Co ženám vadí na orálním sexu?

Orální sex je sexuální praktika jako každá jiná. Ovšem ne každá žena k ní přistupuje stejně. Některé ženy si v ní přímo libují, jiným nevadí a některé se jí vyhýbají. Všem bez rozdílu však můžou určité věci na orálním sexu vadit. Které to jsou?

Orální sex nepatří k žádným extrémním praktikám ve světě sexu. Jde o běžnou záležitost dvou lidí, kterou většinou muži milují a rádi si ji nechávají od své partnerky dopřávat. Pokud muž najde ženu, která mu orální sex poskytuje ráda a navíc to umí dobře, může si muž tleskat. Ne každá žena totiž je ochotna orální sex partnerovi dopřávat. Stejně jako někteří muži neradi poskytují orální potěšení svým partnerkám, tak je tomu i u žen. Častokrát se stává, že i ty ženy, které s orálním sexem nemají žádné problémy, přece jen mají k určitým věcem výhrady, které jim orální sex znepříjemňují. Které to jsou?

Co ženám vadí na orálním sexu?

Jestliže muži chtějí od svých partnerek orální sex, měli by si dát na určité věci pozor.

Tlačení hlavy k penisu

V tomto ohledu jsou pánové opravdu nepoučitelní. Tlačení partnerčiny hlavy k penisu je zřejmě tak vzrušuje nebo se jim líbí, že tento zlozvyk nedokážou potlačit. I v případě, že vidí, že se partnerka začne dávit, mnohdy nepřestávají a mají potřebu dál tlačit hlavu ke svému penisu, aby se ho do pusy dostalo co nejvíce. Co na tom, že to partnerce očividně nedělá dobře? Možná si myslí, že si zvykne a za chvilku jí to nepřijde nepříjemné. Pánové by však neměli zapomínat, že dávivý reflex je skutečně nevyzpytatelný a zvratky nejsou nic romantického. Pokud partner ženě tlačí hlavu pravidelně, nesmí se divit, že se jí orální sex s ním moc nezamlouvá a raději tuto sexuální praktiku nahrazuje něčím jiným.

Nucení ženy do orálního sexu

Jsou ženy, kterým se poskytování orálního sexu partnerovi nelíbí, nebaví je to, bolí je z toho ústa, za krkem, je jim nepříjemný nebo jej přímo nesnáší a je jim odporný. Nejhorší, co může muž udělat, je do něj partnerku nutit. Muži by si měli uvědomit, že orální sex není samozřejmostí. Stejně jako nemají některé ženy rády anální sex, nemusí mít rády ani sex orální. Muži by ho rozhodně neměli brát jako samozřejmost a nutit do něj partnerku. Pokud jim ho partnerka poskytovat nechce, nechť si najdou v posteli jinou zálibu, kterou jim partnerka splní na jedničku.

Nedostatečná hygiena

Před orálním sexem by se měl muž vždy vykoupat, osprchovat, nebo minimálně omýt svůj penis, aby nebyl cítit močí, potem, apod. Dokonalá hygiena by měla být před orálním sexem naprostou samozřejmostí. Není snad nic horšího, než když žena rozepne muži kalhoty, skloní se, aby penis vzala do pusy, a cítí zápach z moči. V tomto případě orální sex ztrácí naprosto své kouzlo a žena jej pouze přetrpí.

Orální sex trvá moc dlouho

Některé ženy se orálnímu sexu vyhýbají proto, že se jim většinou nedaří partnera uspokojit a přivést k orgasmu. Orální sex pak trvá moc dlouho, a ženy již bolí za krkem, bolí je ústa, mají sucho v puse. Mnoho mužů navíc chce vyvrcholit do partnerčiny pusy, a očekávají, že jim bude provádět orální sex až do vyvrcholení. Všichni tito by si měli uvědomit, že žena není stroj a že stejná technika přestává po několika minutách bavit. Pokud muž není schopen do deseti minut vyvrcholit, neměl by lpět na pokračování v této technice, ale pár by měl plynule přejít k sexu.

