Pořizování fotek při sexu

Na své toulky krajinou či na dovolenou bereme s sebou fotoaparát. Pořizujeme si snímky, abychom se mohli druhým pochlubit, kde jsme byli, co jsme prožili, a sami měli pěknou vzpomínku. Fotit však můžeme nejen krajinky, ale i sebe.

Když uvidíte objektiv fotoaparátu, tak raději vezmete do zaječích, protože se sami sobě na fotkách nelíbíte? Nebo s tím nemáte problém, a s lehkostí v duši pózujete Vašemu protějšku uprostřed louky, u moře, v lese, na kopci, prostě všude, kde je krásně, a daná situace si zaslouží zvěčnit? Co však v případě, že Váš protějšek vezme fotoaparát do Vaší ložnice? Razantně odmítnete, nebo také s naprostou lehkostí budete souhlasit, aniž by Vás to nějak pohoršilo?

Od focení oblečené osoby až po milování

Patříte ke stydlivějším jedincům? Když přijde na milování, tak nejraději volíte úplnou tmu, či alespoň šero? Vaše případné nedostatky na kráse Vám nedají spát, a tak nechcete, aby je Váš protějšek viděl v celé jejich kráse? Tomu rozumíme. Ostatně, kdo z nás se může pochlubit opravdu dokonalou postavou? A dokonalá postava, existuje vůbec? Navíc, to, co pro někoho je dokonalá postava poněkud baculatá, pro jiného zase štíhlá. Měřítko krásy, se kterým by se ztotožnil každý z nás, neexistuje. Takže dokonalost, jako taková, také ne, či spíše může mít mnoho podob. Vše se odvíjí od nás, našeho přesvědčení, pohledu na danou věc. Pokud tedy patříte k stydlínkům, ani se nedivíme, že budete šokováni zjištěním, že protějšek přišel s návrhem pořídit pár společných fotek z prostředí ložnice. Pokud Vás protějšek alespoň trochu zná, a nevybafne na Vás hned při prvním, či druhém milování, pak na to může jít i oklikou. Může totiž začít s focením Vaší osoby oděné do oblečení. A postupem času si Vás bude pěkně „formovat“, až do té fáze, že budete bez oblečení, a při milostných polohách.

Pořizování fotek při milování – zaručení soukromí

Již výše jsme zmínili, že si pořizujeme fotky také z důvodu, abychom se druhým pochlubili. Je dobré se mít na pozoru, pokud tedy za Vámi protějšek přijde s tím, že si Vás chce fotit „jen tak“. Za focením nemusíte hledat nic špatného. Na druhou stranu však mohou být důvody** pořizování snímků při milování**, zcela jednoznačné, s jasným záměrem. Protějšek Vám může zaručit, že snímky neopustí prostředí Vaší domácnosti, Vašeho soukromého alba s hvězdičkou. Co však, pokud to nevydrží, a bude se chtít Vámi pochlubit? Na jednu stranu Vám to může lichotit, kdy je Váš protějšek přesvědčen o Vaší kráse, jedinečnosti, a bude chtít světu ukázat, jak jste výjimečnou bytostí. Fotky s Vaší osobou může mít vytištěné, nebo také jen na kartě ve fotoaparátu, či přetáhnuté do mobilu, notebooku. A třeba ani o tom nebudete vědět, že kamarádi Vašeho partnera, znají každičkou část Vašeho těla.

Vaše erotické fotky se nedostanou do nepovolaných rukou

Dobře si promyslete, zda kývnete na pořízení Vašich erotických fotek. To, že s Vaším protějškem chodíte dlouhé měsíce, či roky, ještě nic nemusí vypovídat o jeho zálibách, které se před Vámi doposud snažil ukrýt. Pokud však na pořízení erotických fotek nic závadného neshledáte, přesto buďte obezřetní. A to v tom směru, aby se snímky neocitly na místě, kde nemají co dělat. Protějšek nemusí zůstat jen u toho, že se s Vámi pochlubí kamarádům. Může zajít mnohem dál. A možná, že protějšku ani nešlo o to, aby se Vámi, jako osobou, se kterou chodí, žije, pochlubil, ale aby ukázal své schopnosti fotografa. A tak Vaše fotky, které původně neměly opustit prostředí domova, se také mohou jednoho krásného dne objevit na internetu, kde je může vidět prakticky každý.

