Milostné polohy podle typu penisu

Mužství - stále se v souvislosti s ním řeší otázka, zda má muž dostatečně velký penis pro sexuální uspokojení partnerky. Muž však může partnerce dopřát maximální sexuální zážitek nehledě na velikost a tvar penisu. Stačí si vybrat tu správnou polohu.

Mužský penis nedosahuje jen malé, průměrné, či nadprůměrné velikosti. V případě mužského penisu můžeme hovořit také o jeho průměru, tvaru, zakřivení. A právě veškeré uvedené parametry je třeba zohlednit při milování, respektive při výběru milostné polohy. Opravdu tak může platit rčení, že i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo. Nechcete-li zbytečně chybovat v milování, pak Vám mohou být ku prospěchu následující řádky. Inspirujte se jimi, a uvidíte, že příští milování nemusí vůbec skončit propadákem, neúspěchem.

Zvolení vhodné milostné polohy podle penisu

Mužský penis, nebo mužské přirození, či mužství, to je jen část označení, jež něžné pohlaví používá pro pojmenování mužské chlouby. Ženy se pak uchylují nejen k obecnému pojmenování penisu, ale i konkrétnějšímu, například korespondujícímu s jeho velikostí, průměrem, tvarem, zakřivením. Je prakticky jedno, jak bude žena partnerův penis nazývat, nebude-li muž označením ponížen, a nedostane-li se název i mimo domov partnerské dvojice. Ať už bude mít muž jakýkoli penis, může svoji partnerku dovést k vrcholné slasti. Prvním předpokladem je erekce, co do pevnosti a výdrže. Druhým předpokladem je eliminace předčasné ejakulace. A třetím předpokladem je zvolení vhodné milostné polohy, která by odpovídala mužskému penisu. Pojďme se tedy podívat na jednotlivé mužské penisy, a prozradit, která milostná poloha by pro ten který penis mohla být tou pravou milostnou polohou.

Když má muž široký penis

Již jsme si výše řekli, že penis nemusí být čistě jen dlouhý, ale také může být různého průměru. Jak je to v případě obzvláště širokého penisu? Nyní nebudeme nijak řešit to, zda je penis navíc dlouhý, nebo naopak krátký. Povětšinou jsou pak široké penisy spíše průměrné délky. Takový penis na první pohled může pro ženu vypadat jako hrozba. Žena, jakmile spatří penis značného průměru, se zalekne, a dost možná, že se od muž odtáhne. Muž by jí to však neměl mít nijak za zlé. Možná, že muž je hrdý na své mužství, které je možné označit za pořádného macka. Jenže ona hrdost může přijít vniveč, pokud se žena bude bát s mužem souložit, a k pohlavnímu styku vlastně nedojde. A proč by se vlastně měla žena obávat, proč by se měla od muže odtáhnout, když spatří jeho penis? Žena si totiž hned představí, jak se muž snaží do ní proniknout, kdy vchod její vagíny je příliš úzký na mužův široký penis. Ženu může podvědomě mezi nohama zabolet, protože si nedovede dost dobře představit, jak by muž mohl do ní své mužství dostat, natož s ním sem a tam pohybovat.

Široký penis – potřeba uvolnění

V případě, že je muž majitelem širokého penisu, je třeba jeho pozornosti a všímavosti směrem k partnerce. U širokého penisu je důležité, aby byla žena maximálně uvolněná. To dost dobře nepůjde, pokud bude tzv. v křeči stažená, a bude očekávat ne příjemný zážitek, ale bolestivý. Patřičnou uvolněnost u partnerky může muž dosáhnout tím, že se jí bude věnovat při předehře. I když řada mužů zrovna předehru nemusí, kdy ji považují za ztrátu času, nudu, pak muž s širokým penisem by neměl podceňovat účinek a přínosy milostné předehry. Předehra nemusí být jen o líbání, hlazení. Muž může partnerce připravit smyslnou koupel s pěnou, svíčkami, a přitom jí bude ve vaně jemně masírovat. Po koupeli, která by neměla být zase moc dlouhá, ani teplá, může následovat lehká večeře plná pokrmů s afrodiziakálním účinkem. Veškeré uvedené řekněme maličkosti ženu navnadí, uvolní, a připraví na milování.

