Erotická podložka pro lepší sex

Našli jste zálibu v erotických hračkách? Pak Vám jistě nesmí chybět erotická podložka, která Vám zajistí nezapomenutelný sex. Dopřejte si milování v polohách, díky nimž si užijete naprosto každý pohyb.

Co je erotická podložka

Erotická podložka patří k netradiční pomůcce, se kterou se jistě nesetkáte v každém** sexshopu** nebo eshopu s erotickými hračkami. Erotická podložka je takřka novou pomůckou, která najde uplatnění v mnoha erotických domácnostech. Máte rádi sex? Rádi si jej užíváte, experimentujete a chcete si jej maximálně vychutnat? Používáte různé erotické pomůcky, jako jsou dilda, vibrátory, pouta nebo erotické kostýmy, ale dosud jste neslyšeli o erotické podložce? Jistě je to velká škoda, protože tato podložka dokáže obohatit naprosto každý sexuální vztah. Erotická pomůcka však není klasickou erotickou hračkou. Nedráždí, nevibruje, ani Vás nijak nespoutá. Erotická podložka Vás při sexu podepře. A to tak, aby byl sex pro Vás něčím novým, nezapomenutelným a naprosto vzrušujícím. Erotická podložka je speciální podložka, která je vyrobena z tužšího materiálu, díky které budete mít ulehčeno provádění některých sexuálních poloh, jako jsou polohy zezadu, misionářská poloha, a další. Máte obavy, že byste tuto erotickou podložku nevyužili? Rozhodně se mýlíte.

Jak erotická podložka funguje?

Jak jsme již uvedli v úvodu, tato podložka nevibruje, ani nedráždí. Přesto je její úloha pro mnoho milostných dvojic dosti podstatná. Erotická podložka plní tu funkci, že** zlepšuje úhel,** pod kterým do Vás bude partner svým penisem zajíždět, nebo pod kterým budete Vy, jako muž, zajíždět do partnerky. Jde především o erotickou pomůcku, ze které má maximální požitek žena. Pánům někdy nemusí úhel při zvolené erotické poloze vyhovovat, ovšem co by neudělali pro své drahé polovičky. Ovšem i oni si dokážou sex s erotickou pomůckou perfektně užít a proniknout podstatně hlouběji do partnerky při poloze, která naopak bude velmi vyhovovat jim samotným. Vše je o zkoušení, o experimentování, o vzájemné dohodě mezi partnery.

Jak erotickou pomůcku používat?

Erotická pomůcka slouží k tomu, aby ženě nazdvihla do určitého úhlu zadeček, aby měl muž k průniku lepší přístup. Tato podložka vhodně nazdvihne zadeček tak, že výrazně ulehčí průnik např. při poloze zezadu. Tuto erotickou pomůcku však ocení i milovníci orálního sexu. Stačí, když partnerce zasunete podložku pod zadeček v okamžiku, když leží na zádech a zadeček tak bude podepřený podložkou a vyvýšený. Vy se tak můžete velmi pohodlně dostat k jejímu klínu, který přímo vybízí k polaskání. Erotická podložka je i velmi oblíbenou erotickou pomůckou při** klasické misionářské poloze**. Dá se však použít i u mnoha jiných poloh. Záleží na každém, co má rád, a jak si s erotickou podložkou poradí.

Kdo vynalezl erotickou podložku?

Každý výrobek má svého vynálezce a ne jinak je tomu i u erotické podložky. Erotickou podložku značky Loverator, která patří k nejčastěji používané erotické podložce, vynalezl** průmyslový designér pan Mike Carl Green**. Díky němu dnes můžete pořídit erotické podložky v mnoha  různých tvarech.

