Jaký druh sexu by neměl chybět v partnerském vztahu

Není třeba přistupovat k milování jako k vědě. Přesto však není na škodu vědět, který druh sexu by neměl uniknout Vaší pozornosti. Vhodně vybrané druhy sexu mohou Váš vztah udržet v potřebném erotickém napětí.

 

Přistupujete-li k sexu prakticky stále stejně, můžete s největší pravděpodobností počítat, že Vám za čas zevšední. Docílit však toho, aby se ze sexu stala rutina, je příliš velká škoda. Vyzkoušejte s partnerem druhy sexu, které Vás jednak nebudou nudit, a navíc Váš partnerský vztah náležitě okoření. A nezáleží na tom, zda níže uvedené druhy sexu vyzkoušíte, jste-li ve fázi chození, nebo již s partnerem tvoříte manželský pár. Na druhou stranu, čím dříve Váš milostný život ozvláštníte, tím účinnější prevence vůči stereotypu můžete dosáhnout.

První sex – první milování s partnerem

prvnímu sexu může dojít již na první schůzce. K prvnímu sexu však také může dojít až o svatební noci. Každopádně, na první sex s novým partnerem se jen tak nezapomíná. První sex je, či by měl být spojený se sváděním. Právě svádění, hravost při milování, činí sex jedinečným a výjimečným. Každé další milování pak může postupně z kouzla sexu ukrajovat. Žijete-li již s partnerem sexuálně, pak již sice máte první sex za sebou, ale nic Vám nebrání v tom, abyste si neudělali reparát z prvního milování. Sex je vlastně jedna velká hra. A, i když jste dospělí, určitě je ve Vás hravost, která se může promítnout do Vaší intimní oblasti. Zkuste si tedy představit, že se budete s partnerem milovat poprvé. Jistě, lusknutím prstů se nelze správně naladit do atmosféry, že je pro Vás vše poprvé. A tak Vaším stěžejním úkolem bude snažit se uvolnit, správně naladit, ať už romantickou schůzkou, večeří, sklenkou vína, masáží atd. Budete-li příjemně vláční, pak nebudete tolik vnitřně sevřeni. Nebudete ani tolik přemýšlet nad každou činností, kterou budete dělat. Pokud se Vám opakované první milování zalíbí, pak můžete přejít i k dalším hrátkám, a to s využitím různých kostýmů.

Sex o svatební noci

Od sexu o svatební noci si řada novomanželů slibuje nemožné. Nutno však dodat, že na vášnivý sex, plný romantiky, častokráte moc energie nezbývá. Než dojde na sex, který povětšinou bývá až v pozdních večerních, ne-li nočních hodinách, jsou do té doba, jak muž, tak žena stále na nohou. Samotný svatební den je sice svým způsobem o užívání si, o oslavě, ale předchozí plánování může být náročné, a pak když přijde na den D, a vše klapne, s úlevou se dostaví také únava. Mnohem lepší je moc neočekávat, a nad svatební nocí moc nepřemýšlet. Čím méně si budete plánovat, jak bude svatební noc nezapomenutelná, tím více můžete být mile překvapeni. Svatební noc může být skutečně jiná, než milostné chvilky, které jste společně zažily. Pokud nechcete tzv. zvadnout, pak se snažte to nepřehnat s množstvím alkoholu, který Vás sice uvolní, zbaví vnitřní křeče a zábran, ale také Vás může otupit.

Sex na přání – splnění tajných erotických snů

Jak Vy, tak Váš protějšek máte snové představy, jak by měl vypadat nejlepší sex šitý Vám na míru. V životě to však bývá tak, že z představ značně slevíme, a přizpůsobíme se druhému. Proč však „nevyhlásit“ den splněných přání v intimní oblasti? Můžete tento den pojmout jako den, kdy slavíte svátek, narozeniny, výročí atp. Dát si hmotný dárek není sice k zahození. Pro změnu se však vyzkoušejte navzájem obdarovat něčím, co se nedá jednoduše uchopit, koupit. Splňte si Vaše tajné erotické sny, samozřejmě za předpokladu, že druhý s daným bude souhlasit. Vaše tajné erotické sny se totiž nemusí protějšku líbit, zvláště pokud v nich bude figurovat někdo další. Zatímco něžné pohlaví si rádo užije dlouhé, nekončící předehry a masáže, muži by nejspíš ocenili sledování porna před, či při milování, anální a orální sex.

