Které potraviny nejíst před sexem

Čeká Vás schůzka, od které si slibujete nejen příjemné popovídání, ale také něžnosti? Pak se kromě výběru oblečení a důkladné hygieny také soustřeďte na potraviny, které v den schůzky, ale i den předem určitě vynechejte.

 

I když může být toaleta v blízkosti ložnice, přeci jenom častější odbíhání, než je zdrávo, může vzbudit u protějšku smíšené pocity. Krom toho, nepříjemné překvapení, kterého se můžete dočkat díky nevhodným potravinám, přijde třeba v ten nejméně vhodný okamžik. A pak bude na Vaší zvolené taktice, jak se zachováte, pokud se najednou místností začne linout jasně signalizující zápach jakoby zkažených vajíček. Nemusíte však vymýšlet žádné strategie, výmluvy, omluvy, pokud budete vědět, které pokrmy z jídelníčku včas vyřadit.

Luštěniny a nadýmání

Co na tom, že jsou luštěniny zdravé, chutné, a prospívají našemu tělu, naší mysli i postavě? Snad netřeba říkat, že luštěniny kromě zasycení, skvělé chuti, nabízí i přidanou hodnotu, kterou bychom nejraději odbourali. I když se budete držet správné přípravy luštěnin, nehledě na to, zvolíte-li fazole, hrách, čočku, cizrnu, můžete se ještě týž samý den a den následující dočkat značné plynatosti, kterou doprovází ne zrovna libý odér. A teď si vezměte, že jste s protějškem v nejlepším, kdy se dokonce oddáváte orálnímu sexu, když v tu chvíli ucítíte, že se nezadržitelně blíží nutnost si ulevit.

Luštěniny, které Vám způsobí nadýmání, plynatost

I když se budete snažit nevyhnutelnému zabránit například stáhnutím řitního otvoru, máte vyhráno jen pro daný moment. Další vlna plynu na sebe nenechá dlouho čekat. Sami však můžete mít vypozorované, jak na Vás luštěniny působí. Pokud se potýkáte nejen s nadýmání, ale i četným vypouštěním plynů, po kterých je vhodné vyvětrat, pak buď zrušte plánovanou schůzku, nebo si jednoduše luštěniny pro tentokrát odpusťte. Něco jiného je, pokud jste s protějškem již delší dobu. Nadýmání, vypouštění plynů je sice lidské, ale pro počáteční vztah se může jednat o smrtící kombinaci, která také může způsobit kromě trapasu i konec vztahu.

Nafouklé břicho po fazolích, umělých sladidlech

Kromě výše uvedeného se budete po fazolích cítit značně nafoukle, jako byste měli minimálně jedno kilo navíc. Ten samý nepříjemný pocit Vás bude čekat, pokud si dáte jogurt, čaj, džus, marmeládu aj. s umělým sladidlem. Sice si budete říkat, že sladíte méně, a tudíž dbáte na štíhlou linii. Jenže paradoxně se po umělém sladidle budete cítit značně nafoukle. Sorbitol, který najdete v umělém sladidle, totiž dává zabrat našemu tělu při trávení. A tak, raději se umělému sladidlu vyhněte. V tomto případě, i když je cukr nazýván bílým jedem, lze těžko říci, zda umělé sladidlo Vám přinese lepší službu.

Marmelády a povidla

A u nadýmání, nutnosti si ulevit ještě zůstaneme. Někomu nedělají dobře marmelády, povidla, byť by se jednalo o kvalitní produkt, dokonce domácí výroby. Pokud i Vy patříte k jedincům, kteří si sice rádi pochutnávají na palačince s marmeládou a šlehačkou, či bramborové placce s povidlím, jenže pak zápasíte s nadýmáním, pocitem si ulevit, uskromněte se, a tuto pochoutku si dopřejte ne v den schůzky, či den předem. Tzv. sladký život byste pocítili jen v daný moment na jazyku. Následující hodiny byste naopak mohli okusit hořkost života.

Květák a brokolice

Bohužel ne vždy platí, že co je dobré na chuť, nám pak udělá dobře při trávení. Další potravinou, která Vás může poměrně značně potrápit, je květák a brokolice v jakékoli úpravě. Z květáku a brokolice se dají připravit vskutku skvělá jídla. Jenže i u nich Vám pak výtečná chuť může tak trochu zhořknout na jazyku. Květák i brokolice, stejně jako luštěniny, Vám způsobí nemalé potíže ohledně nadýmání. A jistě již tušíte, že i v tomto případě za sebou budete nejspíš dělat cestičku ne zrovna voňavých plynů. Takže, i květákového nákypu, květákové polévky, smaženého květáku, či brokolice se vzdejte, chcete-li se těšit z nerušené schůzky s Vaším protějškem.

