Jak si užít polohu 69

S čísly 69 si naprostá většina lidí spojí erotickou polohu, kdy partneři leží vedle sebe na boku nebo na sobě, ovšem v obráceném směru, hlavou vždy směrem k nohám partnera a vzájemně se orálně uspokojují.

Tato velmi erotogenní poloha, při které si každý milovník orálního sexu přijde na své, nese označení 69, a to vzhledem k analogické poloze milenců. Poloha 69 je velmi vzrušující a mnozí si ji rádi dopřávají. Aby taky ne. Jsou takoví, kteří si rádi nechávají dopřávat orální sex od svého partnera, ale pak jsou i takoví, které vzrušuje a velmi baví provádět** orální sex** svému partnerovi. A co takhle si to dopřát obojí a naráz? Co takhle vyzkoušet** polohu 69**. Vedle polohy, kdy leží milenecký pár vedle sebe na boku, je možné zvoliti jinou polohu. A to takovou, že si žena klekne nad svého** sexuálního partnera**, ten leží pod ní na zádech. Žena klečí obrácená k obličeji muže svým zadkem Předehne se tak, aby do své pusy vsála penis partnera, a ten zase saje její vagínu, ke které má dokonalý přístup a kterou žena přitiskne na mužova ústa.

Hygiena při poloze 69

Před tím, že se rozhodnete tuto polohu praktikovat, je potřeba dbát zvýšené hygieny. Přece jen budete sát pohlaví toho druhého a on na oplátku to Vaše. Proto důkladnou hygienu nepodceňujte a dejte si na ní záležet. Poloha 69 vyžaduje dokonalou techniku. Tuto polohu musí chtít vyzkoušet a praktikovat oba partneři. Pokud jednomu z páru není příjemná, neměl by na ní ten druhý trvat. Přesto, že se jedná o naprosto běžnou sexuální praktiku, která je velmi oblíbená, nemusí se každému zamlouvat, může být pro některé nepohodlná nebo je může zcela odpuzovat. Pokud nevíte, jak svému partnerovi sdělit, že by se měl před touto polohou důkladně umýt, můžete pojmout jako vhodnou předehru i společnou sprchu. Ženy mívají častěji při této poloze mnohem více zábran než muži, což je zapříčiněno právě hygienou. Pokud bude žena dokonale umytá a bude se cítit jistě, dokáže si tuto polohu i mnohem více užít a prožít ji tak, jak by měla.

Tipy pro polohu 69

Snad každý zná polohu 69, ale ne každý ji ovládá. Pokud patříte k těm, kteří ji již vyzkoušeli, ale stále si v ní nejsou tolik jistí, nebo se teprve chystáte na její premiéru, zde Vám nabízíme pár tipů, jak si ji užít tak, jak se patří. Staňte se mistry v praktikování polohy 69. Jestliže se ji naučíte správně praktikovat, umožní Vám tato jednoduchá poloha stimulovat naprosto celou genitální oblast Vaší partnerky. Nebudete se tak již muset omezovat pouze na stimulaci vagíny a klitorisu Vaší partnerky, ale budete moci dráždit také hráz nebo oblast konečníku. Současně s tím Vám bude poskytován stejně příjemný prožitek od Vaší partnerky, která bude sát Váš úd, varlata, nebo si hrát s Vaším konečníkem. Možností je mnoho a všechny nabízí poloha 69. Tato poloha poskytuje možnost dokonalého zvlhčení genitálií ženy Vašimi slinami. Proto bývá tato poloha často volena také jako perfektní erotická předehra před sexem, kdy partneři nemusí vůbec sahat po lubrikačním gelu.

Kterou polohu zvolit?