Usmiřovací sex – sex na usmířenou po hádce

Nepohodli jste se s protějškem? Vjeli jste si tzv. do vlasů? I když je každá hádka v partnerském vztahu nepříjemná, zvláště ta bouřlivá, vězte, že nejste první, ani poslední. A věřte také tomu, že pokud jste se pohádali poprvé, tak zcela jistě ne naposledy. Zvažujete, jakým způsobem učinit první usmiřovací krok, zda opětovně nějakým tím dárkem, například oblíbenou čokoládou, či květinou, nebo pozváním na večeři, do kina atd.? Proč se však hned uchylovat k dárkům, na které je nutné vynaložit nejen čas i peníze? Zkuste spíše vynaložit čas a invenci, a to v podobě něžností. Vždyť, co druhý po hádce především chce? Partner se chce ujistit, že je stále Váš miláček, že se sice zlobíte, ale mezi Vámi je stále přítomna láska. Jistě, je třeba si zvolit vhodnou dobu pro usmiřování. Dopřejte protějšku čas, aby vydýchal dusnou atmosféru, která se mezi Vás rozhostila. Důležité však je, jestli Vám jde o usmíření, abyste především protějšek uspokojili, a nehleděli na Vaše potřeby. Pokud byste totiž k usmiřovacímu sexu přistupovali tím způsobem, že samotný sex je pro protějšek darem, ovšem snaha je očekávána od něj, pak nejspíš neuspějete.

Zakázaný sex – hříšný sex

I když jste s partnerem třeba dlouhé roky, je možné, že se před sebou do jisté míry stále stydíte. Můžete mít určité zábrany, ať už z důvodu vlastního těla, nebo milostných poloh, sexuálních praktik, které považujete za poněkud zapovězené, neslušné. Proč se však stále milovat stejně? I když můžete mít v repertoáru oblíbené polohy, ke kterým se rádi vracíte, není to tak trochu již nuda? Nebo Vám skutečně jde jen o odškrtnutí si povinnosti, že jste se tento týden již pomilovali, a další sex následuje zase za týden, čtrnáct dnů? V takovém případě pak milování tak trochu připomíná pravidelný týdenní úklid, po kterém je sice krásně uklizeno, čisto, ale jste rádi, že je již za Vámi. Jakmile do sexu zavedete povinnost, pak musíte počítat s tím, že se Vám za chvíli začne protivit. Sex by měl být vášnivý, divoký, rozhodně ne vlažný, nudný, stereotypní. Pokud jste zaznamenali, že právě sklouzáváte ke stereotypu v sexu, vyzkoušejte zakázaný sex. Jak takový sex vypadá? Zkuste se zbavit zažitých zvyklostí, uvolněte se, a začněte v sexu experimentovat. Prakticky zde bude platit, že vše je dovoleno, co Vám oběma vyhovuje.

Sexuální abstinence – milování po sexuálním půstu

Není na škodu, chcete-li do Vašeho milostného života vnést novou vlnu vzrušení, sexuálně abstinovat. Možná, že se nyní pousmějete, protože vlastně abstinujete již nyní, přestože, jste ve vztahu. Jenže, ten pravý sexuální půst není o tom, že jednou za týden, či čtrnáct dnů přijdete za partnerem s tím, že byste se mohli pomilovat. Tímto způsobem vlastně držíte nedobrovolný sexuální půst. Aby měla sexuální abstinence ten správný účinek, pak se na abstinenci musíte domluvit oba dva. Sexuální abstinence může trvat týden, čtrnáct dnů, kolik snesete. Sexuální půst, na rozdíl od detoxikačního půstu, nevyžaduje žádný pozvolný návrat. V případě sexuální abstinence se naopak po ukončení půstu do sexu pořádně obujte. Čím méně se budete rozpakovat, tím více Váš sex bude vášnivější a nabitější. Smyslem sexuálního půstu je, aby Vás sex zase začal bavit, tak jako tomu ve fázi zamilovanosti, kdy jste se jeden druhého nemohli nabažit. Je třeba počítat s tím, že za čas se můžete opětovně dostat do zajetých kolejí. Budete však vědět, k jaké první pomoci se uchýlit.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9503 (magazinerotika.cz#284)


Přidat komentář