Kousání při sexuálních hrátkách

Kousnutí při polibku mohou ženy přisuzovat neohrabanosti, či nezkušenosti při líbání. Jenže ono bolestivé kousnutí také může být záměrné ze strany partnera. A ani ženy nemusí zůstat pozadu, když se jim nabízí pro skousnutí mužské přirození.

 

Každý z nás může preferovat jiné sexuální praktiky a zvyklosti. Jen v případě milostných poloh se milencům nabízí tolik možností, kdy mohou navíc polohu i ozvláštnit vlastní invencí, ať už za pomoci erotických hraček, pomůcek, nebo také jiných, neotřelých nápadů. Na polibcích, dotecích nespatřujeme při milování zase nic tak zvláštního. Jak polibky, tak hlazení k milování prostě patří. Jenže, jak zmíněné polibky, tak i doteky nemusí být bez následků. Stačí trošku přitvrdit, a hned se můžeme následující den pochlubit známým, jaký na sobě máme důkaz lásky od partnera. Připadá Vám však scestné, abyste partnera kousli, či kousali? A již vůbec si nedovedete představit, že by se kousání mohlo vůbec protějšku líbit? Není však stisk, jako stisk. Některý Vás může skutečně dovést až do nejvyšší blaženosti, a pomoci Vám dosáhnout vyvrcholení. Vítejte v prostředí ložnic, kde je povolené kousání.

Orální sex a kousání

Jak muži, tak i ženy, chtějí-li zažít jinou dimenzi milování, jdou do orálního sexu. Orální sex je pro muže i ženy vrcholem v sexu, a jasným důkazem vzájemné lásky. Muži pak považují za nejvyšší důkaz partnerčiny lásky v tom, že je žena schopna spolykat jejich sperma, a přitom se nijak neušklíbá, neplive ho. Ženy by možná také uvítali obdobný důkaz lásky, ale u nich je ejakulace v podobě čiré tekutiny spíše výjimečná, než pravidelná. Při orálním sexu hrají hlavní roli ústa, jazyk a zoubky. Proč jsme zmínili zoubky? Snad jen z upozornění, aby naopak nebyly používány? Čtěte dál, a přesvědčíte se, že i zoubky mohou být použity.

Kousání při orálním sexu

Orální sex by mohl být spojen se slovem něžnost, procítěnost, žádný spěch, shon, žádná rychlovka. Tak trochu Vám to může připadat jako nuda. A nejste daleko od pravdy. Orální sex, i když ho drtivá většina mužů vítá, pak spíše směrem k nim samotným, ne však již tolik směrem k partnerce. Pro muže je orální způsob uspokojování partnerky poněkud zdlouhavý, nudný, vůbec nijak akční. A pokud se navíc partnerka nemůže udělat během řekněme pěti minut, pak za chvíli muž hodí pomyslný ručník do ringu. Ovšem, něco jiného to je, když dojde na muže ze strany ženy, aby ho měla orálně uspokojovat. Muž by mohl být uspokojován klidně i půl hodinu, pokud by to vydržel s mírou vzrušení. Ovšem, i orální sex, jako takový, může být řekněme napínavý a dynamický. A to v momentě, kdy se ten, který uspokojuje druhého, rozhodne použít své zoubky. Půjde pak o to, jestli chce druhého dál vzrušovat, nebo sex ukončit. V prvním případě je pak důležité použít zoubky opravdu s citem. Žádný stisk až na doraz není možný. Bolestivé skousnutí by se pak odrazilo nejen na genitáliích, ale také na následujících dnech, kdy by mezi partnery panovala tichá domácnost, které by následovala bouřlivá hádka a urážení.

Kousání do penisu při orálním sexu

Mužský penis i ve svém ztopořeném stavu, je co si budeme povídat, takový mazlivý, měkký, a přímo lákající k zahryznutí. Nejednu ženu pak napadne, jaké by to bylo se do něj zakousnout. Nejen zvídavost však žene něžné pohlaví do experimentu. Kromě zvídavosti může mít žena jiné sexuální choutky, než její partner. Jsou však i případy, kdy žena chce muže pozlobit, potrestat, a tak, kde jinde by se mu měla mstít, když ne na jeho nejcitlivějším místě, které je zároveň jeho majestátní chloubou? Sexuální choutky partnerky na kousání do penisu, může muž pozitivně kvitovat, a to tehdy, potrpí-li si spíše na tvrdší sex.

