Koupelnové pomůcky pro intimní chvíle

Milování na různých místech v domě dokáže výrazně obohatit sexuální život. K velmi oblíbeným místům patří sex v koupelně. Když se na něj pořádně připravíte v podobě koupelnových pomůcek, nebudete litovat.

Milování v koupelně

Milování ve sprchovém koutě nebo ve vaně patří k** nejoblíbenějším místům pro milování**, když vynecháme ložnici, která patří k místům nejčastějším. Milování v koupelně dokáže opravdu hodně obohatit sexuální život milenecké dvojice. Zapomeňte alespoň protentokrát na milování v ložnici a využijte Vaši koupelnu, i když není zrovna dvakrát velká. Sex ve vaně je natolik vzrušující, že obohatí Váš sexuální život, aniž byste do něj museli investovat.

Sex ve sprše

Sex ve sprše je perfektní příležitostí pro zdatné milence, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, než klasické milování v posteli. Ve sprše kromě vody a nebezpečí uklouznutí také záleží dosti na technice milování, proto k takovým erotickým hrátkám bývá často důležitý i pořádný trénink. Tomu se můžete vyhnout, pokud k sexu ve sprše použijete vhodné koupelnové pomůcky pro intimní chvíle.

Sex ve vaně

Komu by se nelíbilo milování ve vaně, kdy je tělo naprosto nahé, čisté, mokré a tak sexy. Málokdo odolá pokušení vrhnout se na svého partnera, kterého vidí ve vaně v celé své kráse. Sex ve vaně je velmi vzrušující. Díky vodě je** lidská kůže** mnohem citlivější na dotek a člověk je tak mnohem vnímavější ke všem dotykům a erotickým prožitkům. Pro některé ženy nemusí být milování ve vodě až tolik příjemné, neboť spolu s vodou často dochází k odplavení i kluzkého poševního sekretu a voda sama o sobě neklouže. U ženy tak může dojít k nepříjemnému nebo dokonce až bolestivému tření. Tento problém se dá ale jednoduše vyřešit, a to použitím vhodného lubrikantu vyrobeného na silikonové bázi.

Koupelnové pomůcky pro lepší sex

Pokud si chcete užít** sex v koupelně** se vším všudy, odreagovat se, a nemyslet na to, abyste někde neuklouzly a nedošlo ke zranění, navíc pokud chcete sex ve sprše a ve vaně něčím okořenit, pak neváhejte a pořiďte si koupelnové pomůcky, které jsou pro sex přímo vyrobené. Koupelnové pomůcky se zřejmě nevyplatí kupovat těm, kteří se sexu v koupelně nevěnují nebo jej dodnes ani nevyzkoušeli, a kteří by je tak ani nevyužili. Pokud ale máte partnerku nebo partnera, který má milování rád a nebrání se mu v koupelně ani v jiných částech domu, pak není o čem přemýšlet. Koupelnové pomůcky Vám podstatným způsobem zpříjemní chvíle strávené ve vaně nebo ve sprše a příjemně Vás dokážou navnadit. Jestliže máte rádi sex v koupelně, nebo Vás přinejmenším láká, a narazili jste na nějaké potíže, které by mohly znamenat kluzké a ne příliš přátelské prostředí, pak si vyberte některé z koupelnových pomůcek, které jsou zde proto, aby Vám zaručily bezpečný a skvělý sex v koupelně. To i v případě, kdy se přestanete ovládat a plně se oddáte sexuálním radovánkám.

Proč si pořídit koupelnové pomůcky

Originálními koupelnovými pomůckami rozumíme různá madla a držáky vyrobené a používané pro bezpečný a pohodlný sex v koupelně. Díky koupelnovým pomůckám se nemusíte bát uklouznutí na mokré podlaze při erotických hrátkách. Navíc Vám koupelnové pomůcky umožní vyzkoušet mnoho nových poloh, které byste se jinak neodvážili zrealizovat.

Druhy koupelnových pomůcek

Vedle klasických držáků a madel patří mezi koupelnové pomůcky i různé opěrky, které zaručují, že příjemné erotické chvíle, které si v koupelně s partnerem užíváte, neskončí zraněním. Koupelnovými pomůckami se rozumí také různá mýdla ve tvarů poprsí, vagín nebo penisů, nebo rafinované sprchové gely, které povzbuzují chuť k milování. Stejně jako gely se vyrábí i erotické sprchové šampony a olejíčky nebo přímo lubrikační gely určené pro hrátky ve vodě. Koupelnovými erotickými pomůckami jsou i vibrační pomůcky, které jsou voděodolné. Mezi ty nejčastější patří samozřejmě různé druhy vibrátorů.

