Jak dosáhnout análního orgasmu?

Dosáhnutí análního orgasmu nemusí být nic zvláštního a vzácného, pokud člověk ví, jak na to. Jsou schopni ho dosáhnout jak muži, tak i ženy. Na oba partnery přitom čeká vzrušující extáze, která jistě stojí za prožití.

Prožití análního orgasmu není pouhý mýtus, ale jedná se o skutečný fakt. Někdo ho má spontánně, jiní k němu potřebují stimulaci genitálií nebo análního otvoru. Co je podstatné, že análně vyvrcholit může jak muž, tak i žena.

Co způsobuje anální orgasmus

Konečník je částí lidského těla, která je doslova protkána velkým množstvím nervového zakončení. Podstatně více než pochva. Proto v této oblasti dochází k silnému prokrvení, které má za následek i znásobení genitálního vzrušení. U mužů** stimulací análního otvoru** dochází také k dráždění, nebo přímo** k masáži prostaty,** což je také velmi vzrušující. Navíc vzbudit touhu a prožít orgasmus může zapříčinit také samotný fakt, že provádíte něco nemravného, co není zcela běžné.

Stimulace análního otvoru u mužů

Chce-li žena přivést svého partnera k análnímu orgasmu a způsobit mu tak jedinečný erotický zážitek, na který jistě bude hodně dlouho pamatovat, pak by se měla pustit do orálního sexu a ten doprovázet stimulací zadečku. Postačí, když v průběhu orálního sexu strčí do jeho zadečku jeden prst, který nahmatá prostatu a bude ji lehce prstem masírovat. Jestliže ze začátku nemá dostatek odvahy zavést do konečníku prst, může použít menší anální hračku. Např. malý anální vibrátor, dildo nebo anální pomůcku, která je přímo pro masáž prostaty dělaná.

Stimulace análního otvoru u žen

Jestliže chce muž vyzkoušet, zda dokáže ženu uspokojit i análně, pak se mu to může podařit tak, když bude** současně stimulovat klitoris a pochvu** palcem ruky a anální otvor ostatními prsty. Pro pohodlnější stimulaci může samozřejmě použít obě ruky, kdy jednou bude stimulovat vagína a druhou rukou konečník. Musí mít na paměti, že nikdy nesmí prsty nebo ruce střídat, aby nezanesl** do vagíny infekci**. Stimulace análního otvoru u ženy může být také dobrou předehrou pro anální styk, pokud k němu má v rámci sexu dojít.

Jak postupovat k dosažení análního orgasmu u ženy

Postupů, jak dosáhnout anální orgasmu u muže nebo u ženy může být mnoho. Je potřeba vědět, co partnera vzrušuje, která oblast jeho těla je nejvzrušivější, a při jaké stimulaci dosahuje klasického orgasmu. Tělo partnera poznávejte pomalu. Abyste dokázali ženu análně uspokojit, začněte u její vagíny. Začněte klasickou genitální stimulací. Pohrávejte si s jejím klitorisem, zasuňte prsty do vagíny a zase je vyndejte, používejte jak jazyk, tak i prsty. Ostatně postupujte tak, jak jste zvyklí. Postupně přidávejte letmé doteky v anální oblasti. Postupně se tak osvobodíte od zábran. Nepřestávejte ji přitom stimulovat vaginálně. Poté, co si již Vaše partnerka zvykla na doteky análního otvoru, naneste si na ruce hodně lubrikačního gelu a zaveďte do jejího zadečku jeden prst. Druhou rukou nepřestávejte stimulovat klitoris nebo se věnovat jejímu vaginálnímu otvoru. Přidávejte další prsty a neustále s nimi prozkoumávejte anální oblast. Prsty můžete po určité době, až je na to partnerka i její anální otvor připraven, vyměnit za svůj penis nebo za vhodnou anální hračku. Např. za anální kolík, který má na svém konci speciální zarážku, aby se neztratil v partnerčině těle. Pohybujte hračkou, penisem nebo prsty tam a zpátky, ale nikdy nespěchejte. Rozhodně by při Vašem počínání nemělo partnerku nic bolet. Pokud ano přestaňte, protože přes bolest by zřejmě orgasmu nedosáhla. Pokud je vše v pořádku a partnerce se anální hrátky líbí, pokračujte. Přitom jí můžete neustále stimulovat klitoris, aby byla maximálně vzrušená. Pokud budete jemní, ohleduplní a nebudete na ni spěchat, dřív nebo později se Vám podaří partnerku uspokojit i análně.

