Jak na žhavé postelové hrátky

Někdo má sex spojený spíše s povinností, jiný si ho však užívá plnými doušky, a to doslova. Milování Vás může s protějškem nejen sblížit. Při milování můžete experimentovat a nacházet nové možnosti, jak se navzájem více uspokojit.

 

V běžných časopisech pro něžné pohlaví, je spíše možné najít módu, kosmetiku, vaření a drbárnu, případně i otázky točící se kolem vztahů. Ovšem málokdy najdete skutečnou inspiraci, jak si okořenit sexuální život s partnerem. I když je důležité řešit problémy, které nastávají v partnerském soužití, pak k mnohým z nich by ani nemuselo dojít, pokud byste se spíše zaměřili s protějškem nenásilnou formou na prevenci. A tak není na škodu sem tam zalistovat v pánských časopisech, kde jsou nejen spoře oděné dívky a ženy. Inspiraci na žhavé postelové hrátky však můžete najít také v našem článku. Stačí se začíst, a třeba hned následující večer překvapit partnera něčím novým, neotřelým. Uvidíte, jak bude Vaše iniciativa pozitivně přijata a náležitě ohodnocena.

Možnosti zpestření sexu

Nudu v posteli, která vznikne především ze stereotypního způsobu milování, řeší nejeden pár. Zvláště pak milenci, kteří spolu sexuálně žijí více, než jen pár měsíců, mohou začít pociťovat určité „bezvětří“ v jejich ložnici. Byla by však škoda se těšit ze sexuálního potěšení jen zlomek doby, po kterou spolu můžete být. Sex si můžete zpestřit různými způsoby, ať už změnou milostných poloh, nebo také využitím erotických pomůcek a hraček, afrodiziaka nevyjímaje. Vše uvedené si pak klade za cíl nažhavit zase partnera, a samozřejmě i Vás, a to tak, abyste opětovně vnesli do prostředí Vašich ložnic závan čerstvého vzduchu. A když jsme již u tohoto prostředí ložnice. Ložnice není rozhodně jediným místem, kde byste se mohli, a vlastně měli milovat. I když Vám již třeba není – náct, nemusíte se chovat distingovaně. Milování si také můžete užít venku. Stačí si vybrat místo, kde je malá pravděpodobnost, že by Vás někdo překvapil, ovšem na druhou stranu je tu stále ono nebezpečenství, které právě podnítí vzrušivost celé atmosféry. Není výjimkou například spatřit zaparkované auto na příjezdové cestě k lesu. Milenecká dvojice uvnitř auta se nemusí jen potýkat s nedostatkem vhodného místa k milování, spíše naopak.

Bonbóny pro potěšení z orálního sexu

A začít můžeme sladce, i když sladká chuť nebude v tomto případě primární záležitostí. Nemusíte zrovna holdovat bonbónům, ať už cucavým, nebo želatinovým. Přesto byste mohli zvážit jejich možnost, kdy speciální bonbóny mohou příjemně zpestřit Vaše postelové hrátky. Řeč je o mentolových bonbónech, jejichž účinek pocítí především jedinec, který je orálně uspokojován. Bonbóny si pak zvláště užije muž, kdy partnerka vezme do úst nejen jeho penis, ale také jeden, či více pastilek, podle toho, jak moc osvěžující pocit, chce muž zažít.

Sledování porna při sexu – inspirace pro milování

Nepatříte k žádným stydlínkům? Nejenže s protějškem mluvíte o sexu, co se Vám líbí, ale také nemáte nic proti tomu, abyste se podívali na některou z lechtivých erotických scén? V prvé řadě je skvělé, že s partnerem o sexu mluvíte, že se k sexuální oblasti nechováte, jako by bylo tabu. A na sledování porna, ať už jednostranně, tj. čistě jen mužem, nebo v páru, není nic špatného. Naopak Vám může takový film, dá-li se ovšem mluvit o filmu, zpestřit Váš intimní život. Je docela pravděpodobné, že se v zátahu nepodíváte na celý obsahový děj, jak budete nažhavení, a budete pociťovat nutnost se pomilovat. Takže vlastně nebude ani nutné, abyste si pořizovali hned ucelenou řadu filmů a erotických příběhů. Sledování porna můžete brát jako vhodnou předehru, ale také jako „motor“ při samotném milování. Budete-li sledovat porno při sexu, pak nejenže Vaše milování rázem bude delší, ale také intenzivnější a žhavější. V neposlední řadě také můžete přijít na řadu možností, jak si milování ozvláštnit. Vždy je totiž lepší „názorná ukázka“, než sebelépe napsané slovo. A pokud snad žárlíte na obrázky a videa, kde se dva jedinci milují, či hned celá skupinka, je to opravdu zbytečné.

