Jak překvapit partnera na Valentýna

Projevovat lásku druhému můžeme prakticky každý den. Kdy jindy je však ta nejpříhodnější doba, když ne na sv. Valentýna? I když čokoládové či bublinkové překvapení jistě potěší, můžete partnerovi připravit i méně očekávaný dárek.

 

Kdo jiný by měl lépe znát partnera, než jeho protějšek? Když jsme** zamilovaní**, vše ostatní jde jen kolem nás, a my se snažíme tomu druhému učinit radost. Činí nám větší potěšení, když dáváme, než přijímáme. A pokud se s naším výběrem dárku trefíme, o to více nás těší spatřit v očích milované osoby jiskřičky štěstí.

Dárky k sv. Valentýnovi

I kdybyste měli plno starostí, byli zcela zaneprázdněni, jen těžko Vám unikne, že se blíží svátek všech zamilovaných. Na tuto skutečnost Vás mohou upozornit časopisy, reklamní upoutávky v televizi, ale především tematicky zaměřená nabídka** dárků k sv. Valentýnovi** v nejedné prodejně s potravinami, spodním prádlem apod. Ostatně, je to jako s dalšími svátky, na které si třeba ještě nějaký ten měsíc počkáme, zato vybraná nabídka produktů k daným svátkům, je již k dostání. A o to více se pak můžeme na svátky, společně strávený čas těšit. Již výše jsme uvedli „standardní“, ovšem milou nabídku dárků k sv. Valentýnovi, kdy se jedná především o čokoládové pralinky, šampaňské, či spodní prádlo se srdíčky pro pány i dámy. Nemusíte Váš protějšek ochudit z uvedených laskomin. Jako třešinku na dortu byste však mohli připravit Vaší drahé, či Vašemu drahému, nečekané překvapení.

Květiny k Valentýnovi

Která žena by neměla ráda květy? Ženu rozhodně neurazíte, spíše naopak, pokud ji obdarujete náručí řezaných růží, tulipánků aj. A protože lásku, zamilovanost máme spojené s červenou barvou, nabízí se, abyste zakoupili červené růže, či tulipánky. Určitě však nebude vadit, pokud ženu obdarujete jinou květinou, jiné barvy. Jen pozor, abyste při Vašem výběru dbali na květomluvu. Některé ženy totiž hledají v květinách náznaky, co jim chcete říci. Aby se také náhodou nestalo, že ženu místo potěšení, zarmoutíte.

Nezapomenutelné zážitky k sv. Valentýnovi

Velmi oblíbenými dárky se stávají tzv. nezapomenutelné zážitky, které se podle vybrané tématiky mohou hodit prakticky pro celý rok. A věřte, že ač jste zaměřeni jakýmkoli směrem, stejně tak Váš protějšek, bezpochyby mezi nezapomenutelnými zážitky najdete takový, kterým uděláte velkou radost. Můžete vybrat takový zážitek, který by si partner sám nevybral, nedopřál. Můžete však vybrat i takový, který může zpříjemnit jakoukoli chvíli, kdy se z dárku budete moci těšit oba dva. Řeč je především o romantických pobytech, masážích, lázních apod. Co na tom, že venku panuje nepříznivé počasí, je mrazivo, či naopak deštivo, blátivo, nebo jinak nevlídné počasí.

Vícedenní romantický pobyt na sv. Valentýna

Vy se na sv. Valentýna můžete cítit hned dvojnásobně dobře. Nebudete sami, tak jako řada jiných jedinců, kteří nemají možnost strávit příjemné chvilky v objetí milované osoby, protože žádnou nemají. A krom toho, že již nejste na starosti a radosti sami, ale jste dva, či již máte doma jednoho, nebo více svišťů, si můžete sv. Valentýn užít se vším všudy. Sednout si k televizi, a sledovat oblíbený film, který máte nahraný, který si můžete nahrát, můžete i jindy. Co se více odvázat, a rutinu vyměnit za některý ze zmiňovaných zážitků? A nemusí se jednat jen o hodiny. Máte-li například možnost si vzít dovolenou, tak si prodlužte víkend na tři, čtyři, či rovnou celý týden. Budete si moci vybrat z vícedenních romantických pobytů, doplněných o různé procedury.

