Milování ráno a večer

Máte pocit, že mnohdy chybí ten správný čas pro milování? V pracovní dny ráno spěcháte do práce, a večer častokráte doslova padáte únavou do postele? A o víkendu zase nevíte, kterým restům se dříve věnovat?

 

A když již zrovna máte sílu, chuť, volno na milostné hrátky, ať už ráno, nebo večer, tak zase nemůže partner/ka? A tak plyne den za dnem, kdy můžete také zjistit, že se milujete s protějškem ne pravidelně, ale spíše sporadicky. Věřte však, že v tom rozhodně nejste sami. Otázku, kdy se milovat, abyste si mohli sex skutečně užít, a ne si jen odškrtnout, že máte „splněno“, řeší nejeden pár.

Partnerská souhra při sexu

Život ve dvou přináší slasti, ale jak již to tak bývá, tak i strasti. Strasti se mohou týkat různých oblastí, sex nevyjímaje. Výše uvedené se může pro nezasvěcené zdát jako malichernost, která nemůže nijak zásadně ovlivnit sexuální, potažmo celkový vztah dvou jedinců. Ti, kteří se však potýkají s nedostatkem sexu, či ne zrovna kvalitním, naplňujícím, mohou vidět situaci jinak. Když může, či chce jedna strana, ale druhá ne, a tento stav nějakou dobu trvá, pak lze s největší pravděpodobností očekávat potíže.

Lepší milování – ranní, večerní

Které** milování** nám může přinést více slasti, ranní, nebo večerní? Vždy záleží na úhlu pohledu, a individuálních potřebách, možnostech partnerů. Nelze ani říci, že by někteří partneři vždy preferovali milování ráno, a jiní zase večer. Stereotyp může potkat každý pár, nehledě na to, které milování, v jakou denní, či večerní dobu, upřednostní. Není od věci také příliš neplánovat. Držet se striktně zavedeného je mnohdy ubíjející, a vztahu, jako takovému, může spíše uškodit, než mu přinést výhody. Jak je to však se vzrušivostí, prožitkem u ranního a večerního milování? Které nám poskytne více zážitků, prožitků?

Ranní mužská erekce

Muži mívají po ránu erekci, která nemusí být zákonitě spojena s tím, že by jejich sny, které se jim zdály, byly plné erotiky. Důvodem ranní erekce ani nebývá to, že se muž probudí, pohlédne na partnerku, a celý se z ní vzruší. Ranní erekce je především dána plným močovým měchýřem. To však ještě neznamená, že by nebylo možné erekci využít k milostným hrátkám, spíše naopak.

Výhody ranní erekce

Pokud má muž problémy s erekcí, jako takovou, pak mu ranní „samovolná“ erekce může tzv. hrát do karet. A rozhodně by byla v tomto případě škoda, kdyby ji nevyužil. Nemusí se nijak stresovat, upínat myšlenky na to, zda vůbec bude schopný sexu. Ranní erekce mu to umožní, bude-li ji mít. A pokud bude i partnerka připravena na milování, nebude to brát, jako nucení, nátlak, mohou si vzájemně připravit krásný start do nového dne.

Ranní milování odmítané něžným pohlavím

Kam směřují Vaše první kroky, když se probudíte? S největší pravděpodobností to bude koupelna a toaleta. A činnosti, které v uvedených místnostech děláte, respektive absence těchto činností, bývá častým důvodem, proč nebývá ranní milování převážně ze strany něžného pohlaví příliš vítané. Ono, co si budeme povídat, přitulit se k protějšku, kterému nevoní zrovna z úst, do toho se mohl přes noc zpotit, a ani intimní partie zrovna nevoní „po fialkách“, není moc erotické a vzrušující. Možná, že na dané nehledí, překousnou páry, které jsou na vrcholu zamilovanosti. Ovšem, nejen mužova „vůně“ neodrazuje něžné pohlaví od ranního milování. I žena sama, když se necítí „čistá“, upravená, potažmo přitažlivá, se do sexu dobrovolně nehrne. A tak, a to platí především pro pány, chcete-li mít ranní milování, pak je nutné trochu toho plánování, správného načasování, možná však ve větším měřítku, než večer. Krkolomně totiž odběhnout do koupelny, rychle tam spáchat hygienu, může působit rušivým dojmem. A kouzlo ranního milování bude ta tam, stejně tak jako případná ranní erekce.

