Nejlepší milostné pozice pro společný orgasmus

Pokud chcete dosáhnout s partnerem společný orgasmus, není dobré ponechávat vše náhodě. Naopak je důležité snažit se a svá těla sladit tak, abyste se vytoužené odměny dočkali ve stejný okamžik.

Společný orgasmus a chemie těla

Veškerá snaha o společný orgasmus může být zbytečná, jestliže nebudete znát rady, jak ho docílit. Společný orgasmus není nic nemožného, pokud se budete řídit základními pravidly a neponecháte nic náhodě. Jestliže máte to štěstí, že Vaše partnerka vyvrcholí téměř pokaždé společně s Vámi, pak je velmi pravděpodobné, že to na Vás pouze hraje a orgasmu nejspíš opět nedosáhla. Společný orgasmus není nic běžného a je potřeba se s partnerem dokonale sehrát, aby se Vám podařilo jeho společného dosažení. Společný orgasmus je považován za vrchol sexuálního souznění. Ovšem trefit se do orgasmu partnerova je někdy naprostá věda. Snadněji dosahují společného orgasmu ty páry, kde ženě nedělá žádný problém dosáhnout vaginálního orgasmu. Vzhledem k tomu, že těchto žen je opravdu jen malé procento, musí si většinou ženu při souloži dopomoci ještě ručním drážděním klitorisu, případně dalších erotogenních zón.

Jak dosáhnout společného orgasmu?

Dle studie, která byla na toto téma provedena v USA, je společný orgasmus spojován se silným partnerským vztahem stejně jako se šťastným pohledem na život. Partnerská dvojice se musí dokonale znát, věřit si a být spolu šťastná. I přesto se však musí oba partneři hodně snažit, neboť nic není zadarmo. Co je potřeba udělat proto, aby milenci zažili společný orgasmus?

Začněte masturbovat

Jestliže chcete dosáhnout orgasmu společně s partnerem, pak získejte náskok. Začněte se vzrušovat samy. A to ještě dřív, než se s partnerem přesunete do ložnice. Stačí 5 minut. Začněte přemýšlet o sexu, myslete na to, co Vás vzrušuje a co Vás dokáže přivést k orgasmu. Muži většinou náskok nepotřebují. Obecně dosahují orgasmu snadněji, než ženy. Ženský orgasmus naproti mužskému začíná v hlavě. Myšlenky jsou skutečně mocné Dávají signály ženským hormonům, které zvyšují průtok krve vulvy. Ta se stává citlivější a připravená na sex. V okamžiku, kdy dojde k naladění ženy na orgasmus, musí si dát pozor, aby nebyla rušena jinými vlivy a jakkoliv rozptylována. Proto se doporučuje mít vypnutý mobilní telefon nebo zajistit, aby domů nepřišla nečekaná návštěva, atd. Je nutné se soustředit pouze na vzrušení, na touhu a na dosažení orgasmu.

Žena by neměla čekat na muže

Muži dokážou vyvrcholit téměř kdykoliv. Rozhodně jednodušeji, než ženy. Pokud vidí, že již žena spěje k orgasmu, většinou dosáhnou orgasmu téměř hned. Pohled na vzrušenou ženu, která již co nevidět vybuchne, je totiž šíleně vzrušuje. Žena potřebuje pro dosažení orgasmu více času. Proto ženám tolik záleží na milostné předehře. Právě proto se doporučuje, aby se žena před sexem naladila sama. Buď masturbací, nebo myšlenkami. Muž by měl udělat vše proto, aby svoji partnerku přivedl do maximálního vzrušení, ale on sám zatím zůstal klidný. Muži totiž poté může trvat pouze pár vteřin, než se jeho penis ztopoří a dalších pár vteřin, než ejakuluje.

Jaké milostné pozice jsou nejvhodnější pro dosažení společného orgasmu

Pro dosažení orgasmu je nutné zvolit vhodnou pozici. Je těžké dosáhnout orgasmu při jakékoliv milostné poloze. Proto je vhodné o poloze dopředu přemýšlet, máte-li záměr dosáhnout společného orgasmu.