Vzrušivý pocit u kousání při sexu

Kousání může u Vás vyvolat velmi příjemné a vzrušující pocity. Lehký dotek zoubků společně se slabým stiskem začne stimulovat nervová zakončení na Vaši intimních oblastí. Jistě, kousat je možné nejen na genitáliích, ale také na dalších erotogenních zónách, jako jsou bradavky, rty, ušní lalůčky, špička nosu, podpaží, kolení jamka, třísla atd. Erotogenních zón má každý jedinec nespočet, kdy prakticky každičká část jeho těla mu může přinést při správném doteku pocit nebývalé slasti. Kousání by však nemělo být nijak silné, drastické, pokud si to tedy druhý vyloženě nepřeje. Stisk může tedy být silnější, ale nikdy by nemělo dojít k tomu, aby se po stisku objevila na daném místě krev. Nejenže by došlo k zranění, ale i k daleko závažnějším problémům, o kterých pojednáváme níže.

Kousání při sexu jako součást sado maso

Sadomasochistické praktiky mohou vztah dvou lidí oživit, a dodat jejich intimní oblasti nový rozměr, nové vzrušení. Sado maso může být pak praktikováno v menší, či větší míře, na kterou se muž a žena dohodnou. Není nic výjimečného, že chce mít tvrdší milování jen jeden z partnerů, zatímco druhý se „spokojí“ s běžným sexuálním projevem. K sadomasochistickým praktikám pak patří například svazování, používání bičíku, horkého vosku, ale také zmíněné kousání. Kousání, stejně jako ostatní uvedené praktiky však mohou přerůst až v závislost, ať už aktivního jedince, nebo jedince přijímajícího.

Kousání při sexu jako projev moci

Ne všichni jsme v práci úspěšní. Ne všichni jsme v práci na vedoucích postech, kdy máme pod sebou podřízené, které můžeme tzv. drbat, kontrolovat, sekýrovat, odměňovat, ale také trestat. Někteří z nás pak pociťují potřebu vyrovnání, kdy v práci, zažívají-li méněcennost, podřízenost, si musí v soukromém životě vylepšit své ego. Většinou se pak jedná o muže, kteří potřebují být alespoň v něčem dobří, respektive musí cítit, že mají moc, nadřazenost nad někým. A nejsnadněji se moc utvrzuje na slabším článku, v tomto případě na partnerce. Kousání, kdy muž při sexu ženu kouše, může tak být projevem moci, nadřazenosti a síly. V mužovi se může také probudit jeho původní poslání, kdy byl lovcem, a živil se lovem zvěře, se kterou se pak kolikráte ani moc nezalamoval, kdy jí jedl. To ovšem přetrvává u mužů i nadále. Všimněte si mužů, jak jedí kuřecí stehno. Jen výjimečně spatříte muže, jak distingovaně jí stehno za využití příborů. Pokud se k takovému kroku schýlí, pak jen z důvodu, že je v lepší společnosti, a způsobil by trapas.

Nebezpečí u kousání při sexu

Kousání při sexu, pokud se přežene, může představovat i poměrně značné nebezpečí. Při kousání je velmi důležité odhadnout tu správnou míru. Pokud by byl stisk přehnaný, a na kůži partnera se záhy objevila krev, pak může také dojít ke vzniku zánětu, infekce. V ústech je totiž možné najít řadu baktérií, které pak mohou způsobit otok, hnisání. Největší problém by však mohl nastat, kdyby byl jedinec nakažený virem HIV. Vy sami si můžete být jisti, že jste zdraví, protože nežijete promiskuitním životem. Jenže těžko se můžete spolehnout i na druhého, i když se Vám dušuje. Stačí i jedno pouhé milostné škobrtnutí, kdy si partner užije nezávazný sex, a problém může být hned na světě. Sám pak nemusí nic tušit, a dál s protějškem sexuálně žije. Sice se chrání kondomem, ale při sexu, kdy dochází i ke kousání, jen těžko využije kondom. Kousání, chcete-li si ho vyzkoušet, láká Vás, či se bez něj neobejdete, používejte s rozvahou. Vaše choutka by Vás také mohla stát to nejcennější, co máte, Vaše zdraví, Váš život.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9500 (magazinerotika.cz#264)


Přidat komentář