Orální sex druhy

Orální sex je důležitou sexuální praktikou. Správně provedená milostná předehra nezřídka ovlivní následující pohlavní styk. Někteří lidé preferují orální praktiky před klasickými.

Orální sex

Tato sexuální aktivita využívá ústa a jazyk k stimulaci pohlavních orgánů. Často nám slouží jako předehra. Stimulaci mužského pohlavního orgánu říkáme felace, ženského pak označujeme jako** cunnilingus**. Rovněž tato forma sexuální aktivity nese s sebou riziko přenosu pohlavních chorob. Přitom aktivní účastník je tímto více ohrožen než pasívní jedinec.

Felace (kouření)

Felace neboli také lidově kouření lze provozovat až do úplného vyvrcholení. Ejakulace bývá často do úst partnerky. Sperma je tak pozřeno a putuje do žaludku, kde se rozloží a vstřebá. Některé ženy se domnívají, že takto mohou otěhotnět. Opak je však pravdou. Je zde ale riziko přenosu pohlavních nemocí. Obzvlášť v případě poranění ústní dutiny je tato možnost pravděpodobná, protože dochází k přímému kontaktu s krevním oběhem. Někteří muži však raději volí těsně před vyvrcholením felaci ukončit a pokračovat v stimulaci rukou. Zatímco mužská populace má tuto sexuální praktiku ráda, pouze málo procent žen přiznává, že je těší či vzrušuje. Partnerky často jako důvod felace uvádí, že chtějí partnerovi udělat radost nebo jsou k této činnosti přímo nuceny. Podobně jako u jiných druhů orálního sexu, je i zde nutná špetka odvahy a fantazie. Velkou roli však hraje nadšení a chuť a až poté následuje technika a způsob uspokojení. Muže vzrušuje i vizuální vjem, proto nezhasínejte světlo a dopřejte jim pohled na Vaši práci. Brambory, těstoviny nebo ananas** zmírňují nepříjemnou chuť spermatu**. Naopak alkohol včetně piva, káva a kořeněná jídla ji zvýrazňují.

Způsoby felace

Muži milují také laskání na dalších místech než pouze na penisu a v jeho okolí. Především delší hlazení na vnitřní straně stehen či lehké líbání na krku přináší chvíle rozkoše. Mnoho žen si myslí, že stačí pouze pohyby hlavou, ale neméně důležitá je také práce s jazykem. Především jeho kroužení může být velmi vzrušující. To se nemusí soustředit přímo na penis, ale příjemné účinky způsobí i na varlatech nebo tříslech. Kromě** jazykových hrátek** muži ocení rovněž sání a použití rukou. Pomalejší a táhlé pohyby bývají upřednostňovány před přílišným spěchem. Mnoho žen má za to, že muži chtějí dosáhnout co nejrychleji svého uspokojení a podle toho také jednají. Pokud si partnerka není jistá správnou frekvencí, nejlépe udělá, když bude sledovat partnerovy reakce nebo se jej přímo zeptá. Většině mužů vyhovuje penis ponořený hluboko v ústech. Některým vyhovuje více jemnější zacházení - pozvolné projíždění rukou a lehké vzrušování uvolněným jazykem, jiní preferují pevnější styl. Nepříjemné jsou dotyky zubů. Podobně jako u jiných sexuálních aktivit hraje svou roli partnerčin oděv. Mnoho žen přestává ihned po vyvrcholení, ale spousta mužů očekává pokračování. Stačí pouze zvolnit tempo.

Cunnilingus a jeho vnímání ženami

Tato** forma orálního sexu** stimuluje vnější části ženských rodidel, klitoris či vchod do vagíny. Pokud není panenská blána protržena prsty nebo penisem, nemůže dojít k jejímu poškození. Při** cunnilingu** je riziko přenosu pohlavních chorob prostřednictvím pohlavního sekretu, který se občas dostane do partnerových úst. Ženy ocení lehké kmitání jazyku více než vášnivé sání. To vede k bouřlivému orgazmu. I zde se oceňuje odvaha a fantazie, takže se vůbec nebojte experimentovat. Ne všechny způsoby mohou být pro partnerku příjemné. Často se stává, že některé z nich jsou bolestivé. I přesto cunnilingus patří k vrcholným zážitkům, který ženě můžeme dopřát. Stále však mají některé z nich předsudky vůči této sexuální praktice. Ty pramení z přesvědčení, že ženy mají být vždy čisté a upravené a tento způsob se jim zdá špinavý právě díky přenosu poševního sekretu. Proto ve věci orálního sexu patří spíše k aktivním než pasívním členům. Přesto ženy považují orální sex za méně intimní záležitost než klasickou vaginální soulož.

