Intimní holení jako milostná předehra

Holení intimních partií může být dobrým tipem pro neotřelou milostnou předehru. Napusťte vanu, připravte si žiletky a hrátky ve vaně můžou začít. Taková předehra Vás vzruší víc než líbání a mazlení.

Intimní holení jako milostná předehra

Všimli jste si, že je u Vás v posteli každá milostná předehra na chlup stejná jako ta předchozí? Ležíte v posteli, začnete se líbat, hladit, mazlit a pokračujete přes orální sex k pohlavnímu styku? A neuvažovali jste o tom, že byste takovou předehru rádi trochu změnili? Vyzkoušejte holení intimních partií. Nemyslete si, že si intimní partie holí pouze ženy. I muži mají s touto kosmetickou úpravou bohaté zkušenosti. Proto se můžete pustit do vzájemného vyholování.

Jak se na vzájemné intimní holení připravit?

Pro tuto předehru budete potřebovat vanu plnou pěny, svíčky, ostré žiletky a touhu užít si s partnerem nebo partnerkou krásný a vzrušující sex, který začne příjemnou a neobyčejnou milostnou předehrou. Napusťte vanu a vlijte do ní příjemně vonící pěnu do koupele. Ztlumte světlo. Nejvhodnější bude použít hořící svíčky, které rozmístíte kolem vany. Atmosféru zpříjemníte i tichou hudbou, která se bude linout koupelnou z reproduktorů. Na kraj vany připravte šampaňské, dvě skelničky a jahody. Na co nesmíte zapomenout, jsou dvě žiletky, jedna pro ženu a druhá pro muže. Teď už nic nebrání v zahájení milostné předehry.

Průběh vzájemného intimního holení

Poté, co jste vše důkladně připravili, vyzvěte partnera, aby se položil do vany. Pokud první přichází na řadu vyholování ženy, partner ji vyzve, aby mírně roztáhla nohy, nejlépe, pokud je přehodí přes kraje vany. Pro intimní holení je dobré použít pěnu na holení určenou pro intimní partie. Žena zavře oči a může si vychutnávat jemné doteky žiletky a rukou partnera. Samozřejmě mu může svýma rukama pomoci, aby se dostal se žiletkou všude tam, kam potřebuje. Bude záležet jen na partnerovi, zda si svou partnerku vyholí zcela, nebo zda jí tam vytvoří nějaký ornament, trojúhelník, čárku apod. Jakmile je žena vyholena dle vkusu svého partnera, převezme štafetu a začne si hrát ona. I zde záleží na fantazii ženy, jak se do vyholení svého partnera obuje. Zda jej vyholí úplně, nebo si také se žiletkou pohraje a vytvoří mu v těchto místech nějaký obrázek. Pro případné zkrácení chloupků může použít nůžky.

Muži to umí se žiletkou lépe než ženy

Vzhledem k tomu, že holení vousů patří u mužů ke každodenní činnosti, umí to s žiletkami daleko lépe, než ženy. Proto pro ně není problém vyholit si svou partnerku na intimních partiích dle svých představ. Nechat se oholit od svého partnera je velmi vzrušující jak pro ženu, tak i pro toho, kdo holení provádí. Aby si žena holení krásně užila, může si hlavu podložit složenou osuškou nebo malým polštářkem, aby měla dobrý rozhled, a aby se jí dobře leželo. Důležité je se uvolnit a neškubat sebou, aby nedošlo ke zranění. Partner by měl mít ruce pěkně zahřáté, teplé, aby ženu nestudil při nanášení holící pěny. Vždy je dobré, když bude muž jednou rukou přidržovat místo, odkud povede tah holení. Pěnu by měl používat výhradně dámskou. Nejlepší bude pěna bez parfemace, aby ženu následně intimní partie nepálily.

Kde se dá vzájemné intimní holení provádět?

Nemusíte se omezovat pouze na vanu. Ne všichni mají doma vanu. Mnoho domácností je vybaveno pouze sprchovým koutem, nebo vanou, ale dosti malou. Pokud tedy nemáte možnost se** intimní předehře** věnovat ve vaně, vyzkoušejte sprchový kout, kde si můžete oba sednout, rozkročit nohy a holení může začít. Holení ve sprchovém koutě se dá také realizovat ve stoje, kdy např. žena stojí a mírně rozkročenýma nohama, muž pod ní klečí a činí se. Jestliže se Vám nechce mačkat se ve sprchovém koutě, můžete se vzájemně holit i v ložnici. Tady je nutné připravit lavor s vodou, pěnu na holení a žiletku. Žínkou se nanese voda na intimní partie muže nebo ženy a následně probíhá holení. I zde se doporučuje podložit si hlavu polštářem, aby ten, kdo je vyholovaný, měl dobrý rozhled na celou situaci.

Proč zvolit vzájemné intimní holení jako předehru?

Jde především o prožitek z této předehry. Nehleďte na to, když se partnerovi nepovede vyholit Vám rovnoměrný tvar. Chloupky přece rychle dorostou, nebo je i jiná možnost a to nesouměrné holení odstranit úplně. Tento druh milostné předehry jistě stojí za vyzkoušení. Dopřejte si zvláštní pocit z toho, že své nejintimnější místečko na svém těle přenecháte k dispozici někomu druhému s žiletkou v ruce. Jde o naprosto vzrušující pocit.

Jak pokračovat po holení?

Poté, co jste se vzájemně vyholili, se můžete přesunout do ložnice, kde se vzájemně naolejujete a můžete pokračovat v předehře, nebo rovnou přejít k milování. Sami budete překvapeni, jak moc jste z vzájemného intimního holení vzrušení, a je velká pravděpodobnost, že na sebe skočíte a budete se už jen oddávat sexu.

Proč si holit intimní partie?

U žen se v dnešní době ani neočekává, že by se neholily. Je zcela samozřejmé, že si slečny i ženy pokročilého věku holí intimní partie. Většina mužů ženskou depilaci preferuje a má ráda, když se o délku svého intimního porostu ženy starají. Přesto, že je ochlupení intimních partií dílem přírody, nemá pro ženy ani pro muže žádnou až tolik důležitou funkci, pro kterou by mělo zůstat netknuté na svém místě. Chloupky nepůsobí tolik přitažlivě jako do hladka oholený klín.

Holení intimních partií u mužů

Pro mnohé muže je ochlupení intimních partií stále symbolem mužnosti a vyholování se jim zdá naprosto nepřirozené. I mezi muži ale roste trend vyholování. I oni se  pak cítí lépe, čistěji a přitažlivěji. Navíc po důkladném vyholení se jejich chlouba ještě opticky zvětší. Dle provedených výzkumů a anket se více než 60 % tam dole holí. Muži se často začínají holit v podpaží a poté přejdou i na intimní partie. Buď z vlastní vůle, nebo na žádost partnerky, což bývá častější důvod jejich holení. Oholený muž se cítí lépe i v případě, kdy s ním partnerka provádí orální sex. Nemusí myslet na to, zda jí neuvízne nějaký ten chloupek v puse, nebo zda je jí příjemné se rukou prohrabovat v zarostlém porostu. Muž se nemusí pouze vyholovat. Pokud chce upravit své strniště a být tak přitažlivější, může chlupy na svých intimních partiích** mírně zastřihnout.** Většinou záleží na jejich partnerkách, co je jim příjemnější. Jsou ženy, které dávají předost přírodním mužům a holené přirození znají pouze z pornofilmů, a pak jsou takové, které chlupy přímo nesnáší. Zkrátka každý ať se holí, jak je mu libo.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9506 (magazinerotika.cz#294)


Přidat komentář