Jak je kdo dobrý v posteli?

Lze podle nějaký základních indicií poznat, jaký kdo bude v posteli? Anebo je to věc vnitřních, hlubších citů? Záleží více na vzhledu, anebo na úplně jiných faktorech? Znamená, že kdo je sexy, bude i báječný milenec?

Kvalitní sex

Scéna, jak vystřižená z nějakého amerického filmu pro náctileté. Parta kamarádů se baví, která dívka je dobrá v posteli a která naopak nestojí za hřích. Podobně se baví mezi sebou i dívky, ženy a jiní. Jakmile má žena nového partnera, často naběhne banda kamarádek a chtějí znát detaily o prvním rande a samozřejmě i milování. Otázka – jak je dobrý v posteli, se přímo nabízí a vždy je v takovém případě vyřčena. Jenže – dá se na takovou otázku opravdu optimálně odpovědět?

Jak určit, kdo je jak dobrý v posteli?

Co se líbí jednomu, nemusí se okamžitě líbit druhému, to je jasné. Proto nelze ani přesně určit, kdo jak je zdatný milenec či milenka. Pokud potkáme, seznámíme se s novou osobou, ihned ji podvědomě zařadíme do jedné ze škatulek – buď nás člověk přitahuje, je nám sympatický, bavíme se s ním, protože je nám ho líto, anebo prostě nás nezajímá a více slov s ním již neprohodíme. Ať si kdo chce, co chce říká, vzhled je samozřejmě důležitý. Stěží se poběžíme seznámit s člověkem, který je nám nějakým způsobem nesympatický. Pravdou je, že po čase, jakmile dotyčného poznáme blíže, mohou sympatie výrazně klesnout, a také naopak, pokud jsme jistého jedince odmítali kvůli nepříliš přitažlivému vzhledu, nás po čase, vlivem své osobnosti, může začít zajímat a přitahovat. To jsou ale hlubší a druhotné city, teď se zaměřujeme na prvotní setkání a odhad, jaký bude protějšek dobrý v posteli – odhadujeme to, anebo si jen něco přejeme, namlouváme? Základem je vždy prvotní přitažlivost. Podle ní si podvědomě určujeme, že ten či onen dotyčný bude určitě hřebec, který nás rozpálí a vášnivé polibky podaruje s dravostí i něhou dohromady.

Co to znamená – být dobrý v posteli?

A teď ve skutečnosti – co to vlastně znamená – být dobrý v posteli? Je to skutečně jen tím člověkem, co vám udělá, anebo jsou to i jiné faktory, které vás rozpálí? Tak si představte, že máte jako žena nový účes, zajdete na vánoční večírek, kde se pije nějaký ten alkohol a všichni jsou veselí, rozjaření a jak už to tak kolem Vánoc bývá, také citliví, přátelští a velkorysí. Ale abychom neopomněli i vaše nové, skvělé vlasy, ve kterých se cítíte skvěle, všichni vám říkají, jak vám to sluší, což sama dobře vidíte. Máte super zvednuté sebevědomí a najednou vám pošle drink pohledný muž, který se vám mimochodem líbí už nějakou dobu. Začne to lehkým flirtem, popíjením a ani se nenadáte, už jste u něj v bytě a užíváte si naprosto parádního sexu. Nový vzhled a fakt, že o vás projevil zájem, vám zalichotilo, alkohol odboural zábrany a vy se sama na druhý den ráno divíte, co všechno jste uplynulou noc dokázala udělat.

Nejde o to, že někdo je prostě třída a jiný jen bezmyšlenkovitě leží. Důležitou roli hrají jednak vnější vlivy, viz výše a také to, jak ve vás sexuální partner dokáže probudit vášně. Jistě si vzpomenete, pokud zavzpomínáte na své bývalé lásky, že někteří vaši partneři vás šíleně přitahovali, vzrušovali, za to jiní, byli sice pohlední, milí a hodní, ale milování s nimi bylo bez „šťávy“. A neumíte si to vysvětlit, prostě - i přestože byli vzhledově přitažlivější, než jiné, vaše úlovky, pak to nebylo nic moc.

