Největší zabijáci sexuálního apetitu muže

Zdá se Vám, že milostné hrátky, které s partnerem provozujete, už nemají takové grády, jak tomu bylo dřív? Na vině může být hned několik příčin, které pomalu ale jistě zabíjí sexuální apetit.

Možná jste již zažily, že jste přišly domů z práce domů, vrhly se na svého partnera, a jak pro Vás bylo překvapující, když Vám sdělil, že se mu milovat nechce, že je unavený, nebo že** jej bolí hlava.** Už se Vám to stalo několikrát? Říkáte si, že už svého milého zřejmě nedokážete patřičně rozpálit, když se ani nepřemůže k jednomu erotickému číslu? Co všechno může být na vině, Vám přiblížíme v našem článku. Ať už je však u Vás doma situace jakákoliv, věřte, že všechno se dá vyřešit. Chce to jen vědět, jak na to.

Co způsobuje problémy v posteli u muže?

Přestal mít Váš partner chuť na sex, nebo se mu v posteli nedaří tak, jak byste si představovali? Je možné, že se do sexu s Vámi hrne, má chuť se s Vámi milovat, avšak nedokáže udržet erekci, nebo se jeho penisu nedaří ztopořit? Někdy může být chyba na jeho straně, jindy zase na straně Vaší a jsou i případy, kdy za celkový stav nemůže ani jeden z vás.

Léky proti bolesti

V oblasti sexuality jsou dnes a denně prováděny různé výzkumy, které mají odhalit příčiny nespokojených partnerských vztahů, sexuálních problémů a dalšího. Jeden z posledních průzkumů, které byly provedeny, poukázal na to, že existuje velmi úzká spojitost mezi ztrátou sexuálního apetitu a užívání léků proti bolesti. Jsou muži, kteří jen když je píchne v koleni nebo zabolí hlava, ihned běží do domácí lékárničky, aby si snědli další lék na bolest. Jestliže máte i Vy doma takového partnera, který se cpe prášky proti bolesti pravidelně, pak se může dočkat toho, že si s ním příliš mnoho postelových radovánek neužijete. Pokud je to možné, měl by se muž okusit řešit bolest jiným způsobem, než** léky proti bolesti**, např. přírodní cestou pomocí léčivých čajů, masážemi, rehabilitací nebo studených obkladů.

Nešišlejte v posteli

Co každopádně utlumí sexuální touhu Vašeho partnera je, pokud na něj budete** v posteli šišlat** a mluvit s ním jak s malým dítětem. Tím zaručeně jeho vzrušení opadne, pokud se mu vůbec podařilo se vzrušit. Nebo myslíte, že muž dá raději přednost ušišlané slečně nebo dospělé a sebevědomé ženě, která ví, co v posteli chce? Nejen šišlání, ale také hra na malé dítě nebo nošení růžového oblečení včetně spodního prádla s obrázky, dokážou zkazit a pohřbít jakoukoliv mužovu erotickou fantazii.

Velké množství alkoholu u muže

Jistě Vás nepřekvapí informace, že čím víc alkoholu, tím slabší sexuální výkon v posteli. U ženy přemíra alkoholu nenadělá v posteli při sexu takovou paseku, jak je tomu u muže. V případě, že se příliš opije muž, veškerá zábava v posteli s ním končí. Nečekejte, že Váš partner pod vlivem alkoholu předvede nějaký super výkon, na který budete ještě dlouho vzpomínat. Muž pod vlivem alkoholu má problémy se vůbec vzrušit, a pokud se mu penis postaví, nebude to dlouho trvat, co opět ochabne. Alkohol totiž** sexuální touhu** a vzrušení velmi výrazně utlumuje. Sexuální aktivita muže při přemíře alkoholu v krvi klesá.

