Erotická mapa těla

Naše tělo, to nejsou jen ruce, nohy, boky, zadeček aj. Naše tělo můžeme připodobnit k mapě, po které mohou bloudit konečky prstů i špička jazyka s jediným cílem, vzrušit protějšek a dopřát mu maximální možnou rozkoš a slast.

 

Jistě jste již slyšeli o erotogenních zónách. Znějí Vám však tak trochu studeně, neosobně, nijak vzrušivě? Pak se Vám možná více bude zamlouvat erotická mapa těla. Představte si, že jste objeviteli doposud neprozkoumaného území, kam máte přístup jen Vy, kromě samotného partnera. Představte si, že jen Vy máte tu devizu zmapovat celou krajinu, kde již dlouho nikdo nebyl, nikdo cizí. Můžete si erotickou mapu těla označit, a to veškerá místečka, která se zalíbí, jak Vám, tak Vašemu protějšku. Řeč není o ničem jiném, než o těle partnera. Dáte-li si tu práci, pak můžete s protějškem zažít nejeden slastný moment. A jakápak práce? Co je to za práci, když Vaše konání přinese uspokojení, vzrušení, uvolnění a napětí zároveň?

Erotická mapa těla partnera

Vaše konání vyvolá spokojený úsměv na tváři milované osoby. To, zda za oním úsměvem budete stále Vy, nebo dopustíte, aby určitý vetřelec se vkradl na Vaše území, bude hodně záležet na Vás samotných. A také dobře zvažte, zda je dobré si projít celou erotickou mapu těla najednou, nebo ji spíše pěkně kouskovat, a skládat k sobě, kdy tu vezmete dílek, tu přidáte, jinde vynecháte apod. Doporučujeme Vám kouskování. Váš protějšek se totiž bude mít stále na co těšit. A vy si hned na začátek nevystřílíte všechny náboje. Vaší zbraní je zvědavost, snaha, pečlivost, ale také kreativnost, hravost. A Vašimi náboji jsou možnosti poskytování různě intenzivních slastných pocitů.

Proč nejít v sexu hned na věc

Jsou jedinci, kteří v sexu neztrácejí čas. Povětšinou to pak jsou muži, kteří přeskočí předehru, nebo partnerku párkrát políbí, pohlaví, a šup s oblečením dolů, a jdou na věc. Pokud není zbytí, a jedná se o rychlovku, která nás má zbavit vnitřního přepětí, tak budiž. Pokud se však tímto způsobem odehrává de facto každá milostná chvilka, pak by bylo vhodné včas zabrzdit, a provést změnu. To, co totiž budeme dělat stále stejně, v nás po čase zanechá zažitý pocit, stereotyp, kterého se pak již jen těžko budeme zbavovat. Nemožné to není, ale příliš zdlouhavé a pracné. A když jsme již u té zdlouhavosti. Tak proč muži vynechávají předehru, či jí nevěnují dostatečnou pozornost? Taková předehra je totiž pro ně nudou. Předehra není natolik akční, aby pro ně byla žádoucí, či snad dokonce vyhledávaná. Opět však narážíme na to, že tomu tak být nemusí. Tedy, pokud se do předehry aktivně zapojí partnerka. Ta muže svého partnera přesvědčit o opaku, co si doposud myslel o předehře.

Předehra nemusí být jen na začátku milování

Řekne-li se předehra, pak si většina, ne-li všichni představí mazlení, líbání, kterým se jedinci připravují na následující soulož, nebo orální sex. U předehry je zažité, jak již z názvu vyplývá, že je před samotnou akcí. Ovšem, proč se i tady držet zažitého, a nezkusit milování s předehrou jinak? Pokud totiž předehru zařadíte do sexu, ne před sexem, rázem přestane být předehra nudou. V tomto případě můžete předehrou stupňovat rozkoš partnera, oddalovat jeho vyvrcholení. Střídání intenzivního sexu s následným pozvolným stoupáním a klesáním, kdy však nedojde k pádu, Vám umožní zažít zcela novou dimenzi v sexu. A jak přesně při předehře během sexu postupovat? Na pomoc si můžete vzít již zmiňovanou erotickou mapu těla. Můžete bříšky svých prstů, ale také vlasy, špičkou jazyku, či pírkem, nebo některou z erotických hraček, přejíždět po erotické mapě těla Vašeho partnera. Netřeba snad říkat, že je dobré věnovat větší pozornost místům, kde partner očividně ztrácí nad sebou kontrolu, a jen slastně oddychuje, či mručí. Aby tomu tak bylo, je třeba mít onu erotickou mapu těla pečlivě prozkoumanou. Každý z nás může mít svá tajná místečka, doupátka ukrytá jinde. Nelze tedy vyrazit do „boje“ s jistým obecným manuálem. Napřed se vydejte na průzkumnou misi. A věřte, že takové misi se partner rozhodně nebude bránit. A to zvláště, když nebude muset nic dělat, jen se těšit z Vašich dotyků a přijímat rozkoš.

