Jak ovlivnit chuť spermatu a vagíny

Při milování nejeden pár praktikuje orální sex, který může přinést slastné okamžiky plné vzrušivých pocitů. Jsou však i páry, kdy jeden z nich, nebo oba dva orální sex odmítají. Důvodem může být chuť a vůně spermatu a vagíny.

 

Možná, že jste slyšeli, četli o tom, že chuť spermatu se dá ovlivnit tím, co muž jí, nebo pije. Snad nejčastějším návodem bývá ananas a ananasová šťáva. Zda se jedná o pravdu, nebo mýtus Vám může potvrdit pár, respektive žena, jejíž muž se stal pojídačem ananasů. Nemusíte však čekat, až najdete mezi Vašimi blízkými, kamarády pár, kteří tento experiment podstoupili. Vy sami se můžete pustit do badatelství. A rozhodně nemusíte zůstat jen u ananasu, a jen u zkoumání vlivu jídla na chuť spermatu. Ovlivnit se totiž dá i vůně a chuť vagíny. Vydejte se tedy s námi do světa gurmánských zážitků, které Vám přinesou více, než jen požitek z lahodných pokrmů.

Ochutnávači

Minuli jste se povoláním? Fascinuje Vás svět těch, kteří mohou chodit do vybraných restaurací, testovat připravené pokrmy, a následně je hodnotit, psát na ně recenze? Možná, že se již tímto ochutnávačem nestanete. Přesto Vám však brány poznání nemusí být uzavřené. Můžete se totiž také stát ochutnávači, a to ne ledajakými. Můžete si „nabídnout“, jak voní a chutná sperma, vaginální sekret. A budete překvapeni, jak se daná vůně i chuť může změnit, pokud Váš „šéfkuchař“ změní ingredience.

Sperma – chutné i odporné

Co dívka, žena, to jiný názor na** chuť spermatu**. Nemusí to však být jen v ženách, respektive jejich chuťových pohárcích a zálibách. Sperma muže může chutnat, ale také může být tak trochu odporné, či dokonce štiplavé, pálivé. Holduje-li si například muž na pálivém jídle, přidává si do polévek, pomazánek chilli, pak je velká pravděpodobnost, že i jeho sperma bude pro ženu pálivé. Životospráva obecně, neovlivní jen to, jak se cítíme, jak vypadáme, jaké jsme postavy, ale také, jak voníme a chutnáme. Vždyť, určitě jste sami zaznamenali, když jste si vzali pěkně dozlatova upečenou topinku, pořádně ji počesnekovali, posolili, přizdobili sýrem, případně i vajíčkem, že ještě následující den jste ze sebe cítili česnek. A to samé může platit u cibule, a dalších potravin ne zrovna neutrálních chutí. Takový chléb, rohlíky, moc sperma, či vaginální sekret, neovlivní. Za lepší vůní, chutí, byste museli vsadit na potraviny výraznějších chutí, ať už sladkých, slaných, kyselých, nebo hořkých.

Vaginální sekret vonící, chutnající po rybičkách

Zkuste se zeptat mužů, jak jim voní, chutná lasturka jejich partnerky. Samozřejmě, tuto otázku nejspíš budete moci položit jen těm mužům, které dobře znáte, anebo naopak anonymně, jste-li dostatečně odvážné a odvázané. Odpovědi, které obdržíte, Vás totiž mohou i šokovat. Ani ne tak, co do chuti vaginálního sekretu, jako spíše, co Vám muži odpoví. Mohou se na Vás utrhnout, urazit Vás atd. Ti, co však nemají problém s tím, aby Vám odpověděli, Vám mohou vesměs říci, intimní místo jejich dívky, ženy voní a chutná tak trochu po rybičkách. Některé ženy pak zase mužům chutnají trošku nakysle, či jakoby po cibuli. Intenzita kyselosti se pak může měnit. Takže, milé dámy, ani pánové nemusí být zrovna „odvaření“ z toho, jak voníte a chutnáte. Sice nejsou v pozici, kdy „zachytávají“ stříkající ejakulaci, ani nebývá Vaše ejakulace tak „jasná na první pohled“, jako u mužů, přesto se mohou najít muži, kterým zrovna nevoníte, nechutnáte. I Vy tak můžete stát před velkou výzvou, kdy se budete snažit o změnu Vašich stravovacích návyků. A co si budeme povídat, ženy jsou svolnější k tomu, aby ochutnali vlastní vaginální sekret, než muži, kteří by měli ochutnat vlastní sperma. Ženy tak jsou díky své nespoutanosti, větší odvaze, ve výhodě. Mohou si totiž samotné otestovat, jak chutnají.

