Lubrikační gely a jejich význam

Patříte k sexuálně aktivním jedincům? Pak by se měly lubrikační gely stát běžnou součástí Vašeho intimního života. Nejenže usnadní sexuální aktivitu, ale dodají erotickým hrátkám to správné kouzlo.

Lubrikační gely by rozhodně neměly chybět v ložnici nikoho, kdo se aktivně věnuje sexu, kdo má sex rád a kdo si také rád zpříjemňuje volné chvilky erotikou. Lubrikační gely jsou určeny jak pro milenecké páry, kterým usnadňuje sex, zajišťuje hladký a snadný průnik a dodává celému sexu ten správný šmrnc, tak i pro jedince, kteří si rádi se svým tělem hrají, používají různé erotické pomůcky a užívají si erotické chvilky o samotě. Lubrikačních gelů je velká spousta a je někdy problém se v nich vyznat. Některé jsou určeny pro vaginální sex, jiné pro anální, některé jsou vyrobené přímo pro určitý druh** erotických pomůcek**, apod. Lubrikační gely používají jak ženy, které mají problémy se zvlhčením a přesto, že jsou vzrušené, nedosáhnou takové vlhkosti, která by umožnila bezproblémový vnik do pochvy, ale jsou určeny i pro ty ženy, které s vlhkostí problémy nemají, ale chtějí si užít** skvělý sex**.

Máte problémy s vlhkostí?

Ženy, které nedosahují takového zvlhčení, které je u sexu žádoucí, pravidelně sahají po lubrikačních gelech. Sex bez gelu pro ně může být nepříjemný, nezáživný nebo bolestivý, dokonce může dojít k různým drobným poraněním. Nedostatečné zvlhčení u ženy způsobují hormonální výkyvy, cukrovka, užívání některých léků nebo také nervozita a stres. Lubrikační gely jsou přímo nutnou součástí** análního sexu**, neboť při análním sexu nedochází ke zvlhčování a mohlo by dojít k poranění konečníku. Pokud si chcete užít skvělý sex, bez bolesti, pálení, štípání a drobných poranění, vždy sáhněte po lubrikačním gelu.

Kdo lubrikační gely používá?

Lubrikační gely rozhodně nejsou určeny pouze pro starší páry, nebo pro anální sex. Lubrikační gely jsou nezbytným pomocníkem při používání všech různých erotických pomůcek. Nezáleží na tom, zda se jedná o nafukovací pannu, vibrátory, dilda, anální kolíky, atd. Při pohlavním styku se ve vagíně přirozeně vytváří vaginální lubrikace, která signalizuje vzrušení u ženy. Při používání erotických pomůcek však často nedochází ke zvlhčení až v takové míře a v tuto dobu je důvod pro použití vhodného lubrikantu. Lubrikační gel se používá proto, aby bylo uspokojování příjemné, a aby nedošlo k poranění. Lubrikační gely by měli používat všichni, kteří se věnují sexu. Nezáleží na tom, zda pravidelně, jednou za měsíc nebo dvakrát do roku. Lubrikační gely používají jak milenecké páry, tak i ti, kteří se věnují masturbaci. Díky nim může být prožitek ze sexu podstatně příjemnější a dráždivější, než bez nich. Lubrikační gely používají i ženy, které nemají žádný problém s množstvím vaginálního sekretu. Vhodně zvolený lubrikant zlepšuje prokrvení, s čímž souvisí i vysoká citlivost pohlavních orgánů. Nejenže tedy takový lubrikant zvlhčuje, ale navíc i zesiluje orgasmus a prodlužuje rozkoš.

Jak vybrat lubrikační gel?

