Mokrý orgasmus

Pokud jste někdy zažili mokrý orgasmus, zřejmě na něj nezapomenete do konce života. A nezáleží na tom, zda jste muž, který byl mokrému orgasmu u své partnerky přítomen, nebo žena, které se podařilo tohoto orgasmu dosáhnout.

Neskutečně silný orgasmus může být zakončený výstřikem čiré tekutiny, na což se Vám opravdu nemusí povést do konce Vašeho života zapomenout. Alespoň tak jej popisují ti, kteří jej zažili, ať už jako aktéři, kteří ženu k takovému orgasmu přivedli, nebo samy ženy, které jej prožily. Mokrý orgasmus představuje pro muže úžasný pocit. Líbí se jim hned z několika důvodů. Tím prvním je skvělý pocit, kdy muž ví, že se mu povedlo svou partnerku tak dokonale přivést k orgasmu a že tedy uspěl. Zde nemusí pochybovat, zda žena orgasmus předstírá nebo ne. Důkaz je jasný. Mokrý orgasmus vzhledem ke své síle pomáhá i při samotném milování, kdy díky pevným stahům je** penis uvnitř vagíny** obemknutý, pevně stisknutý a nadále** stimuluje ztopoření**. Celá vagína i její okolí je velmi zvlhčené, což ocení oba milenci, neboť nemusí používat lubrikační gely ani si jinak ke zvlčení pomáhat.

Z historie mokrého orgasmu

Klíčem k** mokrému orgasmu** je stimulace bodu G. Ženská ejakulace není žádným výmyslem. Dokonce byla údajně velmi dobře známa už čínským taoistům a to již ve čtvrtém století našeho letopočtu. O ženské ejakulaci je psáno i v Kámasútře, a popisuje ji i Aristoteles a Galén.

Jaké jsou podoby orgasmu?

Klíčem k jeho dosažení je stimulace G bodu. Takto se totiž muži podaří ženu přivést nejčastěji k** mokrému orgasmu**. Jde o orgasmus zcela odlišný od vyvrcholení, kterého žena dosáhne drážděním klitorisu nebo vagíny. Některé ženy ale dokážou prožít mokrý orgasmu i při běžném pohlavním styku. Přesto ne každá žena dokáže dosáhnout takového orgasmu, na jaký jste zvyklí nebo který jste již někdy viděli v pornofilmu. Každá žena při vyvrcholení vyměšuje určité množství čiré tekutiny. Většinou se však jedná o velmi malé množství** poševního sekretu**, který pouze zvlhčí ženské genitálie a muži tento stav ani příliš nezaznamenají. Někteří se domnívají, že tekutina, která ženě z vagíny stříká, je moč. Proto se ženy, které jsou schopné takto ejakulovat, kolikrát za tento projev absolutního vzrušení a uspokojení stydí.

Jak dosáhnout mokrého orgasmu?

I když jsou ženy, kterým se podaří dosáhnout ejakulace stimulací klitorisu nebo za využití jiných erotických hrátek, dle sexuologů je naprosto nejjistějším způsobem dosažení ejakulace dráždění bodu G s pomocí prstů. Před samotným zahájením dráždění G bodu se doporučuje dráždit i klitoris, který je velmi citlivý. Můžete jej začít dráždit orálně nebo prsty, záleží na vás. Jakmile je žena vzrušená, přichází na řadu bod G. Vsuňte do vagíny dva prsty a otočte dlaň směrem k břichu partnerky. Asi 4 cm od poševního vchodu byste měli nahmatat malou podkožní bulku, což je onen bod G. Na tento bod se zaměřte a masírujte jej. Druhou rukou, kterou máte dosud volnou, začněte jemně tlačit na oblast mezi pupíkem a venušiným pahorkem. Tím totiž celkovou stimulaci výrazně zintenzivníte. Jestliže se Vám tímto způsobem opravdu podaří přivést partnerku k mokrému orgasmu, sami se přesvědčíte, jak dokonalý pocit můžete zažít. Mokrý orgasmus je doprovázen výstřikem tekutiny.

Jak k výstřiku dochází

Je velmi zajímavé, že k výstřiku nedochází současně s orgasmem, ale několik okamžiků před ním. Nejde o moč, i když tak mokrý orgasmus vypadá. Mokrým orgasmem je čirá tekutina, která nijak nezapáchá. Žena má při mokrém orgasmu pocit, že se jí chce močit a ze začátku tato ejakulace údajně trochu pálí a někdy může i mírně bolet. Pokud to ale žena vydrží, dostaví se během pár chvilek očekávané stříkání.

