Necháváte si je na doma, až za sebou zavřete dveře od ložnice? Není to však příliš svazující, všední, nudné? Nebo spíše patříte k těm, kdo jsou pro každou špatnost, kdy na veřejnosti ztrácíte zábrany?

Nic proti první skupince jedinců. Rozhodně to nemusí být žádní puritáni, nudní patroni, škarohlídi apod. Jen se třeba bojí riskovat, odvázat se. Každý vztah však časem upadne do neměnného stereotypu, pokud se čas od času nepřipraví nějaké to překvapeníčko. Aby vztah nepřišel o jiskru, vášeň, dynamiku, tak určitě stojí zato vyzkoušet i něco nového. A oním novým ani tak nemyslíme třeba jinou restauraci, zajít si do kina, vystoupat na vrcholek rozhledny. I když, praktikovat to můžete také, jen se na závěr zkuste uvolnit a povolit opasky.

Sex na veřejnosti – čím je tak zajímavý

Pohoršuje Vás, když vidíte líbající se dvojici v restauraci, v dopravním prostředku, na lavičce v parku? Ale to ještě není sex, jen předehra. Což teprve, kdybyste byli svědky skutečného** sexu na veřejnosti** se vším všudy? A tím se dostáváme k jednomu ze stěžejních důvodů, proč je sex na veřejnosti tak neotřelý. Lásce a vášni jen sotva poručíte. Může jít o dvojici, která se právě potkala, seznámila, ale přesto je živočišný pud a vzájemná touha tak silná, že si nemohou pomoci. Může však jít i o dvojici, která spolu již nějaký ten pátek chodí, žije spolu a sexem na veřejnosti si vztah okořeňuje, dodává mu vášeň, novou dimenzi vzrušení.

Vzrušení z představy přistižení při sexu

Pokud bychom sečetli absenci po sexu, touhu po něm, milou společnosti, alkoholové opojení atp., pak není ani moc divu, že mnohdy některý ten zamilovaný pár ani „nestačí“ dojít do bytu, domu. Při praktikování sexu na veřejnosti, můžeme milence rozdělit na dva „tábory“. Jedni jsou tak naprosto pohlceni sami sebou, že nic a případně ani náhodného kolemjdoucího, nevnímají. Druhé naopak sex na veřejnosti vzrušuje, respektive ho vyhledávají záměrně, protože je pro vzrušující a zároveň i nebezpečné, že je při milostných hrátkách někdo přistihne, uvidí. K jakému táboru byste se přidali Vy?

Sex na veřejnosti – nečekejte nudu

Dojde-li k sexu na veřejnosti, pak rozhodně nemůže být řeč o nějaké nudě. Nudě, která se však naopak vkrádá do již zmíněných ložnic, kde postupem času bývá milování zautomatizováno. A mnohdy se nedá ani o milování, jako takovém, moc říkat. Jste-li Vy sami nyní na počátku vztahu, tak si užívejte této jedinečné atmosféry, spalující touhy, kterou pociťujete v blízkosti milovaného protějšku. Touha totiž, ať chceme, nebo ne, se postupně kamsi vykrade. Vytracení touhy však můžete, ani ne tak zabránit, jako spíše zpomalit, či oddálit, a to například sexem na veřejnosti. Již tím, že by Vás mohl někdo při milostných hrátkách překvapit, vidět, Vám vžene krev do tváře, zrychlí se Vám tep, dech, a samo o sobě, to ve Vás vyvolá obavy, ale zároveň i pocit vzrušení, nebezpečí. A uvidíte, že sex na veřejnosti bude zcela jiný, než ve Vaší ložnici, kam chodíte ulehat den za dnem, týden za týdnem.

