Erotický dárek k Valentýnu

Chcete svého partnera obdarovat nějakým sexy dárkem, který mu jistě udělá radost? Na výběr je toho opravdu dost, od žertovných sexy dárků přes osvědčené a praktické záležitosti až po skutečně příjemné a vzrušující věci. Stačí si jen vybrat.

Pokud přemýšlíte nad tím, co dát partnerovi či partnerce k Valentýnu, záleží na tom, kolik peněz chcete investovat a zda chcete koupit něco spíše žertovného nebo praktického nebo také něco, co si spolu užijete oba dva. Pokud chcete svému partnerovi či partnerce koupit něco jiného než plyšové srdíčko apod., máme pro vás pár skvělých tipů:

Tantrické masáže pro oba partnery

Máte rádi masáže? Chcete si dárek, který dáte svému partnerovi, užít oba společně? Pak můžete vyzkoušet Tantrické masáže. Tantrickou masáž lze samozřejmě zakoupit jak pro jednotlivce, tak i pro pár. Tantrická masáž je velice příjemná, ovšem nejde vyloženě o erotiku, jak by se mohlo zdát a jak se lidé často domnívají. Tantra je velice stará nauka, která je zaměřená na duchovní rozvoj prostřednictvím prožívání, poznávání a rozvíjení vlastní sexuality, nikoliv jen na tělesné erotické požitky.

Erotické masáže

Pokud však toužíte svého partnera obdarovat něčím, co ho zaručeně uspokojí po sexuální stránce, můžete mu darovat erotickou masáž. Erotická masáž je zaměřena, jak již název napovídá, na tělesný prožitek a jejím zakončením je vyvrcholení.** Erotické masáže** provádějí ve specializovaných salónech, ovšem pokud máte nějaké zkušenosti s masážemi, nic nebrání tomu, abyste svému partnerovi udělali erotickou masáž sami doma.

Masáž prostaty – ochrana zdraví i nezapomenutelný zážitek

Do třetice zde máme tip na masáž prostaty, která je samozřejmě určená pouze mužům, neboť ženy prostatu nemají. Masáž prostaty, to je skvělá prevence proti dysfunkcím prostaty, ale i léčba zbytnělé prostaty. Kromě preventivních a léčebných funkcí má masáž prostaty i další výhodu – pokud je prováděna správně a pokud se masírovaný muž náležitě uvolní, je masáž prostaty velice příjemným až orgasmickým zážitkem, který si mnozí muži velice oblíbí. Masáž prostaty můžete jako dárek objednat ve specializovaném salónu, ale stejně tak ji svému milému můžete provést sama buď prstem nebo pomocí speciální pomůcky, kterou je možno zakoupit v sexschopu ale i v některých lékárnách jako zdravotní pomůcku.

Žertovné erotické dárky

Žertovných erotických dárků je celá řada. Dáváte-li přednost sladkostem, k mání jsou například velké čokoládové penisy, bonboniéra s malými penisy, čokoládová kamasútra nebo také čokoláda na tělo. Dále lze zakoupit třeba antistresové mačkací prso či mačkací penis, brčko ve tvaru penisu, svlékací hrnky či skleničky aj.

Praktické a sexy dárky

Dáváte přednost praktickým dárkům? I praktické dárky můžou být velice sexy. Klasikou je spodní prádlo, které jistě udělá radost, jen je potřeba trefit se do vkusu a velikosti obdarovaného. Můžete se zaměřit jak na prádélko vyloženě erotické, které je k mání v sexschopech, tak na nějaké sexy prádlo v konfekci, to už necháme na vás.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9478 (magazinerotika.cz#142)


Přidat komentář