Držadlo na ruce

Jednou z pomůcek do koupelny pro intimní chvíle je i robustní samostatně upínací držadlo, které má uzamykatelnou přísavku určenou pro všechny hladké povrchy. Tudíž je vhodné právě do koupelny. Držadlo má univerzální rukojeť, která je vhodná pro uchopení jak ženy, tak i muže. Držadlo se nemusí použít pouze v koupelně, ale skvěle drží také na automobilu a je zkrátka vhodné pro všechny hladké povrchy. Před jeho použitím doporučují výrobci zkontrolovat, zda je přísavka skutečně správně a důkladně přichycena, aby nedošlo k žádnému zranění.

Sprchový gel pro intimní chvíle

V erotických obchodech si můžete zakoupit sprchový gel, který je vyroben přímo pro erotické hrátky v koupelně. Jde o prvotřídní a luxusní krémy  a gely, které Vás naprosto oslní svou perleťovou a zlatavou barvou, stejně jako smyslnou vůní. Sprchový gel se při kontaktu s vodou změní na bohatou krémovou pěnu. Po jeho použití zůstává kůže obou partnerů po dlouhou dobu jemná, hedvábná a hladká.

Mýdla ve tvaru intimních partií

Pro pobavení, nebo pro zintenzivnění erotických chvilek si můžete vedle jiných koupelnových erotických pomůcek obstarat i mýdla, která jsou ve tvaru vagíny, penisu, prsou, zadku, atd. Takových mýdel se vyrábí spousta a záleží na Vás, jaké jeho podobizně dáte přednost.

Plastová opěrka nohou

Plastová opěrka nohou je dosti robustní na to, aby splnila svůj účel. Díky ní se nemusíte bránit jakémukoliv dovádění ve sprše. Opěrka má uzamykatelná přísavná upínadla pro každý hladký povrch. Tato plastová opěrka nohou je ideální jako doplněk k madlu na ruce. Velikost opěrky na nohy je cca 10 cm.

Pěna do koupele

Smyslná koupelnová pěna s ošetřujícími a povzbuzujícími výtažky dokáže navodit tu správnou romantickou atmosféru. Nechte své tělo hýčkat jedinečnou** luxusní kosmetikou**, která nejenže krásně vodí, ale zanechá na Vašem těle příjemnou hebkost.

Vodní sprcha

Moderní vodní sprchu můžete připojit ke sprchovému koutu, k umyvadlu nebo k vaně. Tato vodní sprcha je vybavena masážní úzkou a hydromasážní sprchovou koncovkou. Vodní sprcha obsahuje nerezovou ohebnou hadici, různý počet variačních stříkacích koncovek, které můžou být standardní, hydromasážní nebo bodové. Vodní sprcha se snadno zapíná a vypíná a její součástí je i univerzální adaptér s trvalým rozvaděčem. Každé balení obsahuje návod k použití. Díky vodní sprše si užijete spoustu zábavy, která Vás nikdy neomrzí. Vodní sprcha se snadno instaluje na vanu, do sprchového koutu nebo na umyvadlo. Dodává se s rozvaděčem, který umožňuje rychle přepínat z kohoutku nebo sprchy do vodních koncovek.

Vodotěsné a voděodolné vibrátory

Tento druh vibrátorů ocení každý, kdo si rád užívá sexu ve vaně, ve sprše nebo v bazénu. Všichni ti aktéři milostných hrátek, kteří sex ve vodě vyzkoušeli, ví, že vlhkost dodá Vašim erotogenním zónám větší citlivost a prožitek ze sexu bude podstatně intenzivnější. Vodotěsné vibrátory mají baterie a celou elektroniku oddělenou od vnějších vlivů, proto ani voda nezabrání v jejich bezproblémovému používání. Takový vibrátor je chráněn před  tekoucí vodou a není žádný problém jej použít ve sprše nebo ve vaně.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9480 (magazinerotika.cz#146)


Přidat komentář