Milostné polohy pro zpestření intimního života

Každý pár má jednu, či dvě preferované milostné polohy, ke kterým se stále vrací. Není nic špatného se těmto milostným polohám věnovat. Jenže pokud patříte k párům, které berou dané milostné polohy jako rituál, zvyklost, pak se nemůžete moc divit, že žhavost sexu u Vás postupně ochládá. Zatímco na počátku vztahu jste se mohli těšit přímo ze žáru, nyní Váš milostný život může jen tak doutnat. Není však nikdy pozdě na znovuvzkříšení plamínku a docílení velkého, silného plamene. Jen je někdy třeba více úsilí a oboustranné vůle, než, kdybyste nenechali žhavost sexu pomaloučku udusit vlastní nevšímavostí, a tak trochu pohodlností. A protože jsme u milostných poloh, tak vyzkoušejte nové polohy, které sice pro Vás mohou být zpočátku tak trochu krkolomné, ale stačí jedno, dvě vyzkoušení, a hned se vžijete do nové role. Milostných poloh je pořádný ranec, kdy si můžete vybírat mezi milostnými polohami vleže, vestoje, zezadu atd. Není však účelem, abyste během jednoho milování stihli co nejvíce poloh, a hráli si na rekordmany. Důležité je, aby Vám nová poloha, či dvě přinesly prožitky, které Vám doposud unikaly, a zůstaly utajené.

Experimentování v sexu – erotické hrátky

Jakou roli hrajete v posteli? Máme na mysli, zda jste stále tím, kým jste. Ať už na sobě máte šaty, nebo jste bez šatů, zcela nazí, stále to jste Vy? To ovšem nemusíte. Co popustit uzdu fantazii, a podlehnout erotickým hrátkám? Podle Vaší chuti si pak můžete zahrát například na dozorce a vězně, či soudce a právníka, nebo zloděje a policajta atp. Určitě z uvedených spojení cítíte, že jeden aktér má moc, zatímco druhý je tak trochu v závěsu a podřízený. Bude však záležet čistě na Vás, zda na první pohled podřízená osoba bude skutečně v sexu podřízená, či vezme situaci „do svých rukou“. Uvidíte, jak Vás, možná tak trochu vypadající dětinské hrátky, chytnou. A vše můžete ještě podnítit stylovými kostýmy, které Vám umožní se vžít do role v pravém slova smyslu. Ostatně, samotné kostýmy jsou pak dobrým tipem pro nákup vhodného dárku Vašemu protějšku. Kytku, láhev vína, bonboniéru, můžete zakoupit vždy, ale kostým, ten nejen překvapí, ale také potěší, a to hned Vás oba.

Sex ve trojce – sex ve čtyřech

Nejste nijak prudérní, a navzájem si plně důvěřujete? Navíc nejste žárlivými, a jste pro každou špatnost? Pak by pro Vás mohl být zajímavý sex ve třech, nebo dokonce ve čtyřech. Je však nutno podotknout, že na prvním místě je důležitá ochrana, která by neměla být v žádném případě podceněna. A pak je tu také jistá míra rizika, že přeci jenom u někoho z Vás začne klíčit semínko žárlivosti. Sex ve trojce, či větší skupince nabízí novou sexuální dimenzi. Takový sex Vás rozhodně nenechá chladnými, a nebudete se ani cítit nijak odstrčeni, či jako páté kolo u vozu. Sex je uvolňující a vzrušující. Sex ve trojce můžete podstoupit se zcela neznámou osobou, či jedinci, ale také s kamarádem, kamarádkou. Pokud se tedy nebojíte, že by mohlo za čas dojít na tzv. výměnu manželek, či manželů, nebo partnerů, pak jistě stojí za to vyzkoušet dosud nepoznané. Je možné, že na sexu ve třech se stanete závislými, kdy Vám pak již sex ve dvojce nebude připadat tolik výbušný a zajímavý, jako dříve. Vše má tedy své určité stinné stránky. Pokud byste se však všeho obávali, a hned na vše hleděli nedůvěřivě, negativně, nikam daleko byste se nedostali.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9502 (magazinerotika.cz#279)


Přidat komentář