Milostná poloha „Na koníčka“

V okamžiku, kdy je žena ve varu, je vhodné upřednostnit takové milostné polohy, při kterých bude docházet k dráždění klitorisu. Většina žen totiž k dosažení orgasmu** stimulaci klitorisu potřebuje.** Jen malé procento žen dokáže vyvrcholit vaginálně, tedy stimulací bodu G. Proto je velmi vhodnou milostnou polohou tzv. na koníčka. Žena může po nasednutí místo pohybů nahoru a dolů vyzkoušet posuny dopředu a dozadu, při kterých je stimulace klitorisu největší. Při sexu je nutné sledovat všechny reakce partnera. Jestliže na něm vidíte, že orgasmus je v nedohlednu, je potřeba přibrzdit své vášně a myslet na něco jiného, abyste oddálili své vyvrcholení. Naopak pokud poznáte, že se partner blíží k orgasmu, pak se mu snažte přizpůsobit.

Milostná poloha zezadu

Tato poloha je opět vhodná pro dosažení společného orgasmu. Při této poloze může muž stimulovat nejen ňadra, ale také klitoris a žena dosáhne rukou na partnerovi varlata, jejichž drážděním může rovněž i ona dopomoci partnerovi k vyvrcholení. Při této poloze může muž dráždit klitoris nejen rukou, ale také různými** erotickými hračkami**, jako např. masážním vibrátorem nebo speciálními nástavci na prsty, které seženete v sexshopu.

Milostná poloha zboku

I tato poloha je přímo stvořená pro** dosažení společného orgasmu**. Partneři leží oba na boku, žena zády k partnerovi. Muž může mimo soulož opět stimulovat všechna citlivá místa ženy a zároveň i dobře přirážet penisem dle potřeby partnerky.

Jaký průnik penisu je nejvhodnější ke společnému orgasmu?

Společný orgasmus lze docílit i vhodnou kombinací intenzity průniku. Mělké průniky stimulují citlivou oblast kolem klitorisu a tlumí vzrušení muže. Zatímco pokud muž bude přirážet hluboko, bude dráždit špičku penisu a rychleji vyvrcholí. Tudíž při poloze na koníčka může žena určovat, jak potřebuje, aby partner s orgasmem počkal. Muž si však může sám pohlídat, aby nevyvrcholil, jestliže jeho partnerka k orgasmu ještě nespěje. Může upravit hloubku průniku a přizpůsobit pronikání svým i partnerčiným potřebám.

Jak při sexu komunikovat?

Komunikace je při sexu velmi důležitá. A u společného orgasmu obzvlášť. Pokud je jeden z partnerů** již připraven k orgasmu**, pak je nutné, aby to druhému partnerovi naznačil sténáním, gestem nebo mu to přímo řekl. Tím bude druhý partner vědět, že má např. přidat na tempu nebo naopak zpomalit, pokud mu partner řekne, že se orgasmus ještě neblíží. I toto je nutné v posteli natrénovat.

Co když se společný orgasmus nedaří?

Zkoušíte všechno možné a stále se Vám nedaří dosáhnout orgasmu zároveň v jeden okamžik? Nic se neděje. Nemilujete se snad naposledy, tudíž můžete trénink na pár týdnů vynechat a poté se k němu opět vrátit. Můžete vyzkoušet** společnou masturbaci.** Třeba zrovna při ní dosáhnete společného orgasmu a pak už to bude jen krůček k tomu, abyste vyvrcholili i** při souloži.** A pokud to nejde ani při masturbaci, ani v tomto případě svět rozhodně nekončí. Prostě a jednoduše bude první jeden z Vás a až pak ten druhý. Důležité je, že Vám to po** sexuální stránce klape,** a že je Vám spolu dobře. Vždyť dosahování společného orgasmu není nic, bez čeho by se partneři nemohli obejít. Je to jen jakýsi bonus, něco navíc. A pokud se Vám nebude dařit jej dosahovat delší dobu, máte alespoň důvod se pořád a pořád milovat a snažit se o dosažení shody. I pouhý trénink posiluje vztah. Naučíte se tak lépe poznávat reakce těla svého partnera a Vašemu vztahu to jistě prospěje a utuží ho.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9513 (magazinerotika.cz#324)


Přidat komentář