Proč vyzkoušet milování v dešti

Kdo by neměl rád letní počasí? Horké léto je možné využít nejen pro výlety, ale také pro milování venku, v přírodě. Vyzkoušeli jste již milování na pláži, na lesním palouku, na posedu? Co však milování během deště?

Proč řada z nás jezdí v letním období na zahraniční dovolenou? Je to především z důvodu, že volné dny pro dovolenou chceme strávit v jistotě, že nám vyjde počasí, nehledě na existenci moře. Rozhodneme-li se strávit dovolenou v tuzemsku, pak se spíše jedná o sázku do loterie, zda nám počasí vyjde. Ovšem ani dovolená u moře, nemusí být spojená jen se sluníčkem. Možná jste i Vy sami zažili, že jste přijeli k moři, a část dovolené Vám propršelo. Nebyli jste však překvapeni zjištěním, že i přes déšť, bylo venku krásně teplo? I když zrovna nebudete na dovolené, zkuste se alespoň pro jednou přestat bát, že promoknete. Určitě máte více oblečení, a tak se můžete po návratu domů, či na pokoj hned převléknout. Pokud zrovna venku nepanuje bouřka, ale jen prší, a je krásně teplo, vyzkoušejte milování za deště. Svým způsobem se budete cítit, jako byste byli pod velkou sprchou.

Důvody pro milování v dešti

Zůstaneme-li na dovolené, pak jí je dobré pojmout tak, aby pro Vás byla nezapomenutelná. Vždyť, kolik volných dnů v roce máte čistě jen pro sebe? Pomineme-li volné víkendové dny a svátky, pak spíše máte na sebe a partnera čas týden, maximálně čtrnáct dnů. I v případě, že pro Vás hrají finance velkou roli, můžete si tuzemskou dovolenou užít podle Vašeho plánu. Kdo by neměl rád své pohodlí? V souvislosti s moderní dobou jsme si velmi lehce zvykli na to, že máme prakticky vše naservírované obrazně řečeno** na zlatém podnose**. A tak je pochopitelné, že chcete mít vše tip top. Jste však až příliš úzkostliví na to, abyste měli vše dokonalé, na svém místě, čisté atd.? Rozhodně je to chvályhodné, ale nesnažte se být za každou cenu až příliš úzkoprsí. Líbila by se Vám představa milování v dešti, ale skutečnost, že budete mít poničený účes, bude mokří jako myš, a zacákaný od bláta, již není tolik lákavá? Jenže právě ona nespoutanost je živočišná, divoká, která může Váš sex učinit smyslný, a rozhodně jinačí, než při milování v posteli. Ať už jste zarytými misionáři, odpoutejte se od čisťounké, měkounké postele.

Milování za deště jako záchrana partnerského vztahu

Co je největším nepřítelem každého partnerského, manželského vztahu? Je to především stereotyp, který zákonitě navštíví každý vztah. U některého vztahu se však stereotyp jen tak ohřeje, a zase půjde tzv. o dům dál. U jiného vztahu se však stereotyp zabydlí, a čím déle ho budete hostit Vaší lhostejností, nevšímavostí, tím těžší bude se ho zbavit. Stereotyp, jako takový, ještě není hrozbou. Se stereotypem však souvisí případná nevěra, ať už ze strany muže, nebo ženy. Nevěra sice bývá spojována s muži, ovšem jsou to i ženy, které se mohou ve vztahu nudit, kdy nejsou spokojené se sexuálním životem. Vaším úkolem by mělo být se snažit, aby stereotyp Váš vztah postihl na co nejkratší dobu. Vhodnou prevencí je především změna. A onou změnou může být milování za deště. Pokud byste se zeptali Vašich známých, kolegů z práce, zda již vyzkoušeli milování v dešti, je možné, že se na Vás budou dívat dost překvapivě. Milování za deště je však obdobné, jako vlézt si do sprchového koutu. Jenže sprchový kout je, co si budeme povídat, něčím „umělým“. Sprchový kout je náhražkou, pokud nebereme sprchu, jako očistu.