Ranní milování bez líbání

Pokud byste si udělali malý miniprůzkum v oblasti líbání, kdo se častěji, respektive raději líbá, pak to jsou zcela jistě ženy. Z toho i jednoduše vyplývá, že ženy mají rády hlazení, mazlení, milostnou předehru před samotnou souloží. I muži se rády líbají, a to především na začátku vztahu. Pak se spíše líbání přesouvá na lípnutí pusy. Jsou sice výjimky, ale v požadavcích líbání, a zálibě v líbání, vede něžné pohlaví. Pokud bychom se pak vrátili k rannímu milování, tak muži svým způsobem se nebudou cítit nijak ochuzeni, protože líbání ani tak nevyžadují. Něco jiného je to však pro ženy. Takové ranní milování bez líbání by pak mohly brát jako zautomatizovanou činnost, ke které „musí“ dojít.** Ranní milování** pak může místo prožitku navíc, pomalu začít způsobovat potíže ve vztahu, kdy se mužům bude ranní milování líbit, ženám naopak ne, a ocitnou se v roli, kdy jsou přemlouvány, nuceny, tlačeny do „něčeho“, co vlastně již nechtějí.

Příhodná doba pro ranní milování

Pokud by Vás lákalo** ranní milování**, a nechcete ho mít pokažené chybějící ranní hygienou, pak si trošku přivstaňte, a následně opětovně vklouzněte do postele k milovanému protějšku. A jak moc si musíte přivstat? Nebude to nijak drastické. Nejlepší čas na ranní milování je, jak jinak, těsně poté, co se probudíte, procitnete. Samozřejmě, můžete se budit i kolem páté, šesté, kdy jste navyklí vstávat do práce, či jste zrovna měli špatnou noc. Konkrétně je pak nejvhodnější doba mezi osmou až devátou hodinou ranní, plus minus. Pokud však v tu dobu jste již dávno v práci, pak můžete nechat ranní milování na volné dny, víkendy, svátky, dny dovolené.

Výhody ranního milování

A proč se hrnout do ranního milování, kromě toho, že je možné využít mužovu ranní erekci? Ranní milování je skvělé v tom, že Vás doslova nakopne, kdy budete plni energie, což se pozitivně odrazí na práci, kterou bude vykonávat. Možná, že patříte k těm, kteří se ráno neobejdou bez ranní sprchy, která je vzpruží, osvěží, je jakousi drogou. Ranním milováním ještě znásobíte Vaši energii, kdy můžete využít příjemné kombinace milování, a následné sprchy. Váš pohled na svět bude o poznání příznivější, optimističtější, a to díky vyplavené hladině endorfinů.

Večerní milování

Milování večer je takovou klasikou, která „nepřekvapí“. Večerní milování však může být ještě více problematické na uskutečnění, než milování ranní, pokud Vás následující den čeká den pracovní. Ráno, i když ještě po probuzení nějakou dobu „spíme“, máme nejvíce energie. Oproti tomu ve večerních, nočních hodinách jsme spíše v minusových číslech, co se týká energie. Pracovní den je dlouhý, pak ještě následují činnosti doma, starost o děti, a do postele se dostaneme v pozdních hodinách. Často jsme natolik unaveni, že pomyšlení na sex, je pro nás nemyslitelné.

Výhody večerního milování

I když může být večerní milování problematické z hlediska uskutečnění, a vůbec vyvíjené sexuální aktivity, přináší nám možnost příjemného usnutí. Málokterý den nás nepotká nějaké to vypětí. To si s sebou pak často bereme i do postele, kdy ležíme a v hlavě si přemítáme, co se stalo, jak by se dané dalo udělat jinak apod. A tak můžeme usínat i půlhodinu, hodinu, či déle. Večerní milování Vás tzv. ukonejší, pomůže zbavit se vtíravých stresujících myšlenek. A co může být krásnější, než po milování moci usnout v náručí milovaného protějšku? U ranního milování to možné není, tedy pokud Vás nečekají pracovní, či jiné povinnosti.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9462 (magazinerotika.cz#85)


Přidat komentář