Druhy erotických podložek

Díky vynálezci** erotických podložek** si můžete svůj sexuální vztah oživit** erotickými podložkami v různých tvarech**. Pořídit si můžete erotickou podložku ve tvaru kapky, klínu, srdce válce a mnoha dalších typů. Jde o podložky, které vypadají krásně, atraktivně a které přímo vybízejí k jejich použití. Největší popularitě se těší základní model, který má jednoduchý a elegantní tvar, jako klasická vyvýšená podložka. Tato erotická podložka se dá také použít i jako tvrdší polštář pod hlavu. To je rada pro ty, kteří si s erotickou podložkou rádi zpříjemní sex, ovšem nepoužívají jí až tak často a je škoda ji nechat ležet ve skříni nebo pod postelí. Erotická podložka zkrátka vypadá opravdu dobře, má elegantní tvar, příjemné barvy, je příjemná na dotek. Pokud ji své partnerce darujete, jistě tento** originální dárek** ocení, nebo především slečny a ženy jsou zatížené na designové věci, což erotická podložka splňuje.

S čím počítat při použití erotické podložky?

Zcela jistě s nezapomenutelným sexem. Jistě jej užijí oba aktéři. Žena bude sténat rozkoší z hlubokých průniků, muž si sex také užije. Malou nevýhodou může být snad jen to, že při zpocení těla ženy při sexu může podložka mírně klouzat. Ovšem ne každá žena se při sexu zpotí a i kdyby, pak je nutné dodat, že podložka je pokryta sametovým povrchem, který je natolik jemný, že i při přejíždění tělem po něm nedochází k žádným odřeninám, nebo podráždění.

Jak erotickou podložku udržovat čistou?

Velkou výhodou je, že vrchní obal erotické podložky je odnímatelný. Vy jej tak jednoduše sundáte pomocí zipu, který je nenápadně všitý zboku podložky a vyperete v pračce. Podložka tak bude vždy připravena čistá a jako nová pro nové erotické hrátky. Můžete si také pořídit podložku s jiným než sametovým obalem, který se nazývá obal hygienický. Ten nemusíte sundávat a prát, ale stačí, když ho přetřete vlhkým hadříkem a opět bude erotická podložka vypadat jako nová.

Proč si pořídit erotickou podložku?

Erotická podložka Vám skutečně zpříjemní sexuální chvilky s partnerem. Díky ní zažijete mnohem poctivější sex, partner do Vás může pronikat tak, jak se mu jen stěží podaří při klasických polohách, i když se snažíte sebevíc nadzvedávat zadeček nebo když si pod něj dáte klasický polštář. Pokud si myslíte, že nad erotickou podložkou vyzrajete tím, že si pod zadek nastrkáte několik polštářů, není to až tak pravda. Erotická podložka je totiž vyrobena v takovém** tvaru a sklonu**, který Vám klasické polštáře nemůžou nahradit. Stejně tak byste těžko hledali i podobně tužší materiál, který tvoří výplň erotické podložky. Právě v použitém materiálu je spatřována ta největší síla. Díky perfektní výrobě a vhodně zvoleným materiálům erotická podložka podrží a zároveň je vhodná a vysoce pohodlná i pro delší polohy.

Kde si erotickou podložku koupit a kolik stojí?

Erotickou podložku pořídíte ve vybraných internetových obchodech s erotickými pomůckami. Můžete si ji jednoduše objednat a do několika málo dnů Vám bude doručena v naprosto diskrétním obalu na Vámi zvolenou adresu. Vy se tak nemusíte v kamenných sexshopech ptát, zda podložku mají, nebo kde byste ji mohli sehnat. Její cena se pohybuje kolem** 2 tisíc korun.** Tato cena se Vám může zdát být vyšší, ovšem jde o erotickou pomůcku nezničitelnou, která Vám při sexu bude sloužit po mnoho let a neustále bude vypadat jako nová. Navíc s touto erotickou pomůckou již nebudete mít vůbec žádné výdaje. Nemusíte do ní pořizovat baterie, nemusíte ji nijak nabíjet, nemusíte se bát, že se Vám porouchá. Erotická podložka Vám bude sloužit již napořád bez toho, aby ztrácela svůj účel nebo funkci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9455 (magazinerotika.cz#69)


Přidat komentář