Nejžádanější erotické pomůcky

Pro mnoho mileneckých párů jsou sexuální hračky nepostradatelným společníkem při postelových aktivitách. Dokážou rozbít stereotyp a přináší partnerům zcela nové zkušenosti a prožitky. Které erotické hračky patří k těm nejoblíbenějším?

Erotické hračky patři k velmi oblíbeným milostným doplňkům. Dříve ženy vsázely spíše na erotické prádlo nebo sexuální kostýmy, kterými své partnery navnadili, a sex pak byl o to příjemnější. Doba však pokročila a erotické hračky se staly téměř naprosto přirozenou součástí ložnic mladých i starších mileneckých párů. V současné době se prodává celá řada erotických hraček, proto je někdy pro mnohé problém se v nich vyznat, zorientovat a vyhodnotit, která z nich je opravdu užitečná a kterou by nejspíš při sexu vícekrát neužili. Pomocníkem při výběru jim můžou být informace o tom, které erotické pomůcky patří k těm nejoblíbenějším a nejprodávanějším. Přečtěte si v našem článku, které hračky hrají v ložnicích párů prim.

Nejžádanější erotické pomůcky podle výzkumů

V posledních letech bylo provedeno hned několik výzkumů, které se zabývaly skutečností, které erotické pomůcky patří k těm nejžádanějším a které jsou v posteli mileneckých párů nejvíce upřednostňovány. První příčku v provedených výzkumech, kterých opravdu nebylo málo, nebyla žádná jiná erotická hračka, než je vibrátor. Vibrátor je právem považován za krále erotických pomůcek. Neustále přibývá na trhu firem, které se začínají zabývat výrobou vibrátorů. Výrobci se předhánějí, který z nich vyrobí dokonalejší vibrátor. Proto existují vibrátory s množstvím různých funkcí, vzhledů, velikostí, materiálů a dalších. Ženy i muže dokáže vibrátor uspokojovat celé hodiny a nikdy je neomrzí. Každý si na vibrátoru vezme přesně to, co potřebuje.

Druhé místo mezi nejžádanějšími erotickými pomůcky obsadily Venušiny kuličky, které jsou skvělou erotickou pomůckou určenou nejen pro sexuální hrátky, ale i pro posílení pánevního svalstva, což uvítají ženy především po porodu. Venušiny kuličky ocení i muži, kteří si v důsledku jejich používaní ženou užijí pevné sevření penisu během soulože, což je jistě potěší. Třetí místo si právem vybojovala afrodiziaka. Ty patří k nezastupitelnému spouštěči sexuálního chtíče. Po afrodiziakách přichází na řadu** lubrikační gely**, bez kterých si stále více partnerských dvojic neumí sex představit. Páté místo obsadily vibrační kroužky. Ty jsou určeny proto, aby pevně semkly penis a svými výstupky, kterými jsou kroužky opatřeny, zároveň stimulují klitoris ženy. S pomocí této erotické pomůcky jsou schopny oba partneři dosáhnout orgasmu. Za nimi obsadila šestou příčku erotická pouta, následovaly bičíky, anální dilda a anální kolíky a jako další v řadě byly vibrační kačenky.

Cenově dostupné erotické hračky

Všechny výše uvedené nejžádanější erotické hračky se pohybují ve velmi příznivých cenových relacích. Obecně se dá tvrdit, že nejoblíbenější a nejčastěji využívané erotické pomůcky nejsou rozhodně předražené a přesto splňují svůj účel na 100%. Mnoha párům se nechce za erotické pomůcky příliš mnoho utrácet, a nejsou připraveny obětovat za tyto pomůcky několik tisíc. Proto je velmi příjemné, že existuje takové množství erotických pomůcek, z nichž si každý může vybrat přesně takovou, která mu bude cenově i funkčně vyhovovat.

Vzhled erotických pomůcek je důležitý

Na vzhledu erotických pomůcek záleží celkem dost. Lidé většinou dávají přednost věcem, které se jim líbí na pohled. Zvláště ženy mají rády erotické pomůcky, které jsou příjemné nejen na pohled, ale také na dotek. Snad i proto patří vibrátory k nejoblíbenějším erotickým pomůckám, neboť materiál, ze kterého jsou vyráběny, se velmi podobá lidské kůži. Proto ženám připomíná opravdový penis, což je velmi vzrušuje. Ženy také dávají přednost erotickým pomůckám, které vynikají luxusním nádechem a krásným vzhledem. Upřednostňovány jsou i erotické pomůcky výrazných veselých barev.