Lubrikační gely můžete vybírat podle druhu. Existuje jich hned několik a ti, kteří je běžně nepoužívají, a nezajímají se o ně příliš, si často nevědí rady, který gel je určen pro jaké erotické hrátky. Existují lubrikační gely, které jsou vyrobeny na vodní bázi. Tyto minimálně dráždí lidskou pokožku, a proto jsou vhodné pro alergiky nebo ty, jejichž pokožka je citlivá. Olejové lubrikační gely jsou velmi kluzké, jsou hedvábné, ale nejsou vhodné pro milování, při němž pár používá kondom. Dalším druhem lubrikantů jsou ty ze silikonu, které nezasychají tak rychle, jak lubrikační gely vodní a sex může být díky nim nekonečně dlouhý. Nejlepší se jeví lubrikační gely, které jsou bezbarvé, bez chuti a bez vůně. Pokud si rádi užíváte orální sex v průběhu milování, je však vhodné sáhnout po lubrikantu např. s ovocnou příchutí, která dodá sexu to pravé, co je potřeba. Lubrikační gely se vyrábějí dráždivé, chladivé nebo afrodiziakální.

Kolik lubrikačního gelu při sexu používat?

Množství použitého lubrikantu závisí na několika faktorech. Důležité je, zda jej používáte z důvodu nedostatečného vlastního zvlhčení nebo pro zintenzivnění sexuálního požitku. Pokud má žena problémy se zvlhčením nebo není vlhká dostatečně, pak množství přizpůsobte jejímu stavu. Lubrikační gel samozřejmě nemusíte použít pouze na začátku, ale průběžně během sexu jej aplikovat na ta správná místa. Pokud žena žádné problémy s vlhkostí nemá, pak stačí malé množství lubrikantu, pouze pro zvýšení citlivosti pohlavních orgánů a zajištění tak lepšího sexu. Jestliže se chystáte na anální sex nebo na anální hrátky s erotickými pomůckami, lubrikačním gelem nešetřete a určitě jej spotřebujte raději více než méně. U lubrikačních gelů vždy platí, že čím více jej použijete, tím uděláte lépe a Vaše** erotické hry** budou o to více vzrušivé a příjemnější.

Anální lubrikační gely

Používání lubrikačních gelů při análním styku a jiných análních hrátkách je naprostou nutností. Jejich význam při análním sexu je důležitý zejména z toho důvodu, že anální otvor na rozdíl od vagíny není uzpůsoben k** vylučování sekretu**, který napomáhá vniknutí a následnému styku. Anální otvor není pružný a je menší než vagína, navíc vyvíjí o dost větší tlak při vnikání dovnitř. Jestliže byste se rozhodli anální styk praktikovat bez lubrikačního gelu, mohlo by dojít k dosti vážným poraněním celé anální oblasti. Na anální lubrikanty je kladen podstatně větší důraz z důvodu jejich nutnosti. Tyto se vyrábí ze speciálních složení, vyznačujících se zvýšenou kluzností, která nejenže usnadní samotný sex, ale zpříjemní i dráždění a dojde k částečnému uvolnění análního svalu.

Lubrikační gely pro ženy

Lubrikační gely, které jsou vyrobeny a určeny pro ženy, se nepoužívají pouze na vagínu, ale můžou sloužit i k** masáži bradavek**, zvláště pokud má takto erotickou masáž žena ráda. Lubrikační gely pro ženy se vyrábějí opět v několika různých provedeních a Vy tak můžete pořídit gely chladivé, hřejivé, s příchutí, s vůní nebo různě barevné. Těmito lubrikačními gely můžete předejít mnoha zraněním a sexuální hrátky ženy daleko silněji prožívají. Určitě je vhodné lubrikanty používat při dráždění klitorisu, který je nejcitlivějším místem na ženském těle, neboť při nedostatečné vlhkosti by bylo jeho dráždění spíše bolestivé.

Lubrikační gely na vodní bázi

Tyto lubrikační gely zajišťují kluznost. Jsou vyráběné bez použití tuku nebo oleje, pouze na vodní bázi. Vodní lubrikační gely patří k nejčastěji používaným gelům vůbec. Používat je můžete pro anální i vaginální styk, ale také pro hrátky s erotickými pomůckami nebo při klasické masturbaci. Lubrikanty na vodní bázi se prodávají jak s vůní, tak bez, nezanechávají viditelné skvrny na textilu a snadno se smývají z těla. Jejich výhodou je nízká cena, velký výběr, snadná dostupnost a mnoho různých vůní a chutí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9469 (magazinerotika.cz#105)


Přidat komentář