Široký penis – milostná poloha na koníčka

Nejvhodnější milostnou polohou pro široký penis je taková poloha, při které může žena sama korigovat, jak moc rychle a hluboko bude mužův penis do ní pronikat. Takovým polohám se muži nijak nebrání, protože u nich je partnerka akčním článkem. Řada mužů naopak negativně přijímá skutečnost, když aktivním jsou jen oni, zatímco partnerka jen tak leží, sem tam vzdychne, a nijak se nezapojuje. Jednou ze základních poloh, kde může mít hlavní slovo partnerka je poloha na koníčka. Při uvedené poloze je zcela na ženě, jak moc mužovi dovolí, aby v ní byl.

Když má muž úzký penis

Opakem širokého penisu, je samozřejmě penis úzký. Takový penis může obrazně řečeno připomínat žížalku. Penis může také takříkajíc klamat tělem, kdy při pohledu na něj si partnerka může myslet, že sotva co ucítí. Úzký penis může vyvolat i pobavení v očích ženy, a zároveň smutek, protože se žena bude domnívat, že s takovým penisem sotva zažije spalující vášeň při milování. Smutku se však hned žena může zbavit, zvolí-li muž tu správnou polohu.

Úzký penis – poloha na břiše

V případě úzkého penisu by muž měl zapomenout na milostné polohy, u kterých dochází k širokému otevření vagíny ženy. Jedná se například o klasickou misionářskou polohu. Naopak vhodnou polohou může být například poloha na břiše. Svoji roli při této poloze budou hrát i partnerčiny stehna, která k sobě bude tisknout, čímž dojde k užšímu vstupu do vagíny. A pokud navíc bude partnerka stahovat poševní svalstvo, jako když se jí chce na malou, nemůže si pak nijak stěžovat, že by jí sex neuspokojil. I zde tedy hraje poměrně velká role partnerky. Bude-li žena něco namítat ohledně stahování dělohy, pak jí muž může objasnit, že dané dělá i pro sebe, kdy se pak v pozdějším věku nebude muset třeba vůbec potýkat s nekontrolovatelným únikem moči.

Když má muž dlouhý penis

A jsme u dlouhého penisu, kterého by chtěla snad každá žena spatřit a v sobě pocítit. Jenže, dlouhý penis může vypadat úchvatně jen do doby, než se muž rozhodne penis do partnerky dát celý, tj. až po kořen. Řada žen pak zažije nepříjemný, bolestivý zážitek. U dlouhého penisu by tedy muž měl naopak korigovat, kam až může zajít, což se nedozví, nedá-li mu partnerka jasně najevo, co cítí.

Dlouhý penis – obrácená misionářská poloha

Jakou polohu zvolit, aby se muž nemusel stále hlídat a kontrolovat, zda náhodou jeho dlouhý penis není na doraz? Pokud by se muž stále hlídal, pak si milování moc neužije. Vhodnou polohou, která zabrání vniknutí celého penisu je poloha misionářská. V tomto případě však na zádech nebude ležet žena, ale muž. Díky tomu, že bude žena ležet na mužovi, se celý mužův penis nedostane do vagíny. Pokud byste byli příznivci polohy zezadu, pak jí určitě nezkoušejte například na čtyřech, ale spíše ve stoje. Na čtyřech, kdy žena klečí, má roztažené nohy, naopak umožní muži, aby do ní vnikl celý. Ve stoje to však již možné není, má-li ovšem partnerka obě nohy na zemi.

Když má muž krátký penis

A když jsme již zmínili dlouhý penis, tak určitě neopomeneme ani penis krátký. U něj prakticky platí přesný opak, co pro penis dlouhý. V případě krátkého penisu je třeba zvolit milostné polohy, které umožní maximální průnik, aby penis ještě nezkrátily, a došlo k využití celé jeho délky.

Krátký penis – polohy s široce roztaženýma nohama

Krátký penis může využít řady milostných poloh, u kterých má partnerka doširoka roztažené nohy. Může se tedy jednat o polohu misionářskou, polohu zezadu, kdy je partnerka v předklonu, či stojí, ale jednu nohu má vysoko a natočenou do strany. Důležité tedy je pamatovat na možnost, aby partnerka mohla široce rozevřít nohy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9498 (magazinerotika.cz#253)


Přidat komentář