Jak análně uspokojit muže?

Dá se říct, že muže je snadnější uspokojit análně než ženu. Má v těle totiž bod G, kterým je prostata, a k té se dostanete přes konečník. Nebojte se, že na masáž a dráždění prostaty nebude chtít partner přistoupit. Ale i u něj na to musíte jít od lesa. Začněte jej vzrušovat normálně. Sajte mu penis, nebo mu ho třete ručně. Poté, co bude vzrušený, začněte se velmi lehce a jakoby nechtěně jeho konečníku. Pokud bude jeho reakce dobrá a nechá si na konečník sahat, pokračujte pomalu dál. Při neustálém orálním uspokojování zasuňte do jeho konečníku jeden prst. Stačí jen na kousek a zase jej vyndejte ven. Pokud muž nenamítá, pak zasuňte prst znovu a hlouběji. Pokračujte v tomto tempu, až se Vám podaří do jeho konečníku zasunout celý prst a nahmatat prostatu. Je kulatého tvaru o velikost hrášku. Dráždění prostaty je potřeba se naučit. Chce to jen trochu cviku, nejde o nic složitého. Během prvního seznamování se s análním otvorem partnera si žena osvojí základní pohyby a pak už jí nic nebude bránit v tom kvalitně prostatu namasírovat. Díky správné stimulaci prostaty je muž schopen dosáhnout silného análního orgasmu.

Jak přesně dráždit prostatu

Žena má na výběr ze dvou způsobů, jak dráždit prostatu. Tím prvním je ten, že bude muži masírovat hráz, která se nachází mezi varlaty a konečníkem. Tento způsob se nazývá nepřímá stimulace a zvládne jej každá žena. Muže tyto hmaty dokážou vzrušit, ale pouze výjimečně se mu podaří dosáhnout orgasmu. Je však dobré masáží hráze začít, než se žena dostane svými prsty do jeho konečníku. Až poté, co si muž na tento způsob dráždění zvykne, doporučuje se zabrousit prsty do jeho análního otvoru. Rozhodně se této metodě dráždění nevyhýbejte, neboť jde o velmi vzrušující záležitost, kterou můžete partnera přivést k orgasmu. Dráždění prostaty pomůže i zdravotnímu stavu partnera, neboť se jedná o účinnou prevenci před onemocněním rakoviny prostaty a zabrání i dalším** prostatickým problémům**.

Postup při análním sexu

Nejen ruční stimulací, ale také análním sexem může žena dospět k orgasmu. Před zahájením análního sexu se žena musí uvolnit. K tomu jí dopomůže příjemná atmosféra, dobrá večeře se skleničkou šampaňského nebo vína, a pozornost muže. Než se partneři pustí do análního sexu, může se klidně hned ze začátku oddat běžnému pohlavnímu styku, aby se žena uvolnila a byla více přístupná pro anální styk. Při análním styku použijte hodně lubrikantu. Nejprve opět začněte dráždit anální otvor prsty nebo jazykem, a až poté, co se ženě budou anální hrátky líbit a bude chtít víc, můžete pomalu zasouvat do konečníku penis. Zvláště opatrně postupujte v případě, že je Váš penis větších rozměrů. Při análním styku používejte hodně lubrikantu. Penis zasouvejte postupně po centimetrech, až se Vám pokusí jej zasunout do análního otvoru celý. Nikam nespěchejte a pohybujte se v análu pomalu. Pokud se Vám při análním styku podaří** dráždit i klitoris,** pak můžete vzrušit ženu natolik, že dosáhne análního orgasmu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9510 (magazinerotika.cz#304)


Přidat komentář