Vzrušivá místa partnera

Která místa můžete při Vašem prozkoumávání vyřadit, minout? Ne tedy, že byste se jim pak nevěnovali, až přijde na samotnou „akci“. To by byla poměrně kolosální chyba, kterou by partner nesl s velkou nelibostí. Ovšem pro samotné prozkoumávání se potřebujete soustředit, či spíše objevit nová místečka, o kterých možná ani sám partner neví, že mu mohou přinést velké vzrušení. Při prozkoumávání můžete minout intimní partie Vašeho partnera. V jejich případě je neoddiskutovatelné, že přinášejí slastné prožitky při stimulaci, ať už rukou, ústy, nebo při souloži. Ovšem, nejsou to jen intimní partie, které můžete stimulovat, dráždit, aby partner došel k vrcholu, a to ne ledajakém. Každá část erotické mapy těla Vašeho partnera může být přímo poseta místečky, která mohou přinést intenzivní pocity. I takové prsty u nohou, které vypadají tak nenápadně, a spíše je máme spojené s ne zrovna libou vůní, zvláště pokud si partner nemění ponožky, nedbá na dostatečnou hygienu, nevětrá boty apod. Dejme tomu, že se partner pečlivě osprchoval, aby Vám poskytl důvod k důkladné průzkumné misi. Můžete tedy rovnou začít u prstů jeho nohou. Již jejich masáž, kdy nevynecháte ani plosky, mužovi přinese slastné okamžiky. Ostatně, to nám mohou potvrdit všichni, kteří si dopřávají masáž nohou v masážních salónech, či chodí na pedikúru spojenou s masáží.

Ušní lalůčky jako erotogenní zóna

Přesuňme se na zcela opačný konec, kdy kromě líbání partnera na ústa, tváře obočí, oční víčka aj., můžete se svým jazýčkem a zoubky zabrousit k jeho ušním lalůčkům. Tak, jako v případě orální sexu, i tady opatrně právě s použitím zoubků, respektive jejich intenzity stisku. Jemně žmoulat, jakoby naznačovat okusování, ale rozhodně nepoužívejte stisky. Místo rozkoše by se Vám dostalo úpění, a následných nadávek. Nevšímejte si však jen lalůčku. Můžete s jazýčkem zajet za ouško, ale také do ouška. Zde jen pozor na reakci partnera. Ona akce mu může připadat zpočátku nepříjemná, pokud ji doposud nepraktikoval. Možná, že napoprvé jen zajeďte jazýčkem, a pak si opětovně všímejte lalůčku. A to z jednoho prostého důvodu. Protějšku je Vaše počínání velmi příjemné, ale jaksi nebylo počítáno s tím, že by se Vaše průzkumná mise dostala dovnitř ucha. To však poznáte i Vy, pokud ucítíte na špičce svého jazyka specifickou hořkost. Uvidíte, že na podruhé Vás partner naopak bude směrovat, ať už nenápadně, nebo přímo právě do ouška.

Šimravé a příjemné pocity v podpaží

V podstatě veškerá místa, která jsou tzv. skryta, a nejsou hned vystavena na odiv, přinášejí slastné pocity. Takovým dalším místem je podpaží partnera. Zde je opět třeba podotknout, že Vás samotné asi nebude lákat šimrat partnera v podpaží jazýčkem, pokud ucítíte ne zrovna příjemný odér. Pokud se však partner těsně před Vaším milováním osprchoval, a nepoužil deodorant, pak se nemáte čeho obávat. Tak, jako v případě prozkoumávání jeskyňky ouška, i zde se může partner podivovat, kam že to směřujete. Ovšem podivování bude jen první moment, protože se mu Vaše hrátky budou velmi líbit. A Váš jazýček opravdu nemusí zahálet. Může se pak z podpaží pomalu přesouvat k jeho pupku, kdy můžete práci jazýčku zintenzivnit a dráždit jeho podbřišek. Veškeré tyto praktiky můžete brát jako předehru, kterou je možné zařadit právě mezi samotný sex, kdy třeba budete měnit polohu pro milování.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9489 (magazinerotika.cz#171)


Přidat komentář