Proč si pořídit milence?

Zkušenost s nevěrou má přibližně 30% všech partnerských párů. Zvlášť muži si rádi svůj stereotypní život zpestří příjemnou mileneckou aférkou. Vyplatí se v dnešní době pořídit si milence/ku a kolik nás to vlastně může stát?

Bohužel se v pohledu na nevěru více nadržuje mužům. Zpravidla se stává, že když muž přizná novou milenku, kamarádi ho poplácají po rameni se slovy: ,,Dobře Ty kanče,,. Být milenkou v podstatě znamená, být stále tou druhou a dřív nebo později to ženě začne vadit. S tím přicházejí i první komplice, které musí nevěrný muž řešit. Někdo zkrátka stojí pouze o sex, nikoliv o vztah. Chcete si najít milence/ku? Buďte opatrní!

Jak si najít milence?

Existuje několik možností, jak získat nového milence pro své nevinné sexuální hrátky. Určitě si nejprve oprašte staré kontakty v telefonu nebo na sociální síti. Divili byste se, kolik Vašich bývalých přátel kývne na nezávaznou schůzku. Navíc je dobře známé pravidlo - stará láska nerezaví a chuť k sexu je věčná. Pokud hledáte kvalitního milence a ne žádného smradlavého bezdomovce, můžete se informovat mezi svými přáteli. Někdo z nich jistě zná pár single lidí, kteří by se rádi seznámili s někým novým. Možná také vědí o ženatých mužích, kteří ve svém manželství postrádají kvalitní sex a chtějí si pouze užívat. Je tady i možnost seznámení na internetu. Na erotických chatech se velmi snadno seznámíte s lidmi, kteří hledají zábavu u Vás v posteli. Musíte být však opatrní ve výběru. Internet je plný podivínských deviantů a násilníků. Koukejte se kolem sebe! Určitě narazíte na někoho, kdo s Vámi denně flirtujte a Vy dobře víte, že pouze stačí zvednout telefon a je u Vás do deseti minut. Většinou se jedná o ženaté muže. Záleží na Vaší povaze, zda jste ochotná riskovat, že se do Vás milenec např. nezamiluje a zahodí kvůli Vám celou rodinu.

Ujasněte si pravidla!

Jedno je jasné. Milenci nebude vadit ani Vaše celulitida, ani Váš větší zadek. Jde tady pouze o sex. Vybírejte však obezřetně a s nadhledem. Pokud si milence najdete, nikdy o něm nikomu neříkejte. Uchovávejte svůj milenecký vztah v tajnosti a totéž očekávejte od druhé strany. Velmi dobře poslouchejte svůj šestý smysl. Pokud se Vám cokoliv nebude zdát, raději vztah ukončete, než se dostat do problémů. Dbejte také na své zdraví. Ujistěte se, že milenec netrpí pohlavní nemocí. Při sexu raději vždycky používejte kondom. Jelikož Vám opravdu jde jen o sex, řekněte svému milému, že si nepřejete slyšet žádná vyznání lásky a podobné blbosti. Je možné, že postupem času se do Vás zamiluje. V tom případě okamžitě vycouvejte. Máte milence? Fajn! Platí zde pár zásad - žádné smsky v jednu ráno, žádné překvapení v podobě nečekaného dárku do práce a rozhodně žádná návštěva doma. Scházejte se v hotelech nebo na místech, kde Vás nikdo známý nemůže potkat spolu.

Proč mít doma milence?

Mnoho žen touží po muži, který jim bude naslouchat a porozumí jejich požadavkům. Možná máte doma láskyplného manžela, který miluje své děti a dokáže finančně zabezpečit rodinu. Bohužel se k Vám ale chová jako k majetku, nerespektuje Vaše přání a v posteli nestojí za nic. V tom případě je jasné, že se rozhodnete svůj život trochu okořenit. Jaké jsou výhody toho, pořídit si milence?

  • sex všude a kdykoliv - konec stereotypu v posteli. Milenec Vás může obšťastnit kdykoliv a kdekoliv. A jakkoliv!
  • konec nudy - milenec Vás může v posteli naučit mnoho nových poloh, o kterých jste ani netušila. Většina žen také přiznává, že jen díky milenci konečně prožily orgasmus.
  • stále dobrá nálada - hormony a pocity štěstí ve Vás vyvolají stále dobrou náladu. Budete se více usmívat, těšit se do práce a na volné víkendy.

Koneckonců, milenec Vám konečně zvedne sebevědomí a dokáže ve Vás po dlouhé době vzbudit pocit, že jste krásná a atraktivní. To je hlavní důvod, proč si milence pořídit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9521 (magazinerotika.cz#378)


Přidat komentář