Výstřik spermatu do úst

Výstřik spermatu do partnerčiny pusy bývá pro ni často nemilé překvapení. Jestliže se partneři nedohodnou a muž neví, zda je tato praktika partnerce příjemná nebo ne, měl by ji vždy předem varovat, že už se blíží jeho vyvrcholení a že bude ejakulovat. Dost velké procento žen nesnáší sperma v ústech a chce se jim zvracet. Proto by si partneři měli vždy dopředu stanovit pravidla, co všechno jsou ochotni dělat a co se jim naopak nelíbí, aby potom nedošlo k nedorozumění. Muž přece může ejakulovat na jakoukoliv jinou část ženského těla, než do úst.

Jaké chyby dělají ženy při orálním sexu

I při orálním sexu je možné dělat fatální chyby. Jestliže chtějí ženy být přebornicemi v orálním sexu, měly by se určitých chyb vyvarovat. Orální sex si vychutnává každý muž. Zvláště pokud jej žena umí dobře a nedělá chyby. Je jasné, že žena, která poskytuje orální sex poprvé, v něm nebude tak dobrá jako zkušená milenka, které činí orální sex jedinečné potěšení. Pokud se chce žena stát bohyní orálního sexu, neměla by se dopouštět školáckých chyb. Jaké to jsou?

Nesmí cenit zuby

Při orálním sexu nemusí muž sténat vždy jen rozkoší, ale také bolestí. Pokud se žena silně dotýká silně zuby pánského přirození, je velmi pravděpodobné, že mu bude orální sex nepříjemný a bude pro něj bolestivý. Žena při poskytování orálního sexu musí zůstat v rytmu s partnerem, vnímat jeho reakce a zacházet s jeho penisem jako s pokladem. Pokud má žena potřebu používat při orálním sexu zuby, pak pouze a jedině jako laškovnou hru a to na několik málo vteřin. Nikdy by se však neměla zuby dotýkat předkožky.

Orální sex nesmí být nudný

Při orálním sexu je potřeba kreativity a nápaditosti. Nuda se nenosí a hlavně ne u orálního sexu. Pokud chce být žena při orálním sexu mimořádná, musí se vyvarovat stereotypu. Stejné tempo a stejný styl není nijak zajímavý. Jak tedy orální sex změnit? Žena by měla vymýšlet nejrůznější druhy hlazení a mazlení. Může používat dlouhé tahy po penisu nahoru a dolů, může střídat hluboké proniknutí penisu do úst s mírnými nárazy. Penis by měla žena lízat i po stranách a kroužit jazykem kolem hlavičky penisu. Zde platí pravidlo, že čím hbitější jazyk, tím pro muže lépe. Penis nemusí směřovat do krku, ale tam, kde jsou Vaše zuby moudrosti, tedy poslední zuby v ústech. Při orálním sexu by měla jedna ruka pomáhat ústům a druhá může hladit muže po jiných částech těla. Orální sex by neměl být středobod Vašeho počínání. Měňte pozice, vyzkoušejte pozici 69, atd.

Žena se u toho nesmí nudit

Muž pozná, zda dělá žena orální sex ze zájmu, nebo z povinnosti. Jestliže se u toho žena nudí, má kyselý obličej a orální sex nemá žádnou šťávu, pak orální sex nebaví ani muže. Pokud žena dopředu ví, že se na orální sex necítí, že nemá náladu a že není v dobrém rozpoložení, měla by ho nechat raději na jindy. Ani ženě by se nelíbilo dívat se na utrápený a znuděný obličej muže v ženském klíně. Kdo by měl za takových podmínek orgasmus? Do orálního sexu tedy jedině s chutí a s nadšením.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9533 (magazinerotika.cz#409)


Přidat komentář