Nepohodlí při sexu na veřejnosti

Říkáte si, že pro Vás** sex na veřejnosti** rozhodně nebude to, po čem byste bažili? Máte totiž rádi svoje pohodlí, čistou postel a povlečení, klid? Nejste zrovna moc odvázáni z toho, že byste si přivodili modřinu, zašpinili sebe, či šaty, byla Vám zima, poštípali Vás komáři, potili se na sluníčku apod.? Nejste tak trochu rozmazlení? Samozřejmě, že lehnout si například v blízkosti mraveniště, či rybníku, kde jsou ovádi apod., není zrovna ideální. Je však plno jiných míst, kde se můžete oddat něžným, a zároveň divokým dotekům. A to, že se zašpiníte, najdete na sobě nějaký ten škrábanec či modřinu? Vždyť to není jistě tak hrozné. A pokud ano, tak nad tím až moc přemýšlíte. Ne všechno musíte mít nalajnované podle pravítka. Ne všechno musí jít podle zažitých pravidel, na která jste zvyklí. Opět se dostáváme k tomu, že je to tak trochu nuda, nebo ne?

Kde sex na veřejnosti nepraktikovat

Užívejte si života, jeho možností, a to prakticky v jakémkoli věku. Sex na veřejnosti není „přístupný“ jen pro dvacetileté či třicetileté jedince. Zkuste to alespoň jednou, a uvidíte, co se bude dít. Jen nad tím moc nepřemýšlejte. I když, pustit se do sexu například v restauraci plné lidí, to rozmyšlení chce. Raději dejte přednost místům, kde je pravděpodobnost, že Vás nikdo nevyvede, nezavolá na Vás strážníky, apod.

Sex ve vířivce

Které místo by pro Vás mohlo být tím pravým? Kde byste nebyli jen odkázání na prostředí Vašeho domova, a přesto byste měli soukromí, a zároveň i nádech „zakázaného ovoce“? Začneme pěkně pozvolna, i když na druhou stranu, jak se to vezme. Co taková vířivka? Můžete si ji dopřát o víkendu v některém z relaxačních center, nebo o dovolené, až se vydáte do Vámi vybraného hotelu, penzionu apod. Vířivka jen pro dva se sklenkou šampaňského, čerstvými jahodami, kdy se jemné bublinky dotýkají každičké části Vašeho těla. Vířivka přímo láká k milostným hrátkám. Vyberte si vířivou vanu v uzavřeném prostoru, nebo také odkrytou s výhledem na lesy, hory, louku aj. Jak intimní atmosféru podpořenou svitem svíček, tak otevřenost krajiny, zeleně, pro Vás bude lákadlem k vyzkoušení něčeho víc, než si jen hovět v proudech.

Sex v autě

A pomalu se dostáváme do „historie“. Sex na veřejnosti totiž není prakticky ničím novým, co by až posledních pár let získalo na významu. Kam se vydávali milenci, když neměli vlastní byt, dům, ale zároveň nechtěli být jen tak ve volné přírodě? Vyjeli si autem na odlehlejší místo, a v autě již zůstali. Takže i auto, po sklopení předních sedaček, či využití zadního prostoru, Vám může být nápomocno k erotickým hrátkám, nejen pro přesun z místa A na místo B, či pro odvoz nákupu.

Sex uprostřed rybníku

Co může být romantičtějšího, než když si tak můžete užívat tichosti šplouchajících vln, trylkování ptactva, hřejivých slunečních paprsků. To všechno, ale i mnohem více, se Vám nabízí, vyjedete-li si na lodičky. I když bude lodička dobře navrhnuta, přeci jen není stabilní 100%, a tak již představa, že při divokém sexu náhle ocitnete ve vodě, je nespoutané, nebezpečné a přitahující. Bude záležet jen na Vás, zda se na souš vrátíte netknuti, nebo naopak budete promočeni tzv. na kost. Budete-li mít s sebou náhradní svršky, a sluníčko bude stále hřát, pak proč ne? Jen pozor, abyste nenachladli, a nemuseli se z vodního dobrodružství, kurýrovat.

Sex na pláži

A u vodního živlu ještě na chvíli zůstaneme. Přeci jenom rybník jedno místo trumfne, a tím místem je písečná hřejivá pláž a k tomu šumící moře. Ne náhodou, je možné v řadě romantických filmů spatřit dvojici v objetí právě na pláži. I Vy můžete být jako ve filmu, třeba již při Vaší příští dovolené. Místo betonové, či oblázkové pláže, je lepší pláž s jemným pískem. Na druhou stranu počítejte s tím, že ho budete mít všude. Za to dobrodružství, a nespoutanost, to však jistě stojí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9452 (magazinerotika.cz#46)


Přidat komentář