Zkušenosti párů s mokrým orgasmem

Některé milenecké páry rády zkouší nové věci a jejich pozornosti neunikla ani možnost přivést svou partnerku k ejakulaci. Někteří z nich uvádí, že se jim mokrého orgasmu u partnerky podařilo dosáhnout i v okamžiku, kdy žena ležela na boku. Jiné páry byly úspěšné pouze, když žena ležela na zádech a partner dráždil současně bod G a klitoris. Některým párům se podaří docílit mokrého orgasmu pokaždé, jiným pouze výjimečně, nebo dokonce vůbec. Dosáhnout mokrého orgasmu není až tolik snadné, jak se může zdát. I na internetu se můžete podívat na navádějící videa, kde je tato technika přímo ukázána. Mnoho mileneckých dvojic přesto, že postupovalo dle instruktážního videa, nedocílilo** mokrého orgasmu.** Problém může nastat hned v úvodu pokusu, kdy se muži nepodaří najít bod G. Ženy, které dosáhly mokrého orgasmu, shodně tvrdí, že jde o nadprůměrný orgasmus, který je zcela jiný, než klasický orgasmus, kterého dosáhnete stimulací klitorisu. Pokud již žena mokrý orgasmus někdy zažila, je velká pravděpodobnost, že jej zažije opět, bude-li se muž snažit stejně, jako prvně. Údajně když už se jednou mokrý orgasmus rozjede, je možné jej opakovat mnohokrát za sebou. Jestliže ale není žena v psychické pohodě, pak jí nepomůže ani převratná prstová technika jejího přítele a výsledek není rozhodně zaručený.

Jak silný může mokrý orgasmus být

Množství tekutiny, které doprovází mokrý orgasmus, je velmi různé a individuální. Nezáleží jen na konkrétní ženě, ale i na konkrétním orgasmu u dané ženy. Podle výzkumů ženy při ejakulaci produkují asi tři až patnáct ml tekutiny. Jen pro srovnání, abyste měli představu, muži při ejakulaci vyprodukují 0,2 až 6,6 ml. Mokrý orgasmus se liší také proudem, kterým čirá tekutina vystříkne. Ejakulát může jen z vagíny vytéct, nebo může stříkat až desítky centimetrů vysoko.

Nezaměňujte mokrý orgasmus za moč

Rozhodně se nejedná o moč, i když mokrý orgasmus tak vypadá. Aby bylo tvrzení, že jde o moč vyvráceno, bylo provedeno několik laboratorních rozborů, při nichž bylo zjištěno, že se jedná o** čirou nebo mléčně zabarvenou tekutinu**. Tato obsahuje sacharózu, fruktosu, kyselinu fosforečnou, kreatin a moč, která je zastoupena pouze ve stopovém množství. Během jednoho orgasmu může partnerka vystříknout až dva decilitry. Mokrý orgasmus je bez zápachu a bez chuti. A po zaschnutí nezanechává vůbec žádné stopy, na rozdíl od** mužského ejakulátu.**

Kolik žen je schopných dosáhnout mokrého orgasmu

S mokrým orgasmem se dle průzkumů setká pouhých 30 % všech žen. Některá z nich zažije mokrý orgasmus pouze jednou za život, jiná opakovaně, některá pouze díky jednomu konkrétnímu typu dráždění. Jsou i ženy, které mokré orgasmy prožívají pokaždé. Některé jsou za ně šťastné, jiné se za ejakulaci stydí. Ty ženy, které takový orgasmus nikdy nezažily, nemusí patřit k těm, které zkrátka nemají to štěstí, protože jejich tělo není na tento druh orgasmu připravené. Často totiž doplácí na to, že jejich partner není schopen najít** bod G**, nebo neví, jak na jeho stimulaci, a proto jsou o tento prožitek ochuzeny.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9490 (magazinerotika.cz#199)


Diskuze a zkušenosti

Armando | 23.09.2013 15:55
Re: Mokrý orgasmus S partnerkou u které jsem zažil mokrý orgasmus jsem se setkal náhodně. Po příjemné večeři jsme šli na hotel, kde jsem s ní při klasickém sexu tento druh orgasmu zažil bez zvláštní stimulace. Myslím, že je vše závislé na dané situaci a na ženě samé a hlavně její dispozici.

Karel | 02.01.2017 19:49
S mokrým orgasmem jsem se setkal až u mé přítelkyně a v 53 letech a povím vám je to nádhera jsem z toho unešen a miluji to.

Jana | 05.12.2017 19:50
Já jsem se k mokrému orgasmu přivedla několikrát sama. Je důležité znát svoje tělo a vědět, kde je přesně to místo, které když stimulujete, vytváří příjemný pocit na čůrání. Žena musí být naprosto uvolněná, ničím nerušená a už po dostatečně dlouhé předehře. A nejlépe již po orgasmu, tim se pánev dokonale uvolní což je základní předpoklad úspěchu. Je důležité vědět, že žena musí umět výstřiku trochu napomoci a v okamžiku, kdy doslova v poštěváčku cítí pocit na moč, nebat se, uvolnit pánev a zatlačit jako kdyby tekutinu chtěla vytlačit. První výstřik muže být velmi slabý, druhý už je o poznání silnější, třetí může být ještě silnější. To vše za stálé stimulace bodu G. Byla jsem úplný začátečník a toto jsem nečekala. Při dalším pokusu jsem zažila 9 výstřiků vždy po třech ve třech vlnách. Výstřiků může být i 15


Přidat komentář