Na co nezapomenout při cunnilingu?

Každý správný cunnilingus by měl začít společnou sprchou. Během ní se partnerka více osmělí. Podobně jako u jiných sexuálních praktik, také zde by žena měla mít o orální sex zájem a v žádné případě se nepodrobovat byť sebemenšímu nátlaku. Měla by nabýt dojmu, že milujete každou část jejího těla a ani během cunnilingu se na tom nic nezmění. Společná sprcha nebo koupel má důležitý význam rovněž z hygienického hlediska. Je zde riziko infekce vagíny a močového traktu. Z hlediska posledně zmiňovaného je nejnebezpečnější kombinace análního a orálního sexu.

Mnoho lidí si pod** pojmem cunniling** představí pouze dráždění vagíny jazykem. Toto označení ale zahrnuje množství dalších praktik. Mezi ně může patřit například orální masáž klitorisu. Při ní postupujte podobně jako u bradavek a jazykem dělejte kruhové pohyby. Muži mohou i jemně sát, ale vždy by měli mít na paměti, že se jedná o velmi citlivou část ženského těla a při sebemenší vyšší intenzitě se příjemný pocit může proměnit v bolestivý prožitek. Při této akci by se mělo využívat v maximální míře slin, které snižují míru tření. Kvalitní orální stimulaci klitorisu lze provést rovněž tak, že je masírován táhlými pohyby jazykem seshora dolů a obráceně. Začátek provádějte v pomalém tempu a postupně zrychlujte.

Podle reakcí partnerky zjistíte, jaký styl jí nejlépe vyhovuje. Některé ženy totiž preferují pozvolné a něžné dráždění a jiné zase dávají přednost rychlým akcím. Orální sex je vhodné kombinovat s použitím erotických pomůcek. Zatímco ženě poskytujete rozkoš svými ústy v oblasti klitorisu, pravděpodobně uvítá také průnik do vagíny vibrátorem. Takto vytvořená dobře sehraná stimulace určitě dovede Vaši partnerku k dokonalému orgazmu. Doporučuje se také tlačit jazyk k poševnímu vchodu, přičemž horní ret přitlačte na klitoris. Tím dochází k dráždění obou citlivých míst současně. Vítanou technikou mnoha žen je i tzv. orální soulož, při které partner napodobuje jazykem pohybem klasického pohlavního styku.

Polohy při orálním sexu

Při cunnilingu je nejrozšířenější poloha. když žena leží na zádech. Má roztáhlé nohy a partner je vkleče, v předklonu či vleže na břiše. Žena by měla mít podloženou hlavu jedním nebo dvěma polštáři, ať má lepší možnosti pozorovat mužovu zručnost. Pokud bude mít nohy zvrácené na hrudník, stanou se dostupné také jiné erotické zóny včetně konečníku. Ty můžete při orálním sexu také vyžít nebo do řitního otvoru vsunout erotickou pomůcku. Také muž může ležet na zádech. V tomto případě se partnerka nad ním rozkročí tak, aby vagínou dosáhla na partnerova ústa. Tento stav si ženy oblíbily, protože při něm si mohou kontrolovat svou rozkoš a pohybovat pánví podle zvoleného směru a rytmu. Rovněž polohu na pejska lze využít při orálním sexu. Tady je žena většinou nahoře a nastavuje klín mužovu orálnímu umění. Umožňuje tak perfektní přístup ke konečníku a kontrolu pohybů pánve a takto také délky svého orgazmu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9479 (magazinerotika.cz#145)


Přidat komentář