Sýry a těžkosti s jejich trávením

Každou potravinu, kterou pozřete, musí Vaše tělo strávit. A proto se hodně zaměřujeme právě na proces trávení, respektive potraviny, které nejsou zrovna pro Vaše trávení ty nejpříhodnější. Také sýry, ač vypadají poměrně nevinně, u Vás mohou vyvolat plynatost. Nemusí se jednat o všechny sýry, jen určitý druh. Co však mají sýry společné, je laktóza. A právě laktóza nedá spát řadě jedinců, kteří jsou na ni intolerantní. Zkuste tedy na sobě vypozorovat, které sýry Vám případně nedělají dobře, a těm se raději před schůzkou vyhněte. Možná, že jste již sami zaznamenali, že jste se vyhnuli veškeré nadýmavé zelenině, luštěninám, a přesto jste doslova pluli na obláčku plynu. V tom případě jste možná konzumovali sýry.

Lékořice a sexuální útlum

I lékořici můžete označit za zdravou potravinu. V jejím případě se nemusíte nijak obávat nepříjemného nadýmání, ani plynatosti. Lékořice v podobě lékořicových tyčinek, či známých bonbónů Vám však může způsobit jiné těžkosti. Pokud rádi mlsáte, a ostatně, kdo ne, pak si však před schůzkou, či během ní, nedopřávejte lékořicové pokroutky. Plánujete-li si totiž vášnivou noc, kdybyste se chtěli s partnerem promilovat až do rána, pak Vás může lékořice zradit. Po snědení lékořice sice nebudete unaveni, ale Vaše libido bude v útlumu. Chuť na sex, dosáhnutí vrcholu, se vám tak nemusí díky lékořici, podařit. Pokud byste se však do jedení lékořice náležitě opřeli, pak naopak můžete získat větší chuť do sexu. Jenže ono opření se, by znamenalo ne jen takové dva, tři pytlíky, ale rovnou celý vagón.

Hovězí maso a únava

Pokud dáte mužovi na vybranou, zda by si chtěl dopřát maso kuřecí, krůtí, vepřové, rybí, či hovězí, pak se Vám povětšinou dostane odpovědi v podobě hovězího masa. Hovězí maso pro muže představuje svalstvo, sílu, mužnost. To do značné míry bezpochyby platí, jenže ne již tak při sexuálních hrátkách. Takový chutný, šťavnatý, podle přání propečený steak může u muže způsobit totální útlum, a nemusí k němu mít již žádné brambory, pečivo, jen lehkou přílohu. A vše muž završí, pokud bude steak zapíjet oroseným pivem. Pak ho to sice bude lákat jít do postele, ovšem ne za účelem sexuálních hrátek, jako spíše dát si dvacet. Rozmyslete si tedy, jestli muži připravíte, jako romantickou večeři steak, či raději nezvolíte jiný pokrm. Podaří-li se Vám steak, pak Vás muž může chválit až do nebes za kulinářský zážitek, jenže za to Vy mu nejspíš poklony sklánět nebudete, pokud místo plánovaného milování, jednoduše usne.

Větší množství alkoholu a otupělost

K potravinám, i když v tomto případě, k nápojům, které Vám budou spíše ke škodě, než k užitku před milostným aktem, patří alkohol. Pokud byste si dali jednu, nebo dvě sklenky vína, pak Vám alkohol nijak zvláště neuškodí, naopak Vás uvolní, povzbudí. Jenže, jak se říká, tak s jídlem roste chuť. Nezůstanete-li jen u dvou sklenek, ale budete si dopřávat alkoholového moku více, pak se Vám jazyk nejen rozmotá, ale následně také zašmodrchá. K tomu budete muset počítat s motolicí, žaludkem jako na vodě. Tak trochu jsme přeskočili jednu etapu, protože jsme se dostali již k fázi, kdy střízlivíte. Jak je to však ve fázi, kdy jste tzv. v nejlepším, co se týká množství vypitého alkoholu? Velmi snadno neodhadnete zdravou míru alkoholu, a po uvolnění Vás spíše bude čekat útlum, pokles libida. Pokud dotyčným jedincem, který popíjí nad míru, je muž, pak se mu také může stát, že ho jeho mužství zradí. Alkohol, i když povzbuzuje, však není zárukou kvalitního, vydařeného sexu.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9488 (magazinerotika.cz#169)


Přidat komentář