Množství zkonzumovaného jídla pro jinou chuť spermatu

To, že si však muž vezme z vybraných potravin jen malé množství, se nijak zásadně nepromítne do změny chutě, vůně jeho spermatu. Aby bylo docíleno změny, je třeba, aby se na určité potraviny zaměřil na delší dobu, a ve větším množství. V tomto případě se tedy vyplatí trpělivost a pevná vůle. Muž, stejně tak žena, se však nemusí nijak přemáhat. Potraviny, které totiž mohou chuť spermatu, vaginálního sekretu, ovlivnit, mohou být velmi lahodné, a navíc zdravé. Stačí si jen vybrat z níže uvedeného „sortimentu“, a za určitou dobu, pak protějšku připravit milé překvapení. Pokud například Vaše partnerka zrovna neholdovala orálnímu sexu, a to právě z důvodu, že Vaše sperma jí nijak neoslovilo, pak se také může po změně Vašeho jídelníčku stát, že bude orální sex s Vámi vyhledávat. Takže, vše záleží na Vaší volbě, a Vaší chuti něco změnit, a samozřejmě pak** chuti Vašeho spermatu**.

Příjemně nasládlá chuť spermatu, vagíny

A začneme slaďounkým a velmi zdravým exotickým ovocem, kterým je ananas. Můžete si dopřávat ananasový kompot, ananasový džus, fresh džus, nebo čerstvý ananas. Chcete-li současně udělat i něco pro Vaše zdraví, doplnit si vitamíny, minerální látky aj., pak určitě zvolte ananas čerstvý, či fresh džus z čerstvého ananasu. Taková šťáva z ananasového kompotu moc z ananasu nemá, spíše se jedná jen o jakýsi výluh, a ještě k tomu doplněný množstvím cukru. Nemusíte však zůstat jen u ananasu. Vaší volbou může být i další ovoce. Především se pak můžete zaměřit na slaďounké banány, jablka, borůvky. U borůvek však dejte přednost klasickým, lesním plodům, před borůvkami šlechtěnými, pěstovanými v zahradách. Ostatně, kdo mohl porovnat chuť borůvek lesních a chuť borůvek zahradních, ví, o čem mluvíme. O množství vitamínů, minerálních látek, se bavit nebudeme. Nás však zajímá chuť, a ta je u lesních borůvek jednoznačně lepší. Co se týká banánů a borůvek, z nich si asi džus nepřipravíte. To však ani nebude třeba. A jablíčka si můžete dopřávat celá, nebo v podobě fresh džusu. Opět bychom však polemizovali nad kompotem borůvkovým a jablkovým, nebo dokonce džemem.

Hovězí maso – nepřítel chuti spermatu

Jen málokterý muž by se vzdal masa. K mužům prostě maso patří. Maso obsahuje značné množství bílkovin, které mužům dodává sílu. Určitě také nechcete, aby Váš ideální partner byl tzv. sušinka, kdybyste se ho sotva dotkla, a hned se složil. Většina žen chce muže s velkým M, který bude silný, statný, svalnatý, ne hubený, ani ne tlustý. Bez masa to však nepůjde. Pokud však muž konzumuje z masa převážně maso červené, pak musíte počítat s tím, že jeho sperma, co do chuti, Vás zrovna nenadchne. Ovšem, to byste nebyla Vy, abyste si třeba některými fígly nepomohla. Co zkusit například mužův penis namočit do medu, či rozpuštěné čokolády, nebo postříkat šlehačkou? Fantazii, a v tomto případě ani chuti, se meze nekladou. Pozor však jen na tu čokoládu, aby nebyla příliš horká. Místo slízávání sladké dobroty byste se také mohla najednou ocitnout v roli ošetřovatelky. A ze sexu by nic nebylo.

Mrkev – zelenina, která dodá nejen barvu

Baštíme-li pravidelně mrkvičku, pak se můžeme pochlubit zdravější barvou naší pokožky. Mrkev však nebývá zrovna oblíbeným pokrmem mužů, a to zvláště pak mrkev vařená. A to i v případě, kdyby byla doplněna řádným kusem masa. Pokud však chcete, aby mužovo sperma mělo lepší, jinou chuť, pak by Vám ani vařená mrkev moc nepomohla. Vsaďte spíše na mrkev syrovou, kdy můžete připravit lahodný mrkvový salát s jablíčkem, mandarinkami, mandlemi. A pokud do salátu kápnete i trochu rumu, dochutíte citronem a medem, pak věřte, že si muž mrkvový salát rád dá. A Vy si zase více „smlsnete“ na jeho spermatu.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9481 (magazinerotika.cz#152)


Diskuze a zkušenosti

Anonym | 25.04.2014 23:05
Re: Jak ovlivnit chuť spermatu a vagíny hmmmmmm


Přidat komentář