Zjištění, že vaše fotky jsou na internetu

Jen si to představte, že usednete k počítači, budete něco hledat na internetu, a najednou na Vás vykoukne Vaše tvář, a nejen tvář? Nejspíš to pro Vás bude šok a nepříjemné překvapení v jednom. A i kdyby se jednalo jen o jednu jedinou fotku, může Vám to do budoucna přinést nejednu krušnou chvíli. Tato krušná chvíle se pak může týkat, jak Vašeho soukromého, tak pracovního života. Co uděláte, když zjistíte, že máte na internetu zveřejněné erotické snímky, kde je prakticky vše vidět, a Vaše tvář je jasně rozpoznatelná? S největší pravděpodobností uhodíte na partnera. Ten, pod přívalem Vašich hrozeb, Vašeho hněvu, může fotky stáhnout, nebo také ne. Také možná dojde na Váš rozchod. Jenže tomu, komu dobrodružné hrátky v posteli, zveřejněné na internetu, uškodí, budete spíše Vy, než Váš protějšek. A tak opět je tedy na místě dobře zvážit, zda do návrhu, který možná od Vašeho přítele, manžele jednoho dne přijde, půjdete, či nikoliv.

Pořízení erotických fotek za účelem snadného výdělku

Napadá Vás, proč vůbec přijde protějšek s tím, aby pořídil intimní fotky Vaší osoby? Na některých fotkách nebudete sama, ale i s přítelem, ovšem ten bude tak umně maskován, že jeho obličej nebude spatřen? Nemyslíte, že je to záměr, když si pak budete pořízené fotky prohlížet? Na fotkách jste Vy i Váš protějšek při milování, ale ten, komu je vidět do tváře, jste jen Vy? Možná by stálo za to, se nad tím zamyslet. To, že chce protějšek pořídit nějaké ty lechtivé snímky, může být již z výše uvedených důvodů. Může se však také jednat čistě jen o obchod, kdy je bude chtít zpeněžit. Poměrně snadná cesta k výdělku pro jedince, který má finanční potíže, dluhy apod. Na druhou stranu, solidní společnost, která se zabývá erotickou oblastí, si od něj takovéto fotky nezakoupí. Takže spíše to bude nějaký plátek, který ostatně ani moc platit nebude.

Erotické fotky, které spatří Váš zaměstnavatel

Výše jsme se dotkli toho, že pořízené a zveřejněné erotické fotky, Vám mohou ublížit, a to nejen v přítomnosti, ale i v budoucnosti. Opět si představte, že půjdete na pohovor k potenciálnímu zaměstnavateli. Inzerované volné místo, na které se hlásíte, by mohlo úspěšně odstartovat Vaši kariéru. Máte potřebné vzdělání, máte praxi, tak předpokládáte, že máte velkou šanci ho získat. Jenže ouha, při jednom výběrovém kole, ať už hned prvním, nebo finálním, dojde na přetřes Vaše pověst. Firma potřebuje nejen vzdělané, zkušené a loajální zaměstnance, ale také s dobrou, nepošramocenou pověstí. A vyjde najevo zjištění ohledně Vašich erotických fotek. To, že jste měli velkou pravděpodobnost, že si Vás zaměstnavatel vybere, se nyní může rozplynout jako pára nad hrncem. Může se však také stát, že takto budou postupovat i další zaměstnavatelé, které přijdou na Vaše fotky. V dnešní době si mohou zaměstnavatelé skutečně vybírat. Řekněte sami, proč by dali přednost někomu, kdo je může dříve, nebo později zkompromitovat, či zazdít případné uzavření výhodného obchodu?

Erotické fotky, které spatří Váš nový partner

Můžeme nyní opustit prostředí pracovní, a přejděme do prostředí soukromého. Ať už se s protějškem, který pořídil Vaše erotické fotky při milování, rozešla, či nikoliv, se může odrazit i na Vašem soukromém životě. Zveřejněné erotické fotky totiž mohou vadit nejen zaměstnavatelům, ale také Vašemu novému partnerovi. Ten se k nim může dostat zcela náhodou, nebo záměrně mu budou předány od Vašeho bývalého. Takové fotky nebudou vadit jedinci, který nehledá vážný vztah, ale chce se jen pobavit, užít si nezávazného sexu. Pokud však na choulostivé fotky narazí muž hledající životní partnerku, je pravděpodobné, že se s Vámi záhy rozejde.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9477 (magazinerotika.cz#135)


Přidat komentář