Milování ve vodě

Milujete se převážně v ložnici v posteli? A i když je to bezpochyby příjemné, nepociťujete již tak trochu nudu? Chcete se cítit jako ryby ve vodě a okusit nevšední milování ve vodním prostředí? Pak jsou Vám určené následující řádky.

Možná si říkáte, že na sucho se prakticky nemilujete, protože používáte různé zvlhčovací, lubrikační přípravky. Přeci jen se však jedná o náhražku, něco nepřirozeného, nemyslíte? V případě vody si však nemusíte hrát na něco nepřirozeného. Na vodní prostředí jste bezpochyby zvyknuti. Můžete ho využít nejen ve spojení s očistou, umytím, ale i pro mnohem příjemnější a slastnější pocity.

Milování v moři

Dovedete si představit lepší romantickou scénu, než šumící příboj moře, kdy se vlny s menší, či větší razancí dostávají k pobřeží, kdy Vy a Váš protějšek ležíte v objetí na prohřáté písčité pláži a něžně se líbáte? Pouze u líbání však zůstat nemusíte. Nebude-li v dohledu nikdo další, můžete ze sebe pomalu, či divoce, netrpělivě svléknout oblečení a ponořit se víru milostné vášně. Žádná hudba, ani předehra v podstatě nemusí být. Vše za Vás obstará prostředí přírody, které není nijak vyumělkované, a přesto jedinečné, výjimečné s nádechem tajemna a opojení. Na druhou stranu však čekat třebas rok, nebo i déle, abyste se mohli pomilovat u moře, či přímo v moři, Vám bezpochyby stačit nebude. Milování u moře tak berte jako výjimečný zážitek, který si můžete dopřávat plnými doušky vždy o Vaší dovolené. I když moře jen těžko nějakým způsobem nahradíte, přesto máte řadu možností, jak využít vodního živlu, byť ne přírodně slaného.

Milování pod jemnou vodní sprškou

U dovolené ještě můžeme zůstat. Když si vybíráte místo Vaší dovolené, respektive pak ubytování, čeho si všímáte? Není jeden z Vašich parametrů prostředí, kde se nachází toaleta, koupelna? Její ladění ostatně o mnohém vypovídá. Mnohdy je hotelová koupelna luxus sama, kdy nás přímo zve k relaxaci, odpočinku a sladkému nicnedělání. Ovšem nejen relaxaci se můžete oddávat. Stojí za to vyzkoušet i mnohem příjemnější pocity relaxace, uvolnění, než jen slastné ležení ve vodě plné voňavé pěny. Nechte dveře koupelny pootevřené, a dejte Vašemu protějšku najevo, že může vstoupit. Ani ne tak snad, že by si jen umyl ruce, ale spíše se k Vám přidal. Atmosféru, kterou doplňuje měkký svit svíček, ho nenechá na pochybách, že jste naladěna na romantickou notu. Připadá-li Vám však vana příliš nepohodlná, malá, pak můžete vyzkoušet sprchu, kdy její dopadající kapky na Vaše tělo, můžete pociťovat smyslně. S každou dopadající kapkou, jakoby se do Vás vlila další a další sílící energie vzrušení. Spalující touhu můžete pak ukonejšit v objetí s Vaším protějškem. Na rozdíl pak od moře, prostředí koupelny pro erotické hrátky si můžete užívat během celého roku.

Milování ve vířivce

Milování ve vodě nabízí tolik možností. Rozhodně Vás hned tak nezasáhne vlna stereotypu. Kromě prožívání slastných okamžiků v hotelové, nebo Vaší vlastní koupelně, určitě stojí zato vyzkoušet i prostředí vířivky. Může se jednat o bazének, nebo vířivou vanu. Při modernizaci, rekonstrukci koupelny si můžete dopřát tohoto luxusu, a místo klasické vany si připlatit a investovat do vany vířivé, či rovnou vířivky, máte-li v prostředí Vašeho domova, či na zahradě potřebné místo. Nemusíte však čekat, než se rozhodnete pro zmíněnou rekonstrukci, či „jen“ výměnu vany. Nemusíte být ani odkázáni na úpravu Vašeho domova. V prostředí Vašeho bydliště možná najdete wellness centrum, které disponuje vířivou vanou, a nabízí i pronájem vířivky. Zde pak budete mít jistotu, že se k Vám nikdo třetí, či dokonce čtvrtý, pátý nepřidá, a Vy budete mít se svým protějškem naprosté soukromí.

