Jak se vyznat v kondomech

Nabídka pánských kondomů je natolik značná, že může nejednomu jedinci zamotat hlavu. Byli byste sami proti sobě, kdybyste se pro Vaše příští milování vybavili prvním kondomem, který Vám padne do ruky. Správný výběr Vám může znásobit sexuální prožitek.

 

Kondomy můžete zakoupit nejen v lékárně, ale také v sexshopu kamenném i přes internet, dále v drogerii, stánku s časopisy, automatu aj. Pánskou ochranu nabízí řada výrobců, kteří mají ve svém repertoáru hned několik druhů a typů kondomů. Při nákupu kondomu můžete jen tak sáhnout do příslušné přihrádky bez rozmýšlení. Náš článek Vás však může přesvědčit, že s nákupem kondomů nemusíte tolik spěchat, byť třeba z důvodu studu. Stud je skutečně zbytečný, a není na místě, i když se řekněme jedná o choulostivou, soukromou záležitost. Naopak můžete být na sebe hrdi, že Vám není lhostejná tolik důležitá ochrana.

Velikost kondomu – nevýhody špatně zvolené velikosti kondomu

S kondomy mohou být spjaté více, či méně povedené historky. Některé z nich jsou k pousmání, jiné však mohly příslušnému páru připravit pernou chvilku. K nejčastějším příhodám se řadí prasknutí kondomu, ať již při samotném nasazování, nebo během soulože. První případ, i když je nezáviděníhodný, je lepší variantou, než případ druhý. Pomineme-li kvalitu kondomu, proč dochází k jeho prasknutí? Kondom může prasknout především z důvodu jeho špatně zvolené velikosti. Jak nesprávně, tak velmi těsná velikost kondomu tedy způsobí prasknutí, ale může dojít také k protržení, či jinému poškození. Pokud nedojde vyloženě k prasknutí, pak se také může stát, že si ani nevšimnete jeho znehodnocení. A následky na sebe pak bohužel nemusí dlouho čekat. Při vybírání kondomu se tak určitě soustřeďte na tento stěžejní parametr. Můžete být sice majitelem průměrného, či malého penisu. Je však možné, že Váš penis je nadprůměrný, široký. A pak je tu také onen fakt, že co výrobce, tak ten může mít jiné měřítko průměrnosti kondomu. Pojďme se nyní blíže podívat na jednotlivé možnosti kondomů.

Klasický kondom pro kvalitní sex

klasickým kondomem se můžete setkat prakticky všude. Zatímco ještě před pár lety jste vlastně neměli moc na výběr, co do různosti kondomů, v současnosti je tomu zcela jinak. Klasický kondom však zůstává stálicí. Sáhnete-li po klasice, pak to rozhodně neznamená, že byste se snad spokojili s kondomem nízké úrovně, kvality. Klasický kondom Vás tzv. neurazí, ale ani nijak zvláště nepřekvapí. U klasického kondomu nečekejte žádné vychytávky, kterými se mohou pochlubit jiné, důmyslnější kondomy. Pokud nezamýšlíte při samotné souložit experimentovat, a zkoušet nové možnosti sexuálního prožitku při vaginálním sexu, pak Vám mohou klasické kondomy zcela vyhovovat.

Kondom s hladkým povrchem pro snadný průnik

U klasického kondomu se můžete těšit z jeho hladkého povrchu, který umožní snadné klouzání. Ještě větší kluzkost, snadný průnik, si můžete dopřát, pokud současně použijete vhodný lubrikant. Kondom s hladkým povrchem vyhovuje především něžnému pohlaví, které se chce v maximální míře soustředit na velikost Vašeho mužství, než na další doprovodné pocity.

Svítící kondom s hladkým povrchem pro bezproblémové milování

Řada žen, ne-li většina upřednostňuje milování zcela potmě, či alespoň v dostatečném přítmí. Důvod je poměrně prostý. Ženy totiž mají zafixované, že jejich postava není natolik dokonalá, aby se líbila partnerovi. Ponechejme však nyní stranou zbytečné obavy něžného pohlaví, a vraťme se zpátky ke kondomům. Pokud i Vy patříte k párům, které se milují při nedostatečném osvětlení, pak je docela možné, že někdy míváte potíže se tzv. trefit. Takovým trapasům však již může odzvonit, sáhnete-li po svítícím kondomu s hladkým povrchem. Vyberete-li si ho, pak si můžete být jisti, že s ním budete mít trefu do černého, a to doslova.

Kondom s vroubkovaným povrchem pro intenzivní sexuální zážitek

Vedle kondomu s hladkým povrchem můžete vyzkoušet některý z kondomů s vroubkovaným povrchem. Vroubkovaný povrch kondomu může u ženy vyvolat větší míru sexuálního prožitku. Zvláště žena, která může dosáhnout vaginálního vyvrcholení, ocení Vaši volbu ochrany v podobě kondomu s vroubkovaným povrchem. Chcete-li tedy partnerce dopřát intenzivnější sexuální zážitek, pak určitě vyzkoušejte tento typ kondomu. Je dost možné, že partnerka pak již jiný chtít ani nebude.