Sexuální věda (dá-li se takto vůbec nazvat), je složitější, než povrchová, vzhledová přitažlivost. Jistí lidé nám holt „voní“ více a jiní méně, nebo i vůbec. Se vzhledem to nemá až tak moc společného. Hlavní roli zde hrají feromony, a ty určují přitažlivost k dané osobě. Že s někým stálo milování za nic, jak lze někdy označit, nahrává faktu, že my sami jsme nabyli schopni sexuálního partnera pořádně rozparádit, aby nás dostal do ráje orgasmů.

Sexuální typy lidí, nebo náhoda?

Jednoduše a prostě – jsou určité sexuální typy a ty navzájem k sobě buďto sedí nebo nesedí. Nedá se označit, kteří jsou náruživí více či méně. Prostě jen jiný sexuální typ. Až potkáme ten, který k nám pasuje, bude snad každé milování s ním naprosto báječné.

Kdo tvrdí o jiných, zda jsou nebo nejsou dobří v posteli, jistě má na neúspěchu svůj vlastní a základní podíl – daného jedince nedokázal rozvášnit tak, aby zahodil veškerou soudnost i ostych a vzbudil v sobě nenasytného sexuálního dravce.

Podle čeho se pozná, jaký kdo bude v posteli?

Jsou lidé, kteří se podívají na určitou neznámou osobou a s přesvědčení dokážou tvrdit, že nebude dobrá v posteli. A možná mají pravdu, v nich samých nedokáže vzbudit nenasytnou touhu po milování a tak se ani na možnost seznámení, nenamáhají. Jenže je to dobrý postup, ihned neznámého odsoudit jako frigidní osobu, aniž by bylo známo více podkladů?

Jen tak to nepoznáme, prostě to musíme zkusit. Existuje několik případů, kdy žena byla paf ze svalovce, jenž měl nejen perfektně upravené vlasy (až sama záviděla), také příjemně voněl a měl užasle padnoucí oblečení. Byl to frajer na první pohled a pevný, sexy zadek naznačoval, že bude tím nenasytným hřebcem v posteli, po kterém už nějakou dobu touží. Jenže až došlo „na věc“, poznala, že milý krasavec si v posteli více všímá svého účesu a svalů, než jí samotné. S velkým zklamáním skončila toto „setkání“ s tím, že teď odjíždí na nějakou dobu do zahraničí.

Podobné zkušenosti mají i pánové, kteří se naparovali na veřejnosti, že sbalili významnou modelku. Dívka velice krásná, hubená, vyvolávající v každém heterosexuálním muži touhu po ní samé. Jenže při dlouhém večeru a slibující si noci, došlo k velkému zklamání. Dívka si až moc dobře dávala pozor, aby vypadal dobře, zvyklá se fotit také dbala nejen na výraz v obličeji, ale i polohu, ve které bude vypadat božsky a hlavně, aby nebylo znát její mírně rostoucí bříško.

Dá se vůbec určit, jaký kdo bude posteli?

Někteří lidé tvrdí, že se hodně pozná z tance. Zejména pak u žen. Umí-li se kráska odvázat, přirozeně pohupovat boky a držet rytmu, je dost pravděpodobné, že podobné kreace provede i v posteli. Je-li naopak nemotorná a působí až příliš stroze, bude v ní její sexuální partner muset vzbudit ohromné touhy řádnou předehrou.

Sex nás baví a naplňuje jedině s někým, komu věříme, s kým jsme splynuli skutečně v jednu duši, tak i jedno tělo. A spojuje nás s ním více, než jen aktuální fyzická přitažlivost. Sex je velice intimní záležitost, a proto jsou zábrany tabu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9514 (magazinerotika.cz#326)


Přidat komentář