Milování v dešti – romantika pro ženy

Sex, aby byl přínosný pro muže i ženu, musí pro oba dva přinést potěšení. Romantika je spíše příznačná pro něžné pohlaví, než pro muže. Muži jsou spojováni především s tvrdostí, výbušností. Nejedna žena by však byla překvapena, jak něžnou duši muži mají. Muži rozhodně mají city, jen se snaží nepůsobit příliš zženštile, čím by jejich ego značně utrpělo. A tak, jste-li ženou, a přemýšlíte, co muži navrhnout, pak právě milování v dešti, by se mohlo setkat s velkým úspěchem. Nenechte se totiž zmást tím, že muži jsou čistě jen pro milování v posteli. Je tomu spíše naopak. Muži potřebují spíše živočišný, divoký sex. A pokud bychom se vrátili ke sprše, pak by to byli spíše muži, kteří by se k milování pod sprškou vody uchýlili. Představa muže, že budete mokří, zmáčeni vodou, kdy se Vaše těla o sebe budou třít, je pro ně velmi vzrušující a smyslná. Dost možná, že muž pak bude milování v dešti vyhledávat, vyžadovat. Ovšem i Vy můžete na milování v dešti mnoho získat. Muž se totiž bude chtít s Vámi více tulit, být Vám co nejvíce nablízku. Pro Vás tak může být milování jako jedna velká předehra, zatímco muž si může splnit své sexuální představy o nespoutaném a hříšném sexu.

Milování v dešti – hříšný a zakázaný sex

Milování v dešti může být nebezpečenstvím, které Vás bude lákat svojí zapovězeností, hříšností. Představa, že totiž budete někým spatřeni, jak se milujete, ve Vás ještě více znásobí erotický náboj a vzrušivost. I když třeba budete na odlehlé chalupě, kde je jen malá pravděpodobnost, že by Vás přepadl neznámý příchozí, nikdy nevíte, kdo zrovna půjde kolem. Sex by mohl být spojován nejen s něžností, ale také dravostí, výbušností. Nechybí-li sexu patřičné podněty napětí, pak se můžete těšit ze spokojeného sexuálního života. Vždy je lepší hříšný a zakázaný sex, než sex vlažný, který svým způsobem berete za povinnost. Mít spojovaný sex s manželskou povinností, je tak trochu smutné, zvláště když si vzpomenete, jak jste se sexuálně nemohli jeden druhého nabažit ve fázi zamilovanosti. Snažte se do sexu vnést napětí, zakázanost a hříšnost.

Nespoutanost v sexu – nenucený sex

Uvidíte, že Vás pak sex hned tak nepřestane bavit, budete ho mít za zpestření Vašeho partnerského, manželského vztahu. Sex je možné ozvláštňovat milostnými polohami, zakoupením erotických hraček a pomůcek. Přeci jenom však je vše uvedené již poněkud spojované s přílišnou promyšleností a nuceností. Jakmile začnete nad sexem příliš bádat, přemýšlet, přestane být nespoutaný, nenucený. Zkuste se tedy uvolnit, nebrat vše příliš vážně. Život sám o sobě je příliš vážný, a častokráte i smutný. Milování v dešti, i když může asociovat pláč, vězte, že Vás se po milování za deště, chtít plakat nebude.

Milování za deště – milování v bahně

Již jsme zmínili možnost se milovat ve sprše. Na rozdíl od milování v dešti, však milování ve sprše může přinést určité nebezpečenství úrazu. Uklouznout na mokrých dlaždicích může být nejen nepříjemné, ale také velmi bolestivé s následkem nějaké té modřiny, v lepším případě. Budete-li se však milovat v dešti, ovšem když nebude bouřka, prakticky Vám žádné nebezpečenství nehrozí. Můžete stát nohami pevně na zemi. Nemusíte se však milovat jen na tvrdé, betonové ploše, opřeni o strom. Vaše kroky nasměrujte například na trávu, či záhonek s hlínou. Co na tom, že Vaše nohy budou zablácené. Uvidíte, že pocitové vjemy, jak se Vám nohy boří do měkké půdy, a Vy čvachtáte, Vás mohou o to více vzrušovat. A pokud se chcete ještě více odvázat, nic Vám nebrání v tom, abyste si vyzkoušeli ne bahenní zápasy, ale milování v bahně.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9504 (magazinerotika.cz#286)


Přidat komentář