Kondom vlhčený lubrikantem pro snadné použití

Již výše jsme zmínili, že budete-li používat kondom, pak je vhodné, abyste při něm používali také lubrikant. Je však možné, že již samotné používání kondomu, nejste-li v jeho používání zrovna zběhlí, Vás může zdržovat, a narušovat milostný prožitek. Při představě, že ještě využijete lubrikant, byste si již tak trochu připadali jako v laboratoři, jak budete mít kolem sebe různé propriety. Máte-li rádi praktičnost a efektivnost, pak určitě oceníte tzv. 2 v 1. Na trhu jsou totiž k dostání kondomy, které jsou již vlhčené lubrikantem. U tohoto typu kondomu si tak nebudete muset dělat starosti s nanesením lubrikantu, než vstoupíte do partnerky. S vlhčením kondomem tedy nebude třeba žádného zdržování, a narušování milostného aktu.

Kondom bez latexu nezpůsobující alergie

Rádi se milujete, ale Vy, či partnerka, nejste zrovna nadšeni z kondomu? Něco Vám na kondomu, jako takovém, vadí, ale nejste schopni onu averzi pojmenovat? Je dost možné, že Vám nedělá dobře latex. A je docela dost možné, že máte dokonce alergii na latex. Pokud tomu tak je, vězte, že rozhodně nejste jediní. Přesto je však otázka ochrany velmi důležitá, a to i v případě, že jste s partnerkou dlouhou dobu. Naštěstí se nemusíte vzdávat potěšení z milování, ani trpět při použití standardního kondomu. Můžete totiž sáhnout po kondomu bez latexu. Je třeba však počítat s jejich o něco vyšší cenou, než kdybyste používali klasický kondom. Na druhou stranu, připlacení si není v tomto případě rozhazováním peněz. Bezpochyby je pro Vás důležité zdraví i spokojený sexuální život.

Ultra tenký kondom pro větší vnímání sexuálního prožitku

Nejste zrovna alergičtí na kondom, přesto Vám však jeho používání nedělá moc dobře? Vždy, když si dáte kondom, pak máte pocit, jako byste se milovali s tzv. rukavicí, které používají ženy při domácím barvení vlasů? Jiným slovy, sexuální prožitek s kondomem Vás neuspokojuje tak, jak byste si představovali? Přesto však nechcete riskovat, ohrožovat sebe i partnerku případnou nehodou, či nemocí? V takovém případě můžete vyzkoušet ultra tenké kondomy. Ultra tenký kondom Vás nebude prakticky nijak omezovat ve Vašich prožitcích. Jenže, jak již označení kondomu napovídá, u tohoto kondomu budete muset být zase obezřetní. Jste-li například příznivci vášnivého, divokého sexu, pak by se také mohlo stát, že Vám kondom při sexuálních hrátkách praskne.

Extra bezpečný kondom pro vášnivé milování

Pro vášnivé, divoké milování, které nesnese žádných kompromisů, se místo ultra tenkého kondomu, hodí extra bezpečný kondom. Divokost, vášeň a smyslnost milování si můžete s tímto typem kondomu užívat dosyta. S extra bezpečným kondomem máte jistotu, že ani razantní průniky nezpůsobí, že by kondom prasknul. Na druhou stranu je tu však otázka vnímání sexuálního prožitku. U extra bezpečného kondomu musíte počítat s tím, že míra vzrušení, na kterou jste zvyklí, bude poněkud utlumena. Ovšem, na druhou stranu se zase můžete těšit z delšího milování, než dojde k Vaší ejakulaci. Půjde tedy o to, co je pro Vás důležitější, a čemu dáte přednost.

Kondom pro oddálení ejakulace

A když jsme již u delšího sexuálního prožitku, pak kvůli němu nemusíte sáhnout po extra bezpečném kondomu. Pokud si chcete užít delšího sexu, a přitom nijak neholdujete divokým milostným radovánkám, pak by pro Vás mohl být tou pravou pánskou ochranou kondom napuštěný speciální znecitlivující látkou. Řeč je o kondomu, který umožní oddálit ejakulaci.

Voňavý kondom lákající k zakousnutí

A neposlední řadě tu máme kondomy, které voní po pokrmech, které můžeme zařadit k afrodiziakům. K dostání jsou kondomy s vůní čokolády, jahod, vanilky, banánu aj. Aromatický kondom Vám může napomoci se správně nabudit, a dát do milování maximum.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9501 (magazinerotika.cz#265)


Přidat komentář