Historky o sadomasochistických praktikách

Říká se, že čím zkušenější žena, tím pro muže lépe. Že muži mají rádi starší a zkušené ženy, které si dokážou sex vychutnat, jak se patří. Je ale pravdou, že mnoho mužů, a především těch mladších, dokáže odradit výrazně zkušená žena, zvláště v případě, když začne povídat o zálibách v zvláštních a netradičních praktikách, např. o sadomasochismu. Pokud muž uslyší od ženy, že své partnery ráda** bičuje, svazuje a poutá,** je velmi pravděpodobné, že to jeho sexuální touhu dozajista utlumí. Není totiž moc mužů, kteří by tyto sexuální praktiky vyznávali a chtěli je za každou cenu vyzkoušet.

Nezatažené okno

Možná Vám to bude znít divně, ale muži se rádi milují v soukromí. Rozhodně je neláká sex někde, kde by mohli být rušeni nebo viděni jinými lidmi. Proto pokud nechcete svého milence rozhodit a užít si sex, jak se patří, zatáhněte žaluzie nebo se s ní uchylte do míst, kde nebudete nikým rušeni a kde na vás nebude odnikud vidět.

Povídání o porodu a o dětech

Řečmi o dětech a porodu odradíte zaručeně snad každého muže. Milenci nemají zájem v době, kdy se můžou věnovat sexu, poslouchat, jak to vypadá, když žena rodí, jak je to bolestivé, nebo poslouchat historky o malých dětech, byť se ženě zdají zábavné. Jestliže jste poznala muže, se kterým se začínáte oťukávat, rozhodně hned nezačínejte vést monology na téma, kolik byste chtěla dětí, že už jste dost stará na to, abyste nějaké to dítě měla a že doufáte, že porod proběhne bez problémů. Většina mužů se totiž vázat nechce, a pokud ano, tak rozhodně ne na začátku vztahu. Proto o svých plánech pomlčte, jinak zájem o Vás a o sex s Vámi rychle u muže opadne.

Nedostatečná hygiena

Co zaručeně muži na vzrušení nepřidá, je nedostatečná osobní hygiena. Zde to snad ani třeba více komentovat, každý ví, o čem je řeč. Žena, která nevoní, nebo v horším případě, která zapáchá, nemůže být pro žádného muže přitažlivá. Jestliže se tedy chystáte do postele s mužem, dejte si záležet na tom, abyste byla opravdu voňavá. Dopřejte si před sexem dlouhou sprchu, oholte se, použijte voňavé sprchové mýdlo, příjemný parfém nebo lehkou toaletní vodu a vyčistěte si zuby. Pokud se lehce nalíčíte, nic tím nezkazíte. Budete pro muže přitažlivá. V opačném případě, pokud by Vám zapáchalo z úst nebo jste mu celkově nevoněla, bude jeho sexuální apetit tatam a nepočítejte, že se s Vámi bude chtít příště sejít.

Nemluvte o úklidu a dalších domácích pracích

Při sexu jde muži skutečně o sex. Nechce při něm rozebírat úklid, praní, žehlení a jiné domácí práce. Ostatně tyto záležitosti nechce rozebírat ani v době, kdy se zrovna nemilujete. Nemyslete si, že tím, že se s partnerem pomilujete a uspokojíte ho dle jeho představ, že se Vám bude hrnout do mytí nádobí. Pouze ho tím odradíte od dalšího sexu s Vámi a přivodíte mu problémy s erekcí. Plánování práce a rozpravy o nich si tedy příště nechejte na pozdější dobu a v posteli se věnujte výhradně jen sexu.

Nesrovnávejte ho s jiným partnerem

Nikdy svého milého nesrovnávejte s někým, koho jste měla před ním. Nikdy nesmíte říct, že Váš ex byl v tom a v tom lepší. Tím dokonale pohřbíte celou** erotickou atmosféru** a to nejen pro tuto chvíli, ale i do budoucna. Srovnávání s bývalými partnery či milenci totiž Vašeho současného zaručeně odradí od jakékoliv jeho snahy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9508 (magazinerotika.cz#302)


Přidat komentář