Projížďka lodí

Na lodičky bude v únoru příliš chladno, tedy, pokud se nerozhodnete slavit sv. Valentýna v teplejší krajině. Ovšem romantiky, kdy se budete plavit po vodě, pozorovat ubíhající krajinu, tulit se k sobě, můžete i tak. Stačí pro to udělat poměrně málo, ale efekt překvapení a zážitku bude ohromující. Vyměňte lodičku za loď, či parník, který nabízí okružní jízdy po řece. A pokud se Vám poštěstí, pak si vyberte večerní jízdu, kdy bude vše osvícené. Pod rouško noci, mihotajícími se světélky, s hudbou a dobrým jídlem, pitím, si jeden druhého užijete plnými doušky. Oslavit svátek všech zamilovaných tak můžete vskutku nevšedním a romantickým způsobem zároveň. A že si lodního výletu užijí jen ženy? I pánové se nechají strhnout jedinečností okamžiku, zvláště pokud se rozhodnete pro večerní, noční jízdu. Pro muže je totiž tma něčím fascinujícím. Tma jim přináší možnosti, vzrušení, adrenalin. A určitě se tak mužský protějšek nebude bránit pobytu na lodi, parníku, když mu předložíte vybrané překvapení.

Romantická večeře v restauraci či doma

Jistě se shodneme na tom, že s plným žaludkem se cítíme o poznání lépe, než s žaludkem kručícím. I na sv. Valentýna je třeba jíst. Pro tento den se však určitě neodbývejte jen pečivem, salámem, sýrem, tj. tak, jak jíte běžně. Vyrazte s Vaším partnerem na romantickou večeři, kdy si každý z Vás dá svůj zamilovaný pokrm včetně dezertu a lahodného moku. Nechcete-li však být v přítomnosti dalších cizích očí, které by Vás mohly pozorovat, pak i tak se nemusíte vzdávat romantické večeře. Umíte-li se otáčet v kuchyni, pak můžete připravit chutný pokrm u Vás doma, a pozvat partnera „ke stolu“. Nic se však neděje, pokud Vám zrovna kuchyně nic neříká. V dnešní době jsou možnosti i v této oblasti. Nechejte si Vámi oblíbený pokrm dovézt domů. A vůbec není nutné, abyste se pak vydávali za tvůrce pokrmu. Partner bude bezpochyby spokojený tím, jak mu báječně chutná, a v jaké milé společnosti, kterou mu budete dělat Vy, je.

Zimní procházka ruku v ruce

Po večeři se můžete vydat na procházku zasněženou, zamrzlou krajinou. O co chladněji bude, o to většího důvodu bude, abyste se k sobě tulili. Můžete si pak zajít na svařené víno, které Vám zahřeje nejen ruce, tělo a duši. A po procházce? Vaše kroky mohou směřovat k Vám domů, či do zamluveného hotelového pokoje. A pak je to již jen ve Vaší režii, zda si budete až do brzkých ranních hodin přituleni povídat, mazlit se, či dojde i na více něžností mezi Vámi.

Půlnoční překvapení v podobě soukromého striptýzu

Že je striptýz jen doménou něžného pohlaví? I pánové se mohou odvázat, a ukázat nejen svoje křivky, ale také jaký talent se v nich ukrývá. Půlnoční překvapení v podobě soukromého striptýzu, může připravit, jak žena, tak muž. Pro** striptýz** se můžete rozhodnout, ať budete trávit** sv. Valentýna** v soukromí Vašeho domova, nebo také v hotelovém pokoji, který si pro tuto zvláštní příležitost objednáte. Jen pozor, pokud jste teprve v začátcích Vašeho vztahu, kdy jste ve fázi seznamování se, oťukávání, pak by takový odvážný striptýz mohl být pro druhého docela šokem. Příliš předčasný** striptýz** by Vás mohl ve vztahu posunout mílovými kroky kupředu. Což byste jistě pozitivně kvitovali, ale byla by škoda přeskočit několik etap, které jsou ostatně těmi nejlepšími, kdy se Vás zmocňuje příjemné mravenčení, touha po ukradení pár polibků apod.

Striptýz, jeho správné načasování

Striptýz si tak raději nechte na období, až bude Váš vztah pevný, a spíše se pomalu budete uchylovat ke stereotypnímu způsobu žití. Potom může být striptýz také šokem, ovšem velmi vítaným, který vztah okoření, zpestří ho a ozvláštní. Na striptýz je ovšem dobré se alespoň trochu připravit. Ono, krkolomné sundávání oblečení, prádla, či dokonce zakopnutí a spadnutí, je spíše humorné, než vzrušující. Můžete tedy trochu trénovat před zrcadlem. Vyberte si podmanivou hudbu, a můžete nechat začít promlouvat Vaše tělo.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9485 (magazinerotika.cz#163)


Přidat komentář