Jak si užít sex v horku?

Sex v horku, dokonce i v tom největším pařáku, může být velmi zajímavý. Že si jej nedokážete představit? Pak stojí za to ho vyzkoušet. Sami se přesvědčíte, že i ta největší horka mají něco do sebe.

Teplé období a sexuální touha

Teplé letní počasí přímo vybízí k tomu se pomilovat. Lidé chodí napůl svlečení, napůl oblečení, jsou krásní, veselí, s opálenou pokožkou. Ženy odhalují svá záda, bříška, nohy a muže pohled na ně rajcuje. Toto všechno dokáže člověka vyburcovat k sexuální představivosti. Nebojte se, že v okamžiku, kdy přijde na věc, nebudete moci v důsledku úmorného vedra popadnout dech, že budete unavení a Vaše srdce budou pracovat na dvě stě procent. Ale pozor, pro někoho sex v horku skutečně není tou pravou zábavou. Jste-li však zdravotně v pořádku, netrpíte silnou nadváhou a máte chuť, zkuste se v letním horkém dnu pomilovat.

Jak působí letní parno na lidské tělo?

V létě jsou feromony ve vzduchu. Krátké šaty, opálená těla, viditelná tetování nad zadečky dívek, to vše láká k sexu. Bez ohledu na to, zda je přijatelné teplo nebo šílené horko. Letní parno však také unavuje organismus, zvyšuje tepovou frekvenci a odvodňuje. Sex v horku může být dosti vzrušující a může se stát nezapomenutelným zážitkem, ale může se také stát nebezpečnou záležitostí pro starší kardiaky, nebo pro lidi, kteří trpí vrozenými vadami a pro ty, kteří zrovna nejsou v dobré tělesné kondici. Při sexu v horku hrozí riziko infarktu mnohem vyšší, než při sexu za běžného počasí nebo při zcela jiné činnosti.

Na co si dát při sexu v létě pozor?

Problém může nastat, když se tělo přehřeje. Tělo se v horkých dnech špatně prokrvuje, navíc ještě se po něm při sexu chce, aby pohánělo krev do pohlavních orgánů. Tělo v létě nezvládá chladit pokožku, jak je tomu při běžných teplotách a dochází k přehřívání. To způsobuje, že je člověk malátný, je mu špatně a někdy může tento stav vést i k infarktu myokardu. V nejhorších případech se tak může sex stát i posledním zážitkem dotyčného. Ti, kteří sex v horku zvládnou a vydrží, jistě uznají, že se jedná o vynikající zážitek, který stojí za to. Dostatečně prokrvené pohlavní orgány totiž stupňují prožitek ze sexu a to u obou partnerů. Někteří dotázaní dokonce potvrdili, že sex v horku je lepší, než kdy jindy.

Jak zjistit, zda jsme v létě schopni sexu?

Než se pustíte za horkého letního dne do** sexuálních radovánek**, je dobré zjistit, zda vůbec dokážete sebe a svého partnera uspokojit. Pohlavní styk můžete přirovnat k větší zátěži. Tou může být rychlá chůze po schodech do druhého patra. Jestliže to zvládnete, aniž by Vám bylo špatně nebo jsme měli před očima hvězdičky, pak zvládnete i sex v teplém počasí. Sex v horku je nebezpečný především pro starší muže, kteří po svém boku rádi hřejí mladé milenky. U těchto totiž přibývá vedle fyzické námahy také stres, mají obavy ze selhání a milenky je často v posteli prohání víc, než na co jsou tito muži zvyklí. To vše nahrává ke zdravotním problémům.

Jak si užít sex v horku?

Jestliže máte chuť na** sex i v letním parném dni** a nechce se Vám na nic čekat, nepřemáhejte se a milování se nebraňte. Je však lepší sex odložit na ranní hodinu nebo pozdní večerní dobu, kdy už není nesnesitelné horko a Váš organismus nebude tolik zatížen. Před sexem i po něm si dejte vlažnou sprchu. Nejenže budete na sex čistí, ale zároveň bude Váš organismus ochlazen a vydrží větší nápor. Abyste předešli zdravotním problémům, mějte vždy u postele, nebo u místa, kde se budete milovat, sklenici s vodou a v průběhu sexu nebo bezprostředně po něm se napijte. Stejně jako sklenice s vodou je důležité mít po ruce i mokrý ručník, nebo pokud máte doma rozprašovač s vodou, pak i s ním se můžete osvěžit. Nemůžete-li vydržet do večera nebo do brzkých ranních hodin, pak si pořiďte větrák, natočte jej na postel a pusťte jej. Při milování s partnerem střídejte aktivní i pasivní polohy, abyste si vždy jeden i druhý alespoň na chvilku odpočinul a nepadali zbytečně únavou. V horkém letním dnu se vyvarujte pití alkoholu těsně před sexem. Při zvýšené aktivitě by se Vám mohlo udělat špatně a dokonce byste mohli omdlít. Do erotických hrátek můžete zapojit zmrzlinu, vychlazenou šlehačku nebo kostky ledu. Pokud máte možnost, užijte si sex ve vodě, jako např. ve vaně, ve vířivce, v bazénu, v jezeře nebo ve sprše. Pak Vám ani nepřijde, že je venku téměř 40 stupňů Celsia.

Proč je sex v horku tolik lákavý?

Sexuologové včetně policistů se shodují v tom, že v letních vedrech roste i počet sexuálně motivovaných deliktů. Proto nespoléhejte na to, že v horku jsou lidé líní, že se jim nechce milovat, a buďte ostražití. Opak je totiž pravdou. V létě jsou lidé více nadržení než v kterémkoliv jiném ročním období. Vědci dokazují, že s rostoucími teplotami rostou i lidské chutě po erotice. Je to dáno tím, že teplem, slunečními paprsky a podněty všude kolem se výrazně zvyšuje produkce pohlavních hormonů. U člověka dochází ke zrychlení metabolismu a poodhalená těla vybízí opačná pohlaví k náruživosti a k představivosti. Sexuální aktivita začíná výrazně bujet na jaře, kdy po dlouhé, studené a smutné zimě začíná konečně svítit slunce a všechno se zelená. Vrcholí v letních měsících. Byla by tedy škoda tyto měsíce zahodit pro milování jen z toho důvodu, že je Vám horko a milování nemusí být vždy pohodlné a příjemné.

Globální změny a jejich vliv na sexuální život

Odborníci ve Finsku zjistili, že změny v sexualitě lidí jsou spojovány mimo jiné i se zvyšováním hladiny moří, s extrémními výkyvy počasí a s dalšími globálními změnami. K takovému závěru došli na základě zvyšujícího se počtu zajímavých úrazů, ke kterým lidé přišli při sexu. Především v severských zemích došlo k nárůstu úrazu při pohlavním styku. Za posledních 10 let se počet úrazu při sexu v severských zemích téměř zdvojnásobil, zatímco v zemích Jižní Evropy se výskyt sexuálních úrazů nemění. A jaá zranění mají odborníci na mysli? Tak např. se může jednat o různé infekce, které jsou způsobené nehygienickým prostředím nebo špatnou hygienou jednoho či obou partnerů, pokousání hmyzem na intimních partiích, dokonce již došlo i k pokousání tažnými psy nebo postřelení jednoho milenců myslivcem, který si milující se pár spletl s lovnou zvěří. Mimo to došlo ve Švédsku ke zranění v lese v okamžiku, kdy los v říji napadl** pár při sexu.**

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9516 (magazinerotika.cz#336)


Přidat komentář