Proudy vířivky Vás budou jemně masírovat

Jen si to představte, jak se ponoříte do vody plné bublinek, kdy jednotlivé proudy Vás budou masírovat na těch místech, kde zrovna budete chtít, a s intenzitou, která Vám bude příjemná. Chybí Vám ještě něco pro jedinečnost okamžiku? A co si objednat, či vzít s sebou vychlazenou láhev šampaňského se sklenkami. A pokud budete mít čerstvé jahody, nebude to mít bezpochyby žádnou chybu. Pohodlně se natáhněte, zavřete oči, a nechte se oddávat sladkému snění. Bublinky, jak ty vodní, tak šampaňské Vás za chviličku natolik uvolní, a naladí, že se budete chtít k protějšku přitulit, a být v jeho blízkosti. Nemusíte však zůstat jen u „pasivního“ objetí. Vždyť sundání plavek bude tak rychlé, a tak lákavé.

Milování v bazénu

Ne každý se může pochlubit pozemkem, kde si může nechat zbudovat bazén. Patříte však k těm, kteří tu možnost mají? Místo pěstování brambor, ředkviček, červené řepy, kedluben, jste se rozhodli pro relax místo další dřiny, které beztak máte dost z práce a starosti o domácnost, a kolem domova? Určitě jste udělali správný krok. Bazén Vás totiž jemně přinutí k vyvinutí sportovní aktivity. A nemusí to být zrovna jen plavání. I taková vodní bitva, ze které nevyjde nikdo suchý, Vás jaksepatří protáhne, přivede na jiné myšlenky. Bazén však nemusí být jen o aktivitě tohoto druhu. Můžete ho využít také pro milostné chvilky s Vaším protějškem. Nejste však zrovna typem, který by chtěl tzv. šlapat vodu, a pouštěl se do krkolomných akcí? A co vyzkoušet nafukovačku, či kruh, či člun? Nuda to zcela jistě nebude. Pokud si však zakládáte na předtím umě udělaném účesu, pak nebuďte zaskočeni, že s jeho úpravou budete muset zase začít od začátku. Bude však záležet na Vašich prioritách. Stačí si jen položit otázku, zda se pyšnit dobře vypadajícím účesem, nebo si dopřát uvolnění a slastné pocity.

Případná rizika při milování ve vodě

Budete-li se milovat ve vodě ve Vašem prostředí, tj. nebudete využívat vířivky, vířivé vany, bazény hotelů a dalších komplexů, nemusí Vám prakticky hrozit žádné nebezpečí, díky kterému byste pak pociťovali nepříjemné pálení, svědění apod. Pokud se rozhodnete pro sexuální dovádění v cizím prostředí, kde je sice hned na první pohled vidět, že čistota je u nich na prvním místě, můžete si přivodit i nějakou tu infekci. To, že voda, samotný bazén, vířivka, vypadají čistě, může být také způsobeno dezinfekčním prostředkem, který je třeba nedokonale spláchnutý, a moc neprospívá lidské pokožce, natož jemné sliznici.

Kondom při vodním milování

Zde se pak nabízí využití ochrany v podobě kondomu, a to nejen pánského, ale i dámského. A jak je to s milováním v moři? Zde rozhodně nenajdete žádnou desinfekci, která by Vám mohla způsobit z ní vyplývající potíže. Pokud byste milovali na pláži, v těsné blízkosti moře, pak Vám může do jisté míry připadat nepohodlné, nekomfortní, když dojde na spojení slaného moře a jemného písku. Záleží i tak trochu na Vaší šikovnosti. Písek jistě bude prakticky všude po Vašem těle, ale rozhodně ho nemusíte mít všude. Tedy i na Vašich intimních místech.

Varhánky na prstech Vás neminou

Kdo by nezaznamenal, že když je delší dobu ve vodě, tak najednou jeho kůže začne měnit svůj vzhled. Nejvíce můžeme zaznamenat vznik tzv. varhánků na rukou, prstech. To však ničemu nevadí, protože za malou chvíli po tom, co se osušíte, natřete výživným, hydratačním tělovým mlékem, budou varhánky ty tam. Takže není vůbec důvodu k panice, pokud při Vašich milostných hrátkách se tak trochu zapomenete, a budete v bazénu, vířivce, či vaně poněkud déle, než jste možná předtím zamýšleli.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9476 (magazinerotika.cz#129)


Přidat komentář