Vibrátory pro ženy i muže

Vibrátory patří k nejžádanějším erotickým pomůckám. Vibrátor slouží k masturbaci ženám i mužům, ale i pro zpříjemnění společných erotických chvilek, kdy bývá používán jako nástroj pro předehru, nebo jej milenci zapojují i do sexuálního aktu. Vibrátory se oprávněně drží na přední příčce mezi erotickými pomůckami. Prvenství mají jistě také proto, že se jich vyrábí taková spousta, že si každý uživatel může vybrat přesně podle toho, co upřednostňuje. Velkou výhodou je, že se vibrátory prodávají ve všech velikostech, barvách, z nejrůznějších materiálů, různorodých funkcí, designů a dalších. Můžete si pořídit vibrátor, který je určený čistě pro dráždění klitorisu, nebo pro dráždění bodu G, ale k sehnání jsou i vibrátory, které jsou vyrobeny pro přímé dráždění prostaty, což muže jednak velmi sexuálně uspokojuje, neboť jim tato masáž přináší nezapomenutelné orgasmy, ale také se jedná o prevenci před onemocněním prostaty. Vibrátory si můžete pořídit od zhruba 300,- Kč do několika tisíc a to v každém erotickém obchodě. Najeďte na jakýkoliv erotický eshop a uvidíte, jaká nabídka nejrůznějších vibrátorů bude pro Vás připravena.

Venušiny kuličky

Venušiny kuličky jsou velmi jednoduchou erotickou pomůckou, přitom tolik žádanou. Uvnitř Venušiných kuliček jsou umístěny další kuličky, které jsou menší. Tyto si žena zasune do vagíny a při každém pohybu, které udělá, naráží menší kuličky do kuliček větších, čímž vznikají vibrace, které ženu dráždí a jsou jí velmi příjemné. Venušiny kuličky ženy používají při běžné chůzi při běhu, při sportu nebo při tanci. Nic však nebrání ženám je vyzkoušet i při jízdě na kolečkových bruslích nebo při jízdě na kole, což je díky této erotické pomůcce teprve ta pravá jízda. Venušiny kuličky pomáhají při zpevňování svalstva pánevního dna, proto jejich používání v některých případech doporučují ženám i samotní doktoři. Venušiny kuličky je doporučováno ženě zavádět tehdy, je-li dostatečně vzrušená a tedy i vlhká. V opačném případě může zavádění jednoduše napomoci lubrikační gel. Používání erotických kuliček je velmi příjemné, ovšem nejsou určeny primárně k dosažení orgasmu. Jestliže hledáte erotickou hračku, která Vás dokáže dovést k orgasmu kdykoliv si zamanete, pak sáhněte po jiné hračce, než jsou Venušiny kuličky. Nebo tyto kuličky doplnit ještě jinou hračkou, např. vibrátorem určeným pro dráždění klitorisu.

Afrodiziaka typy

Afrodiziaka obsadila třetí příčku v oblíbenosti erotických pomůcek. Výrobci stále vylepšují účinky afrodiziak, aby uspokojili všechny intimní touhy svých zákazníků, kteří se pro tuto erotickou pomůcku rozhodnou. Afrodiziaka se vyrábí v podobě krémů, parfémy nebo pilulek. Některá afrodiziaka jsou velmi efektivní, jiná méně. Na každého člověka ale působí odlišně, proto mnohým často nezbude nic jiného, než zkoušet a zkoušet, až narazí na takové, které mu vyhovuje po všech stránkách. Afrodiziakální krémy, spreje nebo gely pro ženy patří k nejčastějším dráždidlům klitorisu. Žena si krém vmasíruje do sliznice, čímž dojde k prokrvení a zvýší se citlivost klitorisu i poševního vchodu. Parfémy jsou určeny jak pro muže, tak i pro ženy. Tyto obsahují feromony, které se postupem času uvolňují a útočí na mozek druhého partnera. Jsou schopné dráždit jeho čichové smysly a tím vyvolat i větší chtíč po tom druhém.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9491 (magazinerotika.cz#207)


Přidat komentář