Chyby při orálním sexu

Kdo by neměl rád orální sex. Na toto téma existuje nespočet diskuzí a triků. Jenže co když děláme orální sex špatně a neuvědomujeme si to? Jak dovést partnera k absolutnímu vzrušení a vyvarovat se chyb? Poradíme Vám!

K orálnímu sexu bychom se nikdy neměli nutit. Je špatně, když žena dopřeje partnerovi orální rozkoš jen proto, že si to on vyžádal. Orální sex je o vzájemné blízkosti a intimitě. Měli bychom ho chápat se vším všudy a odevzdat se mu uvolnění a eroticky nabití. Málokdo si umí představit milování bez orální předehry, proto buďte otevřeni všem novým možnostem vášně.

Bez předehry ani ránu!

Ženy si často vymýšlejí důvody k tomu, aby nemusely orální sex provádět. Proč? Bojí se zejména nepříjemných pachů. Mohou cítit odpor ke chlupům v ústech nebo spermatu. V těchto situacích je nejlepší kvalitní předehra. Důležité je zahodit ostych a prostě si o orální uspokojení říct. Vždy začínejte polibky, klidně zlíbejte celé partnerovo tělo a záležet si dejte především na jeho erotogenních oblastech. Poté můžete zvolit lehkou erotickou masáž, kdy se opatrně přesunete k penisu či vagíně.

Jak na něj?

Penis stejně jako klitoris je velmi citlivé místo. Na to, jak správně provádět orální sex, neexistují pravidla. Čím víc zkušeností naberete, tím budete schopnější partnera dokonale uspokojit a on se k Vám bude o to víc raději vracet. Neustále se snažte zdokonalovat v technice sání, používejte ruce a bez povšimnutí nenechejte ani varlata. Líbejte, hlaďte, ale hlavně nekousejte! Pokud máte s orálním sexem stále problém, najděte uklidnění ve sklence vína. Chcete vědět, co partnera opravdu vzrušuje? Sledujte jeho reakce! Dbejte, aby byl jeho penis neustále vlhký, můžete použít lubrikační gel nebo na něj jednoduše zlehka plivněte své sliny. Střídejte více technik najednou, zpomalujte a zrychlujte tempo, ale hlavně nepřestávejte. Může se stát, že po Vás partner bude chtít, ať ho necháte ,,dodělat,, se sám. Není to nic proti Vám. Neznamená to, že jste snad neschopná. Naopak! Může být pro Vás daleko rajcovnější sledovat ho, jak před Vámi vzdychá slastí vlastní rukou. Pokud si navíc necháte spermatem potřísnit hrudník nebo břicho, jistě Vás nenechá bez uspokojení usnout.

Co a jak děláme špatně

Na orální sex musíme jít správně, přistupovat k němu nenásilně a otevřeně. Dopustit se můžeme hned několika chyb, které mohou oběma stranám naprosto pokazit zážitek z celého plánovaného milování. Při orálním sexu rozhodně nemluvte partnerovi ,,do práce,, a nepoučujte ho. Pokud se ho třikrát za minutu zeptáte, jestli se mu líbí, co právě děláte, zaručeně ho to přestane bavit. Pozor si dejte na výrazy tváře. Snažte se netvářit vyděšeně a znechuceně, když Vám partner oznámí, že už bude. Soustřeďte se na to, aby jste ho neporanila svými zuby, což může být pro muže opravdu bolestné. Nikam nespěchejte, dejte si na čas a užívejte si kouzlo okamžiku. Když budete koulet očima a ptát se, kdy už to bude, rozhodně nezaválíte. Před samotným závěrem neprchejte! Nepřemýšlejte, jednejte intuitivně a partnerovo sperma si zkuste pro jednou smyslně rozmazat po těle. Jakých dalších se můžeme u orálního sexu dopouštět?

  1. neopatrné zacházení s varlaty
  2. monotónní pohyby nahoru, dolů
  3. nedostatečný oční kontakt
  4. skončit těsně před vyvrcholením

Sex je mocná zbraň a v partnerském životě dost podstatná oblast. Nestyďte se před sebou, milujte se i ve dne a komunikujte o svých potřebách. Odměnou Vám bude vášnivý a spokojený vztah.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9532 (magazinerotika.cz#406)


Přidat komentář