Nabízí se dvě polohy. A to poloha na boku nebo nad sebou. Při praktikování polohy 69 si můžete zvolit polohu, která Vám bude vyhovovat nejvíce. Nejčastěji používanou polohou je poloha, kdy ležíte oba na boku. Tato poloha navíc dle názoru vyhovuje více mužům než polohy, kdy leží partneři na sobě. Ženy zase tuto polohu uvítají častokrát z toho důvodu, že nemusí mít nohy na široko roztažené a necítí se až moc odhaleně. Poloha na boku je ale o něco více náročná technicky, a vyžaduje jistou dávku obratnosti, stejně jako zkušeností k tomu, aby pár dokázal udržet rovnováhu a dostal se tak k požadovaným tělesným partiím, o jejichž uspokojování při této poloze jde.

Vedle této polohy můžou partneři vyzkoušet polohu nad sebou, kdy jeden partner leží vespod na zádech a druhý leží nad ním. Jde o polohu, která umožňuje muži dokonale uspokojit ženu pusou, muž má perfektní pohled na celou intimní partii ženy, vidí přesně to, co ženě dělá, a zároveň ho to i velmi vzrušuje. Tato poloha je pro zúčastněné méně náročná po technické stránce a mnoho lidí ji proto upřednostňuje.

Výhoda polohy 69

Vedle orálního uspokojení nabízí** poloha 69** i možnost zapojení prstů, čímž se stimulace partnerky ještě znásobí. I žena může při orálním sexu zapojit ruku a může zároveň uspokojovat pusou i rukou. Výhodou je také skutečnost, že pozice partnerů zde nejsou striktně dané, ale záleží na domluvě, kdo z partnerů bude vespod a kdo nahoře. Každá poloha poskytuje partnerům jiné možnosti a je potřeba vyzkoušet obě varianty.

Jak si polohu 69 co nejlépe užít?

Mnozí si neumí pořádně představit, že by měli poskytovat partnerovi orální sex a přitom si užívat orálního sexu od partnera. Jde si vůbec orální sex u této polohy do sytosti užít tak, jako by se partner věnoval orálně pouze Vám? Nebo budete o jistou dávku vzrušení ochuzeni z důvodu, že i Vy musíte vynakládat úsilí k uspokojení partnera? I pro tyto případy existuje řešení.

Střídejte se v orálním sexu

Pokud Vám dělá problémy se soustředit na obě věci najednou, domluvte se s partnerem, že se budete střídat. Že chvilku budete laskat Vy jeho, potom zase on Vás. Není nutné provádět všechno současně, vše záleží na dohodě, na tom, co Vám vyhovuje, a co se Vám líbí. Řiďte se momentálními pocity a polohu 69 si maximálně užijte.

Zaujměte pohodlnou polohu

Polohu 69 si můžete stoprocentně užít pouze tehdy, pokud jste v poloze, která Vám vyhovuje, která je Vám příjemná a u které se nenadřete. Pokud budete u této polohy zkroucení a budete tak vedle uspokojování nuceni myslet na to, abyste nepřepadli, nebo abyste se na partnerovi udrželi, zřejmě si ji horko těžko vychutnáte tak, jak byste měli. Hned úvodu se tedy pokuste zaujmout takovou polohu, která Vám bude pohodlná. Klidně se podepřete peřinou či použijte polštáře, vyvyšte pánev partnerky, abyste se snadněji dostali k její vagíně apod.

Experimentujte

Neomezujte svou pozornost pouze na vagínu a klitoris. Zkuste trochu experimentovat, popusťte uzdu své fantazie a zaměřte se na další citlivou oblast, kterou je např. hráz, kterou se rozumí oblast nacházející se** mezi vagínou a konečníkem**, podrážděte hráz, nebo svými prstíky jemně prozkoumejte oblast konečníku. Udělejte si zkrátka si tuto polohu co nejkrásnější, pohrajte si se svým protějškem a dokažte mu, že jste v této poloze opravdovými jedničkami.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9465 (magazinerotika.cz#94)


Diskuze a zkušenosti

mila | 15.03.2015 18:09
Re: Jak si užít polohu 69 moje miluje 69 na boku a většinou je dřív a já si ho dohoním ale stačí pár pohybů a jsem

mila | 15.03.2015 18:10
Re: Jak si užít polohu 69 moje miluje 69 na boku a většinou je dřív a já si ho dohoním ale